Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Otrdiena, 2023. gada 21. novembris

Aera Mini difuzors - gudrs un stilīgs mājas atsvaidzinātājs

Piepildi savu māju ar brīnišķīgu smaržu dažu minūšu laikā.

Aera Mini difuzors


Vai vēlies, lai tavs mājoklis vienmēr smaržotu svaigi un radītu patīkamu un mierīgu sajūtu? Labākais veids, kā to panākt, ir izmantot mājas gaisa atsvaidzinātāju.

Aera Mini difuzors ir kļuvis par daudzu cilvēku iecienītu, pateicoties tā modernajām tehnoloģijām, dabīgo smaržu izvēli un kompakto un stilīgo izskatu. Tas ir ātrs un efektīvs veids, kā gan aromatizēt savu māju, gan novērst sliktās smakas.

Ar ko Aera Mini difuzors ir īpašs, lasi tekstā zemāk.

Kā darbojas Aera Mini difuzors?

Aera Mini difuzors atšķirās no citiem mājas atsvaidzinātājiem ar unikālo Microdroplet tehnoloģiju, kas izsmidzina aromātu ārkārtīgi mazās smaržu molekulās, gluži kā maigu miglu, nodrošinot ilgstošu un vienmērīgu aromātu. Lai gan lielākā daļa difuzoru vienā reizē izsmidzina gaisā daudz aromātu un efekts ir īslaicīgs, Aera darbojas konsekventi, nodrošinot nemainīgu aromātu ilgāku laiku.

Ar Aera Mini ir ļoti viegli kontrolēt smaržas stiprumu atkarībā no telpas un vēlmēm. Turklāt caur telefona aplikāciju iespējams iestatīt smaržu izsmidzināšanu automātiski un pēc noteikta grafika.

Aera Mini darbībai nepieciešama elektrība. To var iespraust tieši kontaktligzdā, bet tikai vertikālā stāvoklī, lai šķidrums neizplūst.

Aera Mini difuzori strādā diezgan klusi. Skaņu, ko rada smakas izdalīšanās, var salīdzināt ar dūkoņu, ko rada neliela ventilatora darbība.

Aera Mini difuzora smaržu izvēle

Aera smaržas nesatur sintētiskas smaržvielas vai ķīmiskas vielas, kas varētu kaitēt veselībai. Tāpēc tie ir droši gan cilvēkiem, gan mājdzīvniekiem. Tās ir radījuši profesionāli parfimēri, kuri izmanto augstas kvalitātes dabīgās eļļas un ekstraktus, lai radītu tīru un autentisku smaržu pieredzi. Pateicoties Aera tehnoloģijai, smaržu aromāts telpā saglabājas ilgi un vienmērīgi.

Vai tev patīk svaigas veļas smarža, salda ziedu smarža, augļu aromāts vai maiga koka un meža smarža? Aera Mini smaržu klāstā ir kaut kas ikvienam. Ir arī īpašas smaržas mājdzīvnieku īpašniekiem, kas palīdz neitralizēt mājdzīvnieku radītās nepatīkamās smakas dažu minūšu laikā.

Smaržu kapsulas ir viegli maināmas, ļaujot mainīt smaržas atbilstoši noskaņojumam un gadalaikam.

Aromāta noturība un ilgums

Vidēja stipruma iestatījumos (piemēram, 3. līmenis), darbojoties 10 stundas dienā, Aera Mini smaržu kapsulas vidēji ilgs aptuveni 60 dienas. Smaržas intensitāti var pielāgot atbilstoši jūsu vēlmēm un telpas izmēram.

Smaržu kapsulu lietošanas laiku iespējams pagarināt, izmantojot automātisko smaržu izdalīšanās grafiku un izslēgšanos gulēšanai vai tad, kad šobrīd neesat mājās.

Aera Mini difuzors

Kopumā, kāpēc tev vajadzētu izvēlēties Aera viedo difuzoru?

  • Kompakts dizains. Aizņem tikpat daudz vietas kā dažas aromātiskās sveces.
  • Stilīgs mājas iekārtojuma elements.
  • Mazs, bet varens. Neskatoties uz savu izmēru, Aera var nepārtraukti un vienmērīgi izsmidzināt aromātu telpā.
  • Smaržas intensitātes pielāgošana atbilstoši vēlmēm un telpas izmēram.
  • Komforts. Ar telefona aplikācijas starpniecību iespējams ērti un ātri pārbaudīt smaku atdalīšanas grafiku un ieslēgt un izslēgt.
  • Plašs augstas kvalitātes un hipoalerģisku smaržu klāsts, ko izstrādājuši profesionāli parfimēri.


Ļauj savai mājai smaržot tieši tā, kā vēlies. Iepazīsties ar Aera Mini difuzoru un tā smaržu klāstu .