Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Trešdiena, 2022. gada 13. aprīlis

Ļauj sev smaidīt ar Smile makers!

Arvien vairāk mēs apzināmies ne tikai fiziskās un mentālās, bet arī seksuālās veselības neatsveramo lomu mūsu dzīvē - tas ir ne tikai labsajūtas stāvoklis, tā ir spēja aptvert un baudīt mūsu seksualitāti visas dzīves garumā. Ir svarīgi būt informētiem par to, kas nāk par labu veselībai un liek mums justies labi. Seksuālā veselība ir tikpat svarīga cilvēku labsajūtas sastāvdaļa kā miegs, uzņemtās uzturvielas un fiziskā sagatavotība. Tā palīdz, piemēram, stresa noņemšanā, sāpju mazināšanā, imūnsistēmas, fiziskās sagatavotības un vitalitātes uzlabošanā - tieši ar šādu pārliecību 2012. gadā tika izstrādātas Smile makers personīgās masāžas ierīces. Seksuālās labsajūtas zīmola Smile makers pārstāvji, uzskatot sieviešu baudas ierīces par būtisku līdzsvarota labsajūtas režīma sastāvdaļu, ir pārliecināti, ka tiem ir jāatrodas plauktos ikvienam pieejamos veikalos, ne tikai speciālās tirdzniecības vietās.

Smilemaker logo

Seksuālās labklājības ierīces nereti atbaida potenciālos lietotājus sava izskata dēļ – uzkrītošas, bieži atgādina medicīnisku manipulāciju aparātus ar uzbāzīgām krāsām un dīvainām formām. Savukārt Smile makers personīgās masāžas ierīcēm ir askētisks dizains, acīm tīkamas krāsas, tās ir modernas un ar patīkamu tekstūru. Katrai ierīcei ir arī savs vārds, kas iedots par godu kādai no sieviešu populārākajām fantāzijām – Dzejnieks, Romantiķis, Sērfotājs, Mākslinieks un citi galanti džentlmeņi. Katra ierīce ir ūdensizturīga, veidota no ķermenim droša silikona, nesatur ftalātus un ir īpaši klusa.

Smilemaker masāžas ierīce
Smilemaker masāžas ierīce

Rotaļīgi izstrādātais Tenisa profesionālis (The Tennis pro) ir universāls – paredzēts gan ārējai, gan iekšējai stimulācijai. Ar vienu pogas pieskārienu var pārslēgties starp četriem ātrumiem un diviem pulsācijas iestatījumiem. Izgatavots no augstākās kvalitātes silikona, tas ir ar noapaļotu galvu un elastīgu uzbūvi, ļaujot radīt perfekti mērķētas vibrācijas jaunu baudas virsotņu sasniegšanai.

Pēc formas atgādinot truša ausis, Mākslinieks (The Artist) ir pirmā Smile makers duālā personīgā masāžas ierīce, kas paredzēta vienlaicīgai ārējo zonu lutināšanai un iekšējo noslēpumu atklāšanai. Ierīcē esošie divi motori nodrošina dubultu baudu.

Smilemaker masāžas ierīce
Smilemaker masāžas ierīce

Ar gaisa pulsācijas impulsiem stimulējot ārējo sievietes baudas punktu, Dzejnieks (The Poet) runā vienā ritmā ar sievietes ķermeni, radot tik dziļas sajūtas, kādas nespēj radīt klasiskie baudas produkti. Starp pieciem pulsācijas režīmiem tu noteikti atradīsi to vienu, kas liks tev atklāt vēl nebijušas sajūtu virsotnes.

Ķermenim esot apmierinātam, tas izdala dažādus hormonus, piemēram, endorfīnus, dopamīnu, oksitocīnu, liekot tev justies labi. Mēs visas esam pelnījušas baudīt viskrāšņākās sajūtas, tāpēc izvēlies savu partneri no Smile makers plašā klāsta, dodies baudpilnā ceļojumā un nosvini to, ka esi sieviete!

Smilemaker masāžas ierīce

Apskatīt Smilemaker piedāvājumu

Mūsu veikalu plašajā Smile makers klāstā atradīsi sev atbilstošāko baudas ierīci.