Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Ceturtdiena, 2023. gada 27. aprīlis

Atnes savu veco kafijas automātu uz veikalu un iegādājies jaunu JURA kafijas automātu ar atlaidi!

Šodien daudzi lietotie kafijas automāti ir sasniegušu savu maksimālo kalpošanas laiku, un tāpēc ir pienācis laiks sākt kafijas automāta nomaiņu ar jaunu, modernu, pilnībā automātisku JURA kafijas automātu. Šī arī ir apmaiņas kampaņas ideja - atgrieziet veco kafijas automātu atpakaļ veikalā un iegādājieties jaunu JURA kafijas automātu par labāku cenu.Kampaņas noteikumi

• Lietoto kafijas automātu apmaiņas kampaņa norisināsies laika posmā no 2023. gada 1. maija līdz 2023. gada 18. jūnijam.

• Lietotajam kafijas automātam nav obligāti jābūt “JURA”, bet tam ir jābūt pilnībā automātiskam, kas nozīmē – espresso kafijas automātam jābūt iebūvētām kafijas dzirnaviņām un kafijas pagatavošanai jānotiek ar vienas pogas pieskārienu.

• Pilnībā automātiskajam espresso kafijas automātam nav jābūt strādājošā stāvoklī, bet tam ir jābūt pilnībā aprīkotam - tas nozīmē, ka kafijas automātam jābūt aprīkotam ar visām nepieciešamajām detaļām no kafijas automāta un kafijas automātam nedrīkst būt būtiski, redzami bojājumi.

• Lietoto kafijas automātu ir jānodod kādā no šiem mūsu veikaliem, kurš piedalās “Apmaiņas kampaņā” – Akropole Alfa, Akropole Rīga, Spice Home vai Stockmann.

• Atlaide jauna JURA kafijas automāta iegādei apmaiņas kampaņas ietvaros ir 15% un tiek piemērota tikai veikalā, pirkuma brīdī.

• Atlaide attiecas uz vienu jaunu iegādāto JURA kafijas automātu par pilnu cenu un tā netiek summēta ar citām kampaņām vai atlaidēm.


Lejuplādēt pieņemšanas-nodošanas aktu