Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Svētdiena, 2023. gada 26. novembris

Esi kafijas pagatavošanas meistars ar Nivona!


Kafijas automātu stāsts


Kafija kā gards un uzmundrinošs dzēriens ir parādījies apmēram pirms 500 gadiem. Šo gadu laikā ir radušies daudzi veidi, kā pagatavot kafiju – sākot ar turku kafiju, beidzot ar pilnībā automātiskiem kafijas aparātiem, kurus var vadīt attālināti ar aplikācijas palīdzību. Katrs kafijas cienītājs var atrast sev ērtāko kafijas pagatavošanas veidu.Pirmais kafijas automāts ieraudzīja pasauli gandrīz 140 gadus atpakaļ Itālijā, no tā laika gan ir saglabājies tikai kafijas automāta patenta rasējums – šie aparāti netika ražoti lielos daudzumos patērētāju vajadzībām, vien daži eksemplāri atradās aparāta izgudrotāja Andželo Moriondo (Angelo Moriondo) kafejnīcās. Kafijas aparātu veidoja liela tilpuma karsēšanas boilers, 1,5 bāru spiediena iekārta, ar kuru ūdens tika grūsts pa lielu, ar kafiju piepildītu kapsulu, un vēl viens boilers, ar kura palīdzību tika iegūti tvaiki un pabeigta dzēriena gatavošana.1.patentētā kafijas aparāta rasējums, 1884. gads.


20. gadsimta sākumā turpat Itālijā Luidži Becera (Luigi Bezzera) un Dezidērio Pavoni (Desiderio Pavoni), par pamatu ņemot iepriekš izstrādāto Andželo Moriondo patentu, to pārveidoja un uzlaboja, un ar nosaukumu “Ideale” 1906. gadā prezentēja izstādē Milānā, kam sekoja aparāta ražošana komerciālos nolūkos lielos apjomos. Šis aparāts bija spējīgs stundas laikā pagatavot līdz pat 1000 tasēm espresso kafijas.“Ideale”


Apvērsumu kafijas aparātu vēsturē radīja vēl viens itālis – Ahils Gadžia (Achille Gaggia). Viņš bija pirmais, kuram izdevās saviem kafijas aparātiem palielināt spiedienu no līdz tam ierastajiem 1,5-2 bāriem uz 8-10 bāriem, kas nodrošināja ne tikai pilnvērtīgāku un labāku espresso garšu, bet arī radīja mums tik labi pazīstamās espresso crema putas.Šo 140 gadu laikā ir tikuši izgudroti un patentēti daudzi un dažādi kafijas aparāti. Mūsdienās mums vairs nav jāsamierinās ar ilgstošu kafijas tases pagatavošanu, zemu spiedienu vai pliekanu garšu – pilnībā automātiskie kafijas aparāti, kurus redzam veikalu plauktos blakus kafijas automātiem ar filtru, pusautomātiskajiem kafijas automātiem un kafijas perkolatoriem, atvieglo mūsu ikdienu un padara katru rītu košāku, piepildot telpu ar gaisīgu un dzirkstošu kafijas aromātu.


Kāpēc tieši Nivona?


Starp daudzajiem kafijas automātu ražotājiem izceļas vācu uzņēmums Nivona, kurš ir radies 2005. gadā, apvienojot trīs kafijas entuziastus. Tika izvirzīts mērķis - būt kafijas automātu un specializētās tirdzniecības ekspertiem. Nivona kafijas automāti tiek piedāvāti tirgošanā tikai specializētās vietās – šos kafijas aparātus neatradīsi ikdienas plaša patēriņa preču veikalos. Jo Nivona ir svarīgi, lai katram viņu aparātam blakus būtu zinošs konsultants, kurš spētu nodrošināt klientus ar visu tiem nepieciešamo informāciju par lieliskajiem Nivona kafijas automātiem.Plašajā kafijas automātu klāstā unikālais un atšķirīgais spēlē lielu lomu. Nivona ir savi knifi, kas izceļ viņus uz citu ražotāju kafijas produkcijas fona.


  • Konusa veida kafijas dzirnaviņas, izgatavotas no nerūsējošā tērauda.
  • Unikāla aromāta līdzsvara sistēma Aroma Balance. Kafijas pupiņās ir vairāk nekā 800 dažādu aromātu, kurus var atklāt, tikai mainot pagatavošanas procesu.
  • Aromāta sistēmu var pielāgot individuālajām vēlmēm un vajadzībām.

