Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Vienmēr līdzās

Euronics - Jūsu elektronikas un sadzīves tehnikas mājoklis

star icon

  • Euronics ir daļa no Eiropas lielākās elektronisko preču iepirkumu grupas Euronics International, kas darbojas 35 valstīs un kuras dalībnieki piedāvā elektroniku un sadzīves tehniku vairāk nekā 600 miljoniem patērētāju visā Eiropā. Uzņēmums Latvijā darbojas kopš 2006. gada.

Labākā preču izvēle Latvijā

Septiņos Euronics veikalos un e-veikalā ir plašākā sadzīves tehnikas un elektronisko ierīču izvēle Latvijā. Mūsu rūpīgi sagatavotajā preču klāstā ir vairāk nekā 400 dažādu zīmolu, starp kuriem katrs no Jums var atrast ko piemērotu savām vajadzībām un iespējām.
shop

Palīdzam ar preču piegādi un uzstādīšanu

Mēs bieži piegādājam preces uz Jūsu mājām Rīgas robežās jau nākamās darba dienas laikā, citviet Latvijā - trīs darba dienu laikā.
delivery

Jūsu produkti – vien rokas stiepiena attālumā.

Pateicoties lielākajai centrālajai elektronisko preču noliktavai Baltijā, kas atrodas Harjumā (Igaunijā), lielākā daļa preču vienmēr ir rokas stiepiena attālumā. Tāpēc pie mums ir arī lielākā izvēle, stabilākās cenas un ātrākā piegāde.
warehouse

Veco preci izvedam, apkopjam un remontējam

Ja iegādātajai precei nepieciešama apkope vai tā ir bojāta, vienmēr varat to atgriezt tuvākajā Euronics veikalā. Ar Euronics paplašinātās garantijas pakalpojumu, tehniku, kas sver vairāk par 10 kg, pieņemam uz apkopi. Pēc apkopes nogādājam līdz Jūsu mājām pilnīgi bez maksas.
repair