Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

Līzings

 

"Euronics Līzings” sniedz mūsdienīgu nomaksas pakalpojumu, kas klientiem dot iespēju realizēt savas ieceres jau šodien. Savu klientu ērtībai "Euronics Līzings” ir izstrādājis tādus pakalpojuma nosacījumus, kas ļauj rast individuālu risinājumu katra klienta vajadzībām.


Lai pieteiktos pakalpojumam, nepieciešams aizpildīt un iesniegt nomaksas pakalpojuma pieteikumu, kā arī uzrādīt personu apliecinošu dokumentu - pasi vai ID karti.

Tagad vairs nekur nav jāiet! Noformējiet pasūtījumu, aizpildiet "Euronics līzinga" pieteikuma anketu tiešsaistē un gaidiet, kad izvēlētā prece tiks Jums piegādāta uz mājām vai biroju!

Lai pieteiktos līzingam, noformējot pasūtījumu pie apmaksas veida izvēlieties "līzingu" un aizpildiet līzinga pieteikuma formu. Pēc Jūsu pieteikuma apstrādes ar Jums sazināsies klientu apaklpošanas speicālists, lai precizētu piegādes detaļas.

Pateicoties šai iespējai Jūs varēsiet saņemt preci ar piegādi un parakstīt līzinga līgumu un veikt pirmo iemaksu (ja tāda ir) preces saņemšanas vietā (piemēram, mājās) ar kompānijas DPD kurjera starpniecību. Iegādājoties preces līzingā un saņemot tās ar kurjera starpniecību, Jums nepieciešamas 2 pases vai ID kartes kopijas. 

Kā arī, ja vēlaties saņemt preci veikalā, pastāv iespēja doties uz kādu no mūsu veikaliem pēc sava pirkuma tad, kad jau būsiet saņēmis telefonisku apstiprinājumu, ka Jums līzings ir piešķirts. 

Lai aizpildītu pieteikuma anketu, Jums pēc produkta ielikšanas pirkumu grozā, rekvizītu un piegādes informācijas aizpildīšanas ir jānospiež uz "Euronics Līzinga” logotipa sadaļā apmaksas veids.

"Euronics Līzings” nomaksas pakalpojuma noteikumi:

Nomaksas pakalpojumam var pieteikties personas, kuras ir vismaz 21 gadus vecas un ir Latvijas Republikas pilsoņi/nepilsoņi vai arī ārvalstu pilsoņi, kuriem ir izsniegta derīga uzturēšanās atļauja Latvijas Republikā;
Aizdevuma summa no 70 EUR līdz 6400 EUR;
Aizdevuma termiņš no 3 līdz 60 mēnešiem;
0% pirmā iemaksa.

Ja jums rodas kādi jautājumi aizpildot līzinga pakalpojuma formu vai arī par pašu pakalpojumu, droši zvaniet uz 67218560 vai 25404030 vai rakstiet uz eshop@euronics.lv.

* Līzinga pakalpojuma sniedzēji: BIGBANK AS Latvijas filiāle