Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Piektdiena, 2023. gada 6. janvāris

Sasildies kopā ar Euronics!

Gada aukstajā sezonā aktuāls kļūst jautājums, kā sasildīties? Un ne tikai sasildīties, bet kā to izdarīt ērtāk, ātrāk un efektīvāk. Ja vēl decembrī mūs sildīja svētku sajūta, tad janvārī pašam jāparūpējas par sevi un ģimeni, lai uzturētu možu un enerģisku garu un lai tā duka, kura, dažbrīd, pēc lielajiem svētkiem un to svinēšanas mēdz kaut kur nozust, būtu mūsu sabiedrotā vienmēr! Un te nu radošumam vairs nav robežu - kāds iekārtosies mīļotā cilvēka azotē, kāds pagatavos sev un otram siltu tēju ar citronu, lai sasildītos no iekšpuses, bet cits atkal izdomās apvienot lietderīgo ar vajadzīgo - izkustēsies un uzkops māju. Turpretī, kāds, kuram mājās ne putekli neatrast un viss jau pa vietām, iekurinās veco, labo krāsniