Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Otrdiena, 2022. gada 12. jūlijs

Uzlabo savu ikdienu ar NutriBullet Pro

Mūsdienās blenderis vairs nav tikai kokteiļu pagatavošanas ierīce – tas ir neatsverams virtuves palīgs, bez kura daudzi no mums vairs nespēj iedomāties savu ikdienu.

Nutribullet blender

Krūzes blendera vēsture stiepjas 100 gadus tālā pagātnē, kad 1922. gadā tika patentēta pirmā krūze ar apakšā piestiprinātu motoru – ideāla ierīce piena kokteiļu pagatavošanai. Mūsdienās blenderis vairs nav tikai kokteiļu pagatavošanas ierīce – tas ir neatsverams virtuves palīgs, bez kura daudzi no mums vairs nespēj iedomāties savu ikdienu.

Pirmais NutriBullet blenderis tika izlaists ar nosaukumu "MagicBullet" 2012. gadā – vien desmit gadus atpakaļ. Tas tika pozicionēts kā uzticams un strādīgs darba zirgs, kurš nepieviļ. NutriBullet forma neatgādina 1922. gadā radušos priekšgājēju – tā krūze ir apgāzta kājām gaisā, kā arī izmērs ir nesalīdzināmi kompaktāks, un tā galvenā funkcija vairs nav piena kokteiļi – visa uzmanība ir fokusēta uz sastāvdaļu sasmalcināšanu viendabīgā masā perfektai barības vielu ieguvei.

Nutribullet blender
Nutribullet blender

NutriBullet galvenais pārdošanas punkts ir tas, ka tas nav tikai parasts blenderis, bet gan uztura ekstraktors - tas spēj sasmalcināt visus augļu un dārzeņu elementus, lai nekas netiku izšķiests, tādējādi atšķirot to no sulu spiedēm un pārējiem blenderiem. Otra galvenā NutriBullet iezīme ir smūtiju pagatavošanas vieglums un pārsteidzoši vienkāršā blendera tīrīšana pēc gatavošanas – tā dizains ļauj blenderi attaisīt un izjaukt ar dažām vienkāršām kustībām.

NutriBullet Pro ir paredzēts ikdienas aizņemtajiem cilvēkiem, nodrošinot iespēju ātri un bez piepūles pagatavot barības vielām bagātu smūtiju vien dažu minūšu laikā (kaut gan runā, ka pietiek vien ar minūti, lai pagatavotu izcilu smūtiju). Visas sastāvdaļas tiek sablendētas vienotā konsistencē, padarot smūtiju izcili baudāmu un ļaujot bez piepūles uzņemt visas produktos esošās baŗības vielas. Tā 900 W jaudīgais motors spēj tikt galā pat ar ledus pārvēršanu sniegā – nekas tam nav par grūtu.

Nutribullet blender
Nutribullet blender

Aizmirstiet par lieliem, vietu aizņemošiem krūzes blenderiem – ideālai dienas sastāvdaļai jums pietiek ar NutriBullet Pro sniegtajām priekšrocībām. Iekļaujiet veselīgu smūtiju jūsu rīta rutīnā, sniedzot jums tik ļoti nepieciešamo enerģiju visai dienai!