Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Ceturtdiena, 2023. gada 6. aprīlis

Aizvieto vairākas ierīces savās mājās tikai ar vienu!

Philips revolucionārais putekļu sūcējs, kurš arī mazgā un kuram piemīt vairākas efektīvas īpašības, tavās mājās spēj aizvietot pat vairākas ierīces. AquaTrio Cordless 9000 ir universāls putekļu sūcējs, kas atvadās no mopa un spaiņa, taupa ūdeni un ir ļoti kompakts.Putekļu sūcēji ar mazgāšanas funkciju tiek ražoti gadiem ilgi, taču tie vienmēr ir bijuši lieli un apgrūtinoši. Philips jaunais risinājums nodrošina pilnvērtīgu grīdas tīrītāju kompakta putekļu sūcēja versijā.

Philips AquaTrio Cordless 9000 ir viens no pirmajiem bezvadu putekļu sūcējiem ar ierīces tīrīšanas un uzglabāšanas staciju, kam ir arī pilnvērtīga grīdas tīrīšanas funkcija. No īpašas tīrā ūdens tvertnes ūdens nepārtraukti tiek novadīts uz grīdu un nekavējoties tiek savākts ar divām elektriskām birstēm. Tas nodrošina, ka grīda tiek uzkopta tikai ar tīru ūdeni un izžūst līdz pat 50% ātrāk, tāpēc tagad tu vari atvadīties no smagā mopu spaiņa un netīrā ūdens atkārtotas izmantošanas.

Lai tīrītu cieto grīdas segumu, mazgāšanai var izmantot Philips grīdas tīrīšanas līdzekli vai citus piemērotus mazgāšanas līdzekļus.

Inovatīvais AquaSpin uzgalis sūc putekļus no cietām grīdām un vienlaikus tās mazgā, savācot netīrumus gan uzgaļa priekšpusē, gan aizmugurē, lai katra tava kustība būtu lietderīga. AquaSpin tehnoloģija ir paredzēta arī putekļu, netīrumu, traipu, izlietu šķidrumu un līdz pat 99.9% baktēriju savākšanai vienā piegājienā no cieta seguma grīdām. Uzgaļa iekšpusē ir 2 īpaši mīkstas mikrošķiedras lieljaudas birstes, kas griežas ar 4500 apgriezienu minūtē lielu ātrumu. Netīrumi tiek efektīvi savākti no grīdas, pastāvīgi atstājot birstes tīras. Savāktie mitrie un sausie netīrumi tiek iesūkti Aqua Diffusion sistēmā un norobežoti netīrā ūdens tvertnē. Sistēma nekavējoties atdala netīro ūdeni no gaisa un droši uzglabā to. Lai iztukšotu saturu, tu vari izņemt netīrā ūdens tvertni jebkurā laikā, nepieskaroties netīrajam mazgāšanas ūdenim.
Ja sūc neizmantojot ūdeni, sistēma vienkārši kļūst par modernu putekļu sūcēju. Lai sāktu to lietot bez ūdens, vienkārši nomaini sistēmas režīmu uz uzlaboto, tikai sūknēšanai paredzēto režīmu, pievienojot sausās tīrīšanas stienim rokas ierīci “trīs vienā”. Tā ir paredzēta precīzai un jaudīgai savākšanai uz visām grīdām, savācot līdz pat 98% putekļu un netīrumu katrā ierīces kustībā.

LED indikatori uz sprauslas izgaismo arī parasti slēptos netīrumus un mazākas putekļu daļiņas. Indikatori ir īpaši noderīgi zem mēbelēm un citās vietās, kur nepieciešama papildu gaisma. Zemais putekļu uzgalis sniedzas dziļi zem mēbelēm un viegli manevrē uz visu veidu grīdām. Komplektā ietilpst arī mini turbo birste, kas, piemēram, no mīkstajām mēbelēm viegli noņem mājdzīvnieku spalvas. Protams, šo putekļu sūcēju var vienkārši pārveidot arī par ērtu rokas putekļu sūcēju. Tādā veidā var labi iztīrīt mīkstās mēbeles, plauktus, galda virsmas un arī automašīnas salonu.
Putekļu sūcēja jaudīgais litija jonu akumulators nodrošina jaudu tīrīšanai līdz 25 minūtēm vienā piegājienā, izmantojot parasto režīmu sūknēšanas un mitrās tīrīšanas komplektācijā. Izmantojot tikai sūknēšanai paredzēto komplektāciju, tīrīšanu var veikt 45 minūtes parastajā režīmā un 25 minūtes turbo režīmā. Tu vienmēr vari iegādāties papildu akumulatoru, lai pagarinātu darbības laiku.

Izmanto LCD ekrānu, lai reāllaikā saņemtu informāciju par akumulatora uzlādes statusu, tīrīšanas režīmiem, apkopes atbalstu un vēl daudz ko citu.

Putekļu sūcējam ir ērta un funkcionāla uzglabāšanas stacija, kas droši notur visas putekļu sūcēja daļas. Pēc tīrīšanas vienkārši novieto ierīci uz tīrīšanas un uzglabāšanas stacijas, lai veiktu pašattīrīšanās ciklu, kura laikā tiek iztīrīta ierīce un lieljaudas birstes.

Philips AquaTrio Cordless 9000 ir patiesi revolucionārs universāls putekļu sūcējs, kas aizvieto parasto putekļu sūcēju vai mopu un spaini. Ja vēlies vispilnvērtīgāko higiēniskas tīrīšanas risinājumu, šis putekļu sūcējs būs īstais.