Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Piektdiena, 2022. gada 26. augusts

Sage Food Cycler™ ir ātrs un vienkāršs veids, kā atbrīvoties no bioloģiskajiem atkritumiem

Tikai 4 stundās iekārta samazina sadzīves pārtikas atkritumus par vairāk nekā 80% no sākotnējā apjoma.
Ēdienu gatavošanas laikā radušās pārtikas atliekas parasti aizņem daudz vietas un rada nepatīkamu aromātu. Turklāt, tiek noteikti arvien stingrāki atkritumu šķirošanas nosacījumi, kas uzliek par pienākumu bio atkritumus šķirot. Sage Food Cycler™ padara šo darbību vienkāršu un daudz ērtāku. Mūsdienu pilsētas vidē Food Cycler™ bieži vien ir vienīgais reālais veids, kā pareizi atbrīvoties no pārtikas atkritumiem.

Pārtikas atkritumu pārstrādātājs Food Cycler™ izmanto automatizētu žāvēšanas, malšanas un dzesēšanas programmu, lai pārtikas atliekas pārvērstu granulās bez nepatīkama aromāta. Šīs granulas ražotāji ir nosaukuši par EcoChips. Ierīcē ir iestrādāta unikāla filtrēšanas sistēma. Food Cycler™ ir ideāli piemērota lietošanai iekštelpās. Klusais Food Cycler™ ar zemu enerģijas patēriņu ir kompakts un noteikti iederēsies jebkura izmēra virtuvē.


Samazina bioloģisko atkritumu daudzumu par 80%


Food Cycler samazina pārtikas atkritumus par vairāk nekā 80% no tā sākotnējā apjoma, pārvēršot pārtikas atkritumus sterilās EcoChip granulās. Slīpēšanas spainī ir līdz 2L pārtikas atlieku, kas tiek pārvērstas par 0,34 litriem EcoChips granulās.


3 pakāpju Food Cycler™ sistēma un process bez nepatīkamas smakas


Food Cycler™ automātiskais 3 pakāpju cikls izžāvē, sasmalcina un atdzesē pārtikas atkritumus, vienlaikus filtrējot aromātus un metāna gāzi. Žāvēšanas procesā mitrums tiek noņemts no pārtikas atliekām mājsaimniecībā. Pēc tam graudi sasmalcina pārtikas atkritumus mazās daļiņās. Pēdējā posmā tiek atdzesētas EcoChips atkritumu sloksnes. Divi maināmi oglekļa filtri filtrē gaisa plūsmu, kamēr iekārta darbojas, nodrošinot tīru un svaigu gaisu. Uzglabājot pārtikas atkritumus spainī, vāks ar integrētu ogles filtru palīdz samazināt nepatīkamos aromātus.Kompakts dizains


Food Cycler™, kas izstrādāts mūsdienu mājām un dzīvesveidam, ir paredzēts lietošanai iekštelpās, un to iespējams ērti uzglabāt. Ierīce viegli iekļaujas jebkurā virtuvē, saimniecības telpā vai garāžā. Noņemamajam spainim ir vāks ar integrētu oglekļa filtru, kas neļauj izdalīties nepatīkamiem aromātiem.


Kluss un ar zemu enerģijas patēriņu


Inovatīva sensoru tehnoloģija nosaka katra cikla ilgumu, uzraugot mitruma saturu pārtikas atkritumos. Ierīce patērē minimāli elektroenerģiju, nodrošinot efektīvu darbību. Food Cycler™ vienā ciklā patērē vidēji 1KW enerģijas. Turklāt Twist & Lock vāks novērš trokšņa un nepatīkamu aromātu izplatīšanos ierīces darbības laikā. Food Cycler™ rada mazāk trokšņa nekā trauku mazgājamā mašīna.


Viegli lietojams un viegli tīrāms


Atliek ievietot konteineru iekārtā, aizvērt vāku un nospiest pogu "Start" - tas ir tik vienkārši. Pieskārienu sistēma atvieglo lietošanu, un LED gaismas rāda informāciju par pašreizējo ciklu. Žāvēšanas fāzes laikā varat pievienot atkritumus, nospiežot pogu "Pauze". Ar porcelānu pārklātais spainis ir izturīgs un viegli tīrāms, izmantojot trauku mazgājamo mašīnu.