Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Otrdiena, 2022. gada 3. maijs

Ar Tefal Optigrill grila sezona ilgst visu gadu!

Ar elektrisko grilu jūs varat baudīt gardus ēdienus jebkurā laikā, neatkarīgi no laikapstākļiem.Grilēšana noteikti ir viena no Latvijas iedzīvotāju iecienītākajām aktivitātēm. Tā samazina gaļas tauku saturu, kas nozīmē, ka grilēta gaļa ir veselīgāka. Un arī grilētiem dārzeņiem ir unikāla, patīkama garša.

Salīdzinoši īsā vasara Latvijā ir liels šķērslis grila baudīšanai. Tāpat lielākajai daļai no mums, kas dzīvo lielākās apdzīvotās vietās, ir jāplāno garāks izbrauciens pie dabas, lai izmantotu klasisko ogļu grilu. Taču nereti sliktie laikapstākļi un pilsētas dzīvoklis nav šķērslis grilēšanai, ja mājās ir gudrs un vienkāršs elektriskais grils, ar kuru grilētus gardumus var baudīt visu gadu, neizejot no mājām.

Ar elektrisko grilu jūs varat baudīt gardus ēdienus jebkurā laikā. Tādā veidā jūs netraucēs auksts vējš vai lietusgāze. Vietu taupošo elektrisko grilu var izmantot jebkurā virtuvē.

Viedais Tefal Optigrill nosaka ēdiena daudzumu un biezumu uz grila virsmas un attiecīgi pielāgo temperatūru un gatavošanas laiku. Tādā veidā jums nav jāuztraucas par to, vai gaļa būs pagatavota līdz vajadzīgajai gatavības pakāpei - jūs varat pagatavot ēdienu, kas atbilst tieši jūsu vēlmēm, neatkarīgi no tā, vai tas ir gatavs, ar vidēju gatavības pakāpi vai pusjēls. Satraukums par to, vai gaļa ir sasniegusi tādu gatavošanas līmeni, kādu vēlaties jūs un jūsu viesi, ir pagātne, izmantojot Tefal viedo grilu. Optigrill ir ar vienu pogu atlasāmas cepšanas programmas, kas ļauj pagatavot sarkano gaļu, putnu gaļu, zivis, bekonu, desiņas, burgerus vai pat sviestmaizes. Turklāt tam ir arī piemērots režīms saldētai pārtikai.īrīt zobu starpas vismaz reizi dienā, lai noņemtu netīrumus starp zobiem, kurus nevar sasniegt ar zobu birsti. Arī Spotlight ir izveidojuši ar ūdeni lietojamu irigatoru, lai iegūtu tādu tīrības sajūtu, kādu parasti nodrošina jūsu higiēnists.

Tomēr šīs ērtās virtuves ierīces lieliskās īpašības ar to nebeidzas. Optigrill grila plāksnes varat aizstāt ar papildu cepšanas vai vafeļu plāksnēm, padarot šo kompakto ierīci par patiesi universālu virtuves palīgu. Protams, noņemamās plāksnes var arī mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, kas padara ierīces kopšanu īpaši vienkāršu.

Sāc grilēšanas sezonu jau tagad! Euronics piedāvā plašu Tefal Optigrill elektrisko grilu klāstu un noderīgus un aizraujošus piederumus.