Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Trešdiena, 2024. gada 21. februāris

Iebūvējamā sadzīves tehnika: kā izvēlēties sev piemērotāko?

Uzzini, kāpēc tev vajadzētu izvēlēties iebūvējamo sadzīves tehniku un kā izdarīt pareizo izvēli.


Virtuve ir mājas sirds, kur ģimene var apmainīties ar iespaidiem un izmēģināt jaunas garšas. Tomēr ir svarīgi, lai visas detaļas veidotu stilīgu un patīkamu atmosfēru.

Iebūvējamā virtuves tehnika rada tieši tādu atmosfēru. Bet kā izdarīt pareizo izvēli to iegādājoties?

Kāpēc izvēlēties iebūvējamo virtuves tehniku?


Vairāk darba virsmas – iebūvējamo cepeškrāsni un mikroviļņu krāsni var glīti novietot vienu virs otras, veidojot veselumu.

Ērtāka lietošanā – iebūvējamā cepeškrāsns acu līmenī samazina diskomfortu pieliecoties.

Vairāk vietas – virtuve šķiet lielāka bez brīvi stāvošiem ledusskapjiem vai cepeškrāsnīm.

Būtībā visai sadzīves tehnikai, kurai jābūt virtuvē, ir pieejama arī iebūvējama: iebūvēts ledusskapis, cepeškrāsns, trauku mazgājamā mašīna, plīts virsma, siltuma atvilktne, mikroviļņu krāsns, tvaika nosūcējs, kafijas automāts un veļas mazgājamā mašīna.

Jaunas iebūvējamās sadzīves tehnikas funkcionalitāte

Tehnoloģijas nepārtraukti attīstās un līdz ar tām arī iebūvējamā virtuves tehnika. Piemēram, Whirlpool MaxiSpace trauku mazgājamā mašīna ir aprīkota ar lielu trešo plauktu.

Atšķirībā no citām trauku mazgājamām mašīnām, kuru trešais plaukts ir paredzēts tikai galda piederumiem, MaxiSpace trauku mazgājamās mašīnas trešajā plaukta var ievietot gan augstas glāzes, gan lielas bļodas un katlus. Un, pateicoties tam, ka arī trešajā plauktā ir integrētas ūdens strūklas, ūdens sasniedz visus trauku stūrus, nodrošinot perfektu tīrīšanu.

Ir arī indukcijas plīts virsmas ar tvaika nosūcēju.

Tas ir lielisks divi vienā risinājums, kas noteikti padara gatavošanu ērtāku. Piemēram, Miele klāstā var atrast plīts virsmu, kas savienojumā ar Miele tvaika nosūcēju, automātiski regulēs ventilācijas stiprumu.

Kas vēl aizraujošs iebūvējamās virtuves tehnikas izvēlē? Cepeškrāsns ar mikroviļņu funkciju vai trauku mazgājamā mašīna, kas pati izžāvē traukus, daudziem var būt jaunums.


 Kā izvēlēties iebūvējamo sadzīves tehniku?


Iebūvējamā sadzīves tehnika ir ieguldījums komfortā un mājas interjerā. Mēs noteikti neiesakām tik svarīgu lēmumu balstīt tikai uz cenu.

Izdarot izvēli, iesakām padomāt par šādiem svarīgiem jautājumiem:

  • Cik daudz vietas ir virtuvē? Iebūvējamai sadzīves tehnikai ir dažādi izmēri. Ja vēlies paslēpt trauku mazgājamo mašīnu skapī, noteikti jāzina skapja izmēri. Vēl viena iespēja ir uzbūvēt skapi atbilstoši trauku mazgājamai mašīnai.
  • Kādas funkcijas ir svarīgas? Pārrunājiet ar ģimeni to, kas jums ir svarīgs. Izvēle ir liela, un iekārtas nepārtraukti attīstās, tāpēc ir nepieciešams zināt, kas jums ir svarīgs. Vairāk funkciju parasti nozīmē augstāku cenu.
  • Cik svarīgs ir dizains? Piemēram, izvēloties trauku mazgājamo mašīnu, ir svarīgi padomāt, vai vēlies pilnībā iebūvējamo versiju ar priekšējo paneli vai jau ar gatavām durvīm.
  • Kurai plīts virsmai dod priekšroku? Ir dažāda veida plīts virsmas: indukcijas, keramikas, gāzes vai kombinētās. Kura no tām ir piemērota tavām mājām?

Kuru iebūvējamās sadzīves tehnikas zīmolu izvēlēties?

Ja tev ir svarīga virtuves iekārtu uzticamība, bet arī pieņemama cena, tad tā varētu būt sadzīves tehnika no tādiem zīmoliem kā Beko un Hisense. Vidējā cenu būs Electrolux un Whirlpool iebūvējamā sadzīves tehnika. Tomēr, ja tu meklē kaut ko vairāk, mēs piedāvājam vācu kvalitātes ierīces no labi zināmiem zīmoliem, piemēram, AEG, Bosch, Miele un Liebherr.

Ja vēlies neierastāka dizaina vai krāsas iebūvējamo tehniku savā virtuvē, tad lieliski izskatīsies arī šī retro tipa cepeškrāsns
vai keramiskā plīts virsma, kas rotāta ar zvaigznāju zīmēm.

Piemērotu iebūvējamās sadzīves tehniku var atrast gan lielām, gan mazām virtuvēm. Euronics klāstā ir arī reti sastopamās cepeškrāsnis 45 centimetru platumā.

Kāpēc izvēlēties Euronics iebūvējamo sadzīves tehniku?

Virtuves tehnikas nomaiņa, īpaši lielāka, var sagādāt diezgan lielas galvassāpes. Kur likt veco tehniku, kas atvedīs jauno tehniku mājās un kā to uzstādīt?

Mēs zinām, cik tas viss mēdz būt laikietilpīgi un apgrūtinoši, tāpēc mēs piedāvājam pilnu servisu – mēs pat izdarīsim visu tavā vietā, sākot no ierīces atnešanas uz tavām mājām un uzstādīšanas, līdz vecās ierīces paņemšanai.

Vienkārši izvēlies nepieciešamo tehniku un mēs parūpēsimies par pārējo.