Sistēma izšķir 3 kafijas pupiņu nianses:

  • Dinamiska - ar smalku skābuma niansi, viegli augļainu un patīkamu garšu;
  • Pastāvīga - rūgti salda nots un pilnvērtīgs aromāts;
  • Intensīva - spēcīgs, pikants un sātīgs, ar izteikti rūgtām notīm;
Nivona piedāvājumu klāstā ir arī plašs aksesuāru un tīrīšanas līdzekļu klāsts, kas palīdzēs atvieglot kafijas automāta lietošanu.


Plašais modeļu klāsts


5. sērija ir lieliski piemēroti iesācējiem, kuri vēlas baudīt aromātisku, gardu kafiju.
Nesen šī sērija ir piedzīvojusi pārmaiņas, iegūstot ērti lietojumu 2,4 collu TFT ekrānu vēl labākai ikdienas pieredzei.
Manuāls piena putošanas uzgalis maigām piena putām, lai pagatavotu dzērienus ar pienu.
Var pagatavot melnu kafiju uzreiz divām personām vienlaicīgi.
Elegants, vienkāršs dizains, kas iederēsies ikvienā virtuvē.


Nivona NICR560


6. sērijas modeļi ir padarīti vēl ērtāki lietotājam – nav vairs nepieciešamība katru reizi iestatīt vēlamo piena un kafijas daudzumu – ir iespēja saglabāt līdz pat 5 dažādām individuālām dzērienu receptēm, lai nākamreiz kafijas pagatavošana būtu pavisam ātra un vienkārša.
Līdz ar 6. sērijas modeļiem, lietotājam ir iespēja izmantot Nivona izstrādāto Aroma Balance sistēmu – tā ļauj izvēlēties starp 3 kafijas pupiņu garšas iestatījumiem, piedāvājot lietotājam iespēju doties vēl nebijušā garšas ceļojumā.


Nivona NICR690


7. sērija piedāvā vēl atvieglotāku dzērienu pagatavošanu – tagad dzērienus ar pienu iespējams pagatavot tikai ar vienu pogas pieskārienu.
Protams, tāpat kā 6. sērijai, tiek saglabāta iespēja saglabāt līdz pat 5 individuālajām receptēm, kā arī joprojām ir iespēja izmantot Aroma Balance sistēmu savas ideālās garšas atrašanai.


Nivona NICR790


8. sērijas modeļi ļauj pagatavot 2 dzērienus ar pienu vienlaicīgi – tas nozīmē vēl ātrāku un ērtāku dzērienu pagatavošanu.
Šie modeļi būs ideāli piemēroti lielākām mājsaimniecībām – ir iespēja saglabāt līdz pat 10 individuālām receptēm. Tas nozīmē īsāku rindu pēc kafijas un iespēju ātrāk baudīt gardu, aromātisku dzērienu.9. sērija sevī apvieno elegantu, mūžīgu dizainu ar praktiskumu – displejs ir kļuvis vēl lielāks, ļaujot pilnībā kontrolēt jūsu dzēriena pagatavošanu, aparāta apkopi un tā ikdienas lietošanu.
960. un 970. modeļi ir aprīkoti ar lielu skārienjūtīgu displeju, un, izmantojot Nivona aplikāciju, jūs varat pārsūtīt un uz aparāta displeja atainot attēlus no jūsu viedtālruņa. Kā arī izgaismotā ūdens tvertne radīs patīkamu gaisotni virtuvē.
Piena sistēmas tīrīšana ir izveidota tik ērta, lai neradītu jums neērtības nevienā brīdī.
Šīs sērijas modeļi neliks vilties jebkurā brīdī un to lietošanas vienkāršums tevi pārsteigs!


Nivona 970


10. sērijas modeļi padarīs jebkuru ofisu par vietu, kur gribas atrasties!
Aparāts bez problēmām pagatavos 60-65 tases dienā. Un, ja nepieciešams, vienā reizē var pagatavot pat 1.9 L kafijas! Lielā ūdens un pupiņu tvertne būs īstais sabiedrotais saspringtajā darba ritmā.
18 saglabājamās individuālās receptes nodrošinās darbinieku īpašo dzērienu ātrāku pagatavošanu, lai vairāk laika paliktu produktīvai dienas pavadīšanai.
Elegantais dizains ir reprezentabls elements, no kā nebūs jākaunas, aicinot ofisā svarīgus viesus.


Nivona NICR1040


Mēs zinām, cik svarīga ir ikrīta aromātiskās kafijas tase. Nivona būs īstais palīgs, lai katru rītu padarītu baudpilnu, mierīgu un skaistu. Ienāc mūsu mājaslapā vai apmeklē mūsu veikalus, apskati īpašos Nivona kafijas automātu piedāvājumus, ko esam tev sarūpējuši, un izvēlies sev piemērotāko!