Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Par mums

Par mums

Euronics ir vadošā elektronikas veikalu grupa Eiropā. Šajā organizācijā iesaistījušies aptuveni 5 540 uzņēmumi visā Eiropā, Austrālijā un tajos ietilpst vairāk nekā 11 500 veikali.
Euronics tika nodibināts 1990. gadā 5 dalībvalstīs: Vācijā, Itālijā, Spānijā, Nīderlandē un Beļģijā.
25 gadu laikā mēs esam kļuvuši par vadošajiem elektrotehnikas tirgotājiem Eiropā ar 9 456 veikaliem 27 valstīs.
Euronics veikali Latvijā ir kopš 2006.gada. Šobrīd Euronics veikali Rīgā ir t/c Mols, t/p Alfa, t/c Rīga Plaza, t/c Spice, u/v Stockmann, t/c Origo un t/c Akropole .
Katrs Euronics pārstāvis katrā no valstīm ir speciālists elektronikas preču, sadzīves tehnikas, telekomunikāciju un datortehnikas jomās.
Plaša preču izvēle

Euronics plašais ierīču un aksesuāru klāsts ļaus atrast preci, kas ir piemērota tieši Jūsu vajadzībām. Centralizēta noliktava ļauj piegādāt Jūsu pirkumu ātri un droši.

Ierīces apkope

Ja prece ir iegādāta Euronics un tai ir ražošanas defekts vai noticis apdrošināšanas gadījums, Jūs to varat atnest uz tuvāko Euronics veikalu. Pagarinātās garantijas pakalpojums nodrošina bezmaksas iercīces transportēšanu, ja tās svars ir lielāks par 10 kilogramiem.

Atbalsts

Klientu centra komanda sniegs palīdzību jebkurā jautājumā, kas saistīts ar preču iegādi, papildus pakalpojumiem, apdrošināšanas un garantijas gadījumiem. Klientu centrs pieņem zvanus darba dienās no 10 līdz 21 un brīvdienās no 10 līdz 18. Ērtai un ātrai saziņai ir ieteicams izmantot čata funkciju.