Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Pirmdiena, 2023. gada 28. augusts

Pērc Avent elektrisko piena sūkni droši, jo Euronics piedāvā atgriezt preci 60 dienu laikā!


Iegādājies Avent elektrisko piena sūkni laika posmā no 2023. gada 28. augusta līdz 2023. gada 31. decembrim, reģistrē produktu www.philips.lv/myphilips ne vēlāk kā divas nedēļas pēc pirkuma un saņem 60 dienu naudas atmaksas garantiju! Ja iegādātā ierīce neatbildīs Tavām prasībām, mēs atgriezīsim Tev naudu.

 1. Akcijā iekļauts Philips Avent elektriskais piena sūknis
  1. Akcijā iekļauts Philips Avent elektriskais piena sūknis SCF395/11 ( turpmāk tekstā “kampaņas produkts”).
  2. 60 dienu naudas atmaksas garantija attiecas uz tiem produktiem, kas iegādāti laika posmā no 28.08.2023 līdz 31.12.2023 2. punktā norādītajās tirdzniecības vietās un reģistrēti Philips vietnē saskaņā ar šīs akcijas noteikumiem un nosacījumiem 3. punktu.
 2. Akcija ir paredzēta tikai privātpersonām un neattiecas uz juridiskām personām, mazumtirgotājiem vai vairumtirgotājiem. Akcija nav spēkā, ja klients kampaņas produktu ir iegādājies uz nomaksu vai līzingā. Akcija ir spēkā tirdzniecības vietās Latvijas teritorijā.
 3. 60 dienu naudas atdošanas garantija ir spēkā tikai pēc iegādātās preces reģistrēšanas mājaslapā www.philips.lv/myphilips ne vēlāk kā 14 dienu laikā no iegādes datuma. Reģistrējot produktu jāpievieno skenēta vai fotografēta pirkuma apliecinājuma dokuments (piemēram, pirkuma čeks), kurā skaidri norādīts iegādātās preces modelis un iegādes datums.
 4. Lai pieteiktu naudas atmaksu, pircējam 60 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas mājaslapā www.philips.lv/myphilips pie reģistrētā produkta, jāizvēlas iespēja saņemt naudas atmaksas piedāvājumu, spiežot uz “Izmantot atmaksas piedāvājumu”. Uz MyPhilips reģistrēto e-pasta adresi tiks nosūtīts produkta atgriešanas apstiprinājums. Pēc tam jums jāsazinās ar Philips partneruzņēmumu BrandAbout OÜ (tālrunis: +372 51 913 685, e-pasts: info@brandabout.ee) , lai precizētu preču atgriešanu un naudas saņemšanu. Bezmaksas atgriešana nav pieejama.
 5. Naudas atgriešana tiek veikta tikai tai personai, kura reģistrē preci, citām personām naudas atmaksa nav iespējama.
 6. Ja prece tiek nosūtīta pa pastu, par preces piegādes datumu tiek uzskatīta preces izsūtīšanas diena. Pastmarkai uz sūtījuma jāatbilst akcijas periodam.
 7.  Atgriežamajai precei jābūt tīrai, nebojātai, oriģinālajā iepakojumā ar visiem piederumiem, kopā ar pirkumu apliecinošu dokumenta oriģinālu (piem., pirkuma čeku) un garantijas talonu (ja tāda ir izsniegta).
 8. Viena persona var iesniegt ne vairāk kā vienu atlīdzības pieprasījumu.
 9. Dalībnieks zaudē 60 dienu naudas atdošanas garantiju, ja:
  1. Neatbilst vismaz vienai no noteikumu prasībām;
  2. Sniedziet maldinošu pirkuma apliecinājumu;
  3. Prece ir iegādāta periodā, kas nav norādīts akcijas noteikumos;
  4. Prece iegādāta citur, nevis akcijas noteikumu 2.punktā norādītajos tirdzniecības vietās;
  5. Reģistrācijas veidlapā sniedz nepareizu informāciju;
  6. Jūs jau esat izmantojis naudas atdošanas garantijas akciju.
 10. Akcijas organizators ir SIA Philips Baltic, ar juridisko adresi Malduguņu iela 2, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167, Latvia.
 11. Philips Baltic patur tiesības mainīt akcijas noteikumus un pārtraukt akciju jebkurā laikā. Šādos gadījumos organizators informēs dalībniekus par izmaiņām.
 12. Personīgā informācija:
  1.  SIA Philips Baltic ir atbildīgs par dalībnieka akcijas laikā sniegtās informācijas drošību.
  2.  Dalībnieku dati tiks apstrādāti un saglabāti, lai nodrošinātu 60 dienu naudas atmaksas garantiju, ievērojot piemērojamos datu aizsardzību reglamentējošos likumus un Philips datu apstrādes noteikumus. Personīgās informācijas sniegšana kampaņas ietvaros ir brīvprātīga un nepieciešama, lai saņemtu naudas atmaksu. Šī informācija iekļauj sekojošus datus: vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, e-pasta adresi. Papildus informāciju par savu datu apstrādi varat saņemt mājaslapā: https://www.philips.lv/a-w/pazinojums-par-konfidencialitati.html