Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

 

Kādēļ iepirkties tieši Euronics internetveikalā?

  • www.euronics.lv internetveikalā ir ļoti plaša preču izvēle un patīkamas cenas;

  • Ikmēneša kampaņas un speciālie piedāvājumi;

  • Individuāla pieeja - ja, jums ir īpašas vēlmes, droši jautājiet pēc personīgā piedāvājuma!

  • Atpazīstams un uzticams uzņēmums Euronics - lielākais elektrotehnikas veikalu tīkls Eiropā!

 

Kā iegādāties?

 Iepirkties Euronics internetveikalā ir ātri, ērti un droši!

 

1.Lai iegādātos preces internetveikalā www.euronics.lv, jāveic šādi soļi:

Izvēlieties preci vai preces, kuras Jūs interesē, un nospiediet „ielikt grozā”.

 

 

 

2.Daļai preču ir iespējams iegādāties papildu garantiju – Jūs varat izvēlēties to pie konkrētās preces, vai pirkumu grozā.

 

 

3.Kad visas Jūs interesējošās preces ir pievienotas pirkumu grozam, spiediet pogu „grozs” labējā augšējā stūrī.

 

 

4.Nonākot savā iepirkumu grozā, redzēsiet visas preces, kuras esat pievienojis savam pirkumam. Šeit varat koriģēt cik preču vienības vēlaties iegādāties, kā arī dzēst produktus, kuri Jums tomēr nebūs vajadzīgi. Apakšā zem precēm atrodas katrai precei atbilstoši aksesuāri, kurus pēc vajadzības var pievienot, nepametot grozu. Kad esat pārliecināts par savu pasūtījumu, spiediet pogu „Noformēt pasūtījumu”

 

 

5.www.euronics.lv interneta veikalā ir pieejamas vairākas pasūtījuma apmaksas iespējas:

A)Ieiet sistēmā – ja Jūs jau esat reģistrējies kā mūsu pastāvīgais klients, Jūs varat ieiet savā profilā un turpināt pasūtījuma noformēšanu;

B)Reģistrēties – saite Jūs aizvedīs uz reģistrācijas formu, pēc kuras aizpildīšanas Jūs varēsiet turpināt pasūtījuma veikšanu. Reģistrētie klienti varēs izbaudīt visas pastāvīgo klientu priekšrocības, īpašos piedāvājumus kā arī atlaides piegādei.

 

 

 

6. Sadaļā rekvizīti aizpildiet visu obligāto informāciju. Klientiem, kuri ir reģistrējušies kā mūsu pastāvīgie klienti, būs jāaizpilda ievērojami mazāks informācijas apjoms. Tālāk Jūs varat pāriet uz nākošo izvēli.

 

 

 

7. Izvēlē "piegādes informācija" Jūs varat norādīt vai saņemt preci veikalā, vai arī izvēlēties piegādi uz mājām. Summa apmaksai par piegādes pakalpojumu būs atkarīga no Jūsu norādītās dzīvesvietas adreses, un tā būs iekļauta galējā pasūtījuma summā.

8.Apmaksas veids – šajā sadaļā Jūs varat pēdējo reizi pārbaudīt savas pasūtītās preces, piegādes un papildus garantijas summas. www.euronics.lv interneta veikals Jums piedāvā 3 dažādus apmaksas veidus:

 

 Apmaksāt no interneta bankas – rēķinu Jūs varat apmaksāt caur savu interneta banku izmantojot savu internetbankas kontu. Šāds pakalpojums ir pieejams Swedbank un SEB bankas klientiem.

 
Iegādāties preci līzingā – Jūs mūsu mājaslapā varēsiet aizpildīt līzinga pieteikuma formu, un pēc apstiprinošas/noraidošas atbildes mēs ar Jums noteikti sazināsimies. Līzinga līgumu ir iespējams parakstīt jebkurā no mūsu veikaliem vai arī uz vietas Jūsu mājās, ja būsiet nolēmis izmantot mūsu piegādes pakalpojumus. Ar sīkāku informāciju par mūsu līzinga pakalpojumiem Jūs varat iepazīties mūsu mājaslapas sadaļā „līzings”. 
 

 

Apmaksāt rēķinu ar pārskaitījumu no citas bankas – tiem, kas nevar izmantot Swedbank vai SEB bankas pakalpojumus ir iespēja pārskaitīt naudu par pirkumu uz kādu no mūsu kontiem. Tiklīdz kā būsim saņēmuši Jūsu pārskaitījumu, mēs ar Jums sazināsimies. Paturiet, lūdzu, prātā to, ka pārskaitījums no citas bankas notiks ilgāk saskaņā ar starpbanku pārskaitījumu noteikumiem.

Apmaksāt ar kredītkarti - apmaksa ar kredītkarti notiek ievadot Jūsu kartes drošības pazīmes apmaksas dialogā. Iegādājoties preces ar kredītkarti, varēsiet tās saņemt pēc darījuma apstiprināšanas no maksājumu karšu centra. Apstiprinājums tiek izsniegts tikai darbadienās.
 

 

Apmaksāt skaidrā naudā saņemot preci - apmaksu par preci Jūs varēsiet veikt pie preces saņemšanas to apmaksājot kurjeram skairdā nauda, un kā pirkumu apliecinošo dokumentu saņemsiet 2 pavadzīmes.

 

9. Visos gadījumos, izņemot apmaksu ar kredītkarti, pēc soļa „apmaksas veids ”uz Jūsu norādīto E-pasta adresi tiks nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums. Mūsu personāls ar Jums sazināsies pēc pasūtījuma saņemšanas, lai informētu par preces saņemšanu, vai piegādes laikiem.

  

Visu neskaidrību gadījumā lūdzu sazinieties ar mūsu apkalpojošo personālu zvanot uz 67218560, 25404030.