Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 9-21):   67 555 888
Obligāts lauks

piektdiena, 2021. gada 3. septembris

Ērtais un jaudīgais bezvadu putekļu sūcējs Electrolux Well Q8

Inovatīvais rokturis, ar noņemamu rokas putekļu sūcēju, ļauj ērti iztīrīt mīkstās mēbeles, galda virsmas vai automašīnas salonu.


Jaunā Electrolux bezvadu putekļu sūcēja Well Q8 ergonomiskais dizains atvieglo tīrīšanu. Pateicoties ērtajam rokturim un zemu esošajam smaguma centram, putekļu sūcēju ir viegli turēt un ērti lietot. Well Q8 - Electrolux inženieru rūpīgi līdzsvarots. Patstāvīgi un stabili atrodas vertikālā stāvoklī, ļaujot neuztraukties par drošību, gadījumā, ja uz brīdi jāpārtrauc tīrīšana. Tieši šīs īpašības ir nodrošinājušas šim putekļu sūcējam muguru saudzējošas ierīces Vācijas sertifikātu AGR un prestižo dizaina balvu Red Dot.


Inovatīvais rokturis, ar noņemamu rokas putekļu sūcēju, ļauj ērti iztīrīt mīkstās mēbeles, galda virsmas vai automašīnas salonu. Īpaši garā caurule ļauj viegli noņemt putekļus no augsti esošām virsmām, kā arī zem mēbelēm. Aksesuāri tagad tiek uzglabāti tieši uz putekļu sūcēja korpusa un ir noņemami ar vienu kustību - Jums vairs nav jāmeklē piederumi skapī.
Jaunā aksiālā cikloniskā tehnoloģija nodrošina putekļu sūcēja nevainojamu darbību ar maksimālu jaudu visā tīrīšanas ciklā, pat ja putekļu tvertne sāk piepildīties. Piecpakāpju filtrēšanas sistēma ar E10 filtru likvidē līdz 99,99% mikroputekļu daļiņu > 1 mikronu. Tādējādi šis kompaktais putekļu sūcējs ļaus Jums uzturēt māju nevainojami tīru, un vadi nebūs traucēklis.


Unikālā automātiskā birstes tīrīšanas sistēma rullīšu birstes tīrīšanu padara vieglāku nekā jebkad agrāk. Tikai ar vienas pogas pieskārienu putekļu sūcējs automātiski noņem visus uz birstes palikušos matus un šķiedras. Tagad Jūs varat aizmirst par garlaicīgo un laikietilpīgo birstes manuālo tīrīšanu ar šķēru palīdzību.