Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Otrdiena, 2024. gada 26. marts

Labākie matu fēni, taisnotāji un lokšķēres matu veidošanai

Praktiski padomi un rekomendācijas, kas palīdzēs izvēlēties īsto matu fēnu, taisnotāju vai lokšķēres.

Euronics matu kopšanas apskats


Skaistu matu noslēpums ir vienkāršs - tas slēpjas pareizā matu kopšanas tehnikā un augstas kvalitātes ierīču izvēlē.

Sākumā var šķist grūti izvēlēties savam matu tipam piemērotāko matu fēnu, taisnotāju vai lokšķēres. Tomēr, kad zināt, ko meklēt, atlases process kļūst daudz vienkāršāks.

Neatkarīgi no tā, vai jūsu mērķis ir iegūt taisnus, spīdīgus matus vai ieveidot perfektas lokas, pareizās ierīces izmantošana nodrošina vislabāko rezultātu.

Labākie matu fēni - kā izvēlēties?


Matu žāvēšanai nav jābūt ilgam un neērtam procesam. Labs matu fēns nodrošinās ne tikai ātru efektu, bet arī vienreizēju matu sakārtojumu, kas uzlabos garastāvokli uz visu atlikušo dienu!
Lai izvēlētos sev piemērotāko matu fēnu, nav obligāti jāvadās tikai pēc tādiem standarta kritērijiem kā ražotājs vai cena. Ir arī citi būtiski aspekti, ko vērts ņemt vērā.

Temperatūra un gaisa plūsmas regulēšana. Ja jums ir smalki vai bojāti mati, vai arī meklējat vienu fēnu, kas sniegs dažādus rezultātus, izvēlieties produktu, kas ļauj regulēt temperatūru un gaisa plūsmas ātrumu. Euronics interneta veikalā, sadaļā matu fēni, jūs varat iespējot filtru "Temperatūras" vai "Ātrumi".

Jauda un motors. Jo lielāka jauda, jo spēcīgāka gaisa plūsma un ātrāka žāvēšana. AC (maiņstrāvas) motori ir slaveni ar savu jaudu un izturību, DC (līdzstrāvas) motori ir lētāki un klusāki, savukārt BLDC motori ir viegli, klusi un efektīvi. Bieziem vai gariem matiem ir ieteicams fēns ar 1900-2000+ vatu (W) jaudu.

Uzgaļi. Lielākajai daļai matu fēnu ir virkne aksesuāru, kur katrs paredzēts īpašiem mērķiem. Piemēram, koncentratora sprausla mērķtiecīgi virza gaisa plūsmu, savukārt difuzors ir lieliski piemērots, lai izceltu dabiskās cirtas.

Papildu funkcijas un tehnoloģijas. Daži fēni var būt aprīkoti ar īpašām papildu funkcijām, piemēram, jonu tehnoloģiju (novērš matu pūkošanos, samazinot statisko elektrību), turbo jeb ekstra ātru žāvēšanu, aukstā gaisa strūklu u.c.

Trokšņu līmenis. Matu fēna trokšņu līmenis parasti svārstās no 60 līdz 90 decibeliem (dB). Klusākie varianti varētu būt diapazonā no 60 līdz 80 dB. Euronics veikalā jūs varat atlasīt sev piemērotāko fēnu pēc precīza trokšņa līmeņa decibelos, izmantojot filtra opciju mājaslapas kreisajā joslā.

Svars. Viegls fēns ir svarīgs, ja paredzat īpaši ilgas matu žāvēšanas sesijas. Šādā gadījumā meklējiet modeļus 200-400 gramu svara diapazonā.

Ergonomika. Vērts pārbaudīt arī tādu niansi kā fēna rokturis. Ergonomiskiem rokturiem bieži ir konturēts dizains (gumijots vai teksturēts rokturis), kas nodrošina ērtu satvērienu.

Vada garums. Garāks vads (1-3 metri) nodrošina lielāku kustību brīvību, it īpaši, ja jūsu elektrības kontaktligzdas neatrodas tuvu spogulim. Īsāks vads (līdz 1-1,5 metriem) būs piemērots, ja jums ir tuvumā esoša elektrības kontaktligzda.

Dizains un ražotājs. Protams, matu fēns nav tikai funkcionāla ierīce—tas ir arī lielisks aksesuārs. Tieši tādēļ Euronics veikalā varat atlasīt fēnu pēc savas iecienītākās krāsas vai arī ražotāja. Katram ražotājam ir sava stila specifika un "odziņa".

Gama matu fēns

Fēnu veidi


Dažādi matu fēni apmierina dažādus matu tipus un veidošanas vēlmes. Lūk, galvenie fēnu veidi pēc to funkcijām:

Jonu tehnoloģijas matu fēni palīdz samazināt statiskās elektrības izdali žāvēšanas laikā. Rezultāts ir gludi, spīdīgi mati bez pūkām.

Keramikas matu fēni nodrošina vienmērīgu siltuma sadali un novērš karstuma kaitīgo ietekmi uz matiem.

Viedie jeb smart fēni. Daži fēni ir aprīkoti ar viedajām funkcijām, piemēram, Bluetooth savienojumu vai sensoriem, kas pielāgo siltumu un ātrumu, balstoties uz matu mitruma līmeni.

Titāna matu fēni ir pazīstami ar savu gludo dizainu un efektīvu veiktspēju. Tiem ir raksturīgi sildelementi ar titāna pārklājumu, kas nodrošina ātru un vienmērīgu siltuma sadali.

Profesionāli matu fēni ir paredzēti lietošanai salonā vai tām personām, kas meklē augstas veiktspējas instrumentus.

Ceļojumu matu fēni ir kompakti, viegli un paredzēti ērtai pārnēsāšanai. Tiem bieži ir salokāms rokturis un dubultā sprieguma iespējas, kas padara tos ērtus lietošanai ceļā.

Labākie matu fēni pēc matu tipa


Mati var atšķirties pēc to biezuma, garuma, lokām, porainības vai struktūras. Lūk, labākie matu fēni katram no šiem tipiem:

Smalki, plāni mati: Tiem, kuriem ir smalki un plāni mati, sevišķi jārūpējas par to, lai lieki netraumētu tos. Meklējiet matu fēnu ar regulējamiem siltuma iestatījumiem. Tāpat jums varētu noderēt jonu vai keramikas tehnoloģijas matu fēni, piemēram, Valera fēns, kas samazinās pūkošanos.

Biezi un kupli mati: Kuplu, garu matu īpašniecēm svarīgs jaudīgs fēns, kas neprasīs stundām ilgu žāvēšanu. Maiņstrāvas (AC) motora žāvētāji vai titāna fēni ir lieliskas izvēles iespējas. Kur pirkt labāko matu fēnu biezam matu tipam? Ieskatieties Euronics interneta veikalā un aplūkojiet tādus variantus kā Valera Master Pro 3200, 2400 W, zelta matu fēns

Sprogaini un lokaini mati: Skruļļaini mati alkst pēc fēna, kas saprot to unikālās ieveidošanas vajadzības. Šajā gadījumā lieliska izvēle ir fēns ar difuzora uzgali, piemēram, GA.MA iQ Perfetto 2000 W matu fēns, kurš izžāvēs matus ievērojami ātrāk.

Bojāti, vāji mati: Tiem, kas dodas matu veselības uzlabošanas ceļā, nepieciešama maiga un rūpīga pieeja. Turmalīna un keramikas matu fēni ir labākā izvēle. Iesakām aplūkot GA.MA Tempo 5D Sensi matu fēnu, kas novērš pūkošanos un piešķir matiem spīdumu.

Labākās matu lokšķēres


Neatkarīgi no tā, vai vēlaties elastīgas lokas, stingras cirtas vai vaļīgus, pludmales tipa viļņus, ir iespējams atrast tieši tās matu lokšķēres, kas vislabāk atbilst jūsu mērķim, matu tipam, garumam vai budžetam.

Rowenta lokšķēres

Ruļļu izmērs ir pirmā lieta, ko ņemt vērā, izvēloties lokšķēres. Loku izmērs būs atkarīgs tieši no ruļļu diametra:
  • 32mm: Lielām, apjomīgām, vaļīgām lokām un viļņiem.
  • 19-25 mm: Vidējām lokām. Šis diametrs ir piemērots jebkura garuma un tekstūras matiem.
  • 9-18 mm: Mazas, blīvākas lokas. Izcili piemērots īsiem un smalkiem matiem.

Labākās lokšķēres pēc matu tipa


Katram matu tipam ir atšķirīgas prasības, un tas attiecas arī uz lokšķērēm.

Smalkiem matiem: BaByliss zīmola lokšķēres ar regulējamiem temperatūras iestatījumiem ir ideāls variants smalkiem un plāniem matiem.

Bieziem matiem: Lokšķēres ar jonu tehnoloģiju ir izcils variants biezu matu ieveidošanai, jo palīdzēs novērst nepaklausīgus, spurainus matus.

Bojātiem matiem: Keramikas lokšķēres ir uzticama izvēle tiem, kas vēlas samazināt matu bojājumu līdz minimumam, taču nevēlas atteikties no skaistām lokām. Beurer lokšķēres ar keramikas pārklājumu + keratīnu matu aizsardzībai ir labs piemērs.

Taisniem matiem: Klasiskās Rowenta Dunes lokšķēres palīdzēs radīt noturīgas lokas pat vistaisnāko matu īpašniecēm. Vai zini, kur pirkt šīs lokšķēres? Bez šaubām, šo modeli atradīsi Euronics interneta veikalā!

Labākie matu taisnotāji


Lai uzsāktu ceļojumu uz gludām, taisnām šķipsnām ar keratīna cienīgu efektu, nepieciešams ideāls matu taisnotājs. Matu taisnotāji piedāvā plašu funkciju un cenu spektru dažādiem mērķiem. Šeit ir daži ieteikumi, kas jāapsver pirms pirkuma:

Gama lokšķēres

Matu taisnotāja plāksnes. Šaurās plāksnes ir ideāli piemērotas īsiem matiem un pat loku veidošanai, savukārt platās ir paredzētas ātrai taisnošanai, kas ir svarīgi bieziem un garākiem matiem.

Keramikas, turmalīna vai titāna pārklājums, kas nodrošina vienmērīgu siltuma sadali, samazinot spurošanos un veicinot spīdumu.

Regulējami temperatūras iestatījumi ir ideāli piemēroti saudzīgai matu ieveidošanai, kā arī ikdienas lietošanai.

Infrasarkano staru vai jonu tehnoloģija

Papildu funkcijas, piemēram, ātrs uzsilšanas laiks, automātiskā izslēgšanās, bezvadu matu taisnotājs

Matu taisnotājs ar ķemmes uzgali ir alternatīva taisnotāja plāksnēm. Papildu matu izķemmēšanai, šāda ierīce arī iztaisno matus ar sakarsēto saru palīdzību.

Labākie matu veidotāji jeb airstylers


Tiecoties pēc daudzpusīgām frizūras iespējām un bez piepūles skaisti ieveidotiem matiem, airstylers jeb matu veidotāji ar gaisa plūsmu ir kļuvuši par neaizstājamu instrumentu. Tie ļauj vienlaicīgi gan izžāvēt matus, gan tos ieveidot ar lokām vai papildu apjomu.

Rowenta matu veidotāji

Matu veidotāji nāk komplektā ar dažādiem uzgaļu komplektiem, kur katrs palīdz iegūt atšķirīgu efektu. Lūk, visizplatītākās airstyler ķemmes un papildu uzgaļi:

Apaļā ķemme ar ievelkamiem sariem: Var izmantot gan iztaisnošanai, gan apjomīgu loku veidošanai.

Plakanā ķemme: lieliski piemērota matu iztaisnošanai un izlīdzināšanai. Nodrošina gludu un spīdīgu efektu.

Lokšķēres uzgalis: Īpaši izstrādāts cirtu, viļņu un loku veidošanai.

Koncentratora sprausla

Difuzora stiprinājums

Labākie matu gofrētāji


Matu gofrētāji ir labi pazīstams ieveidošanas rīks, kas piedāvā unikālu un rotaļīgu efektu—smalkas, vienmērīgas viļnveida līnijas. Tāpat matu gofrētājus visai bieži izmanto, lai paceltu matu apjomu pie saknēm un piešķirtu tekstūru.
Izvēloties matu gofrētāju, pievērsiet uzmanību sekojošiem aspektiem:

Temperatūras regulēšanas iespējām

Viļņu plākšņu komplektam (apjomīgākiem viļņiem vai smalkākam rakstam)

Keramikas vai turmalīna pārklājumam

Ražotājam

Kopsavilkums


Sev piemērotākā matu fēna, lokšķēru vai taisnotāja izvēle var prasīt laiku un pūles. Tomēr tagad, kad esat ekipēts ar svarīgāko informāciju par šīm ierīcēm, atrast savam matu tipam vai mērķim piemērotāko produktu būs daudz vieglāk.

Neaizmirstiet, ka arī pareiza matu sagatavošana ir priekšnoteikums veiksmīgai žāvēšanai un ieveidošanai. Atcerieties noņemt lieko mitrumu ar dvieli un izmantot karstuma aizsardzības vai ieveidošanas produktus matiem, pirms liekat lietā savu jauno ierīci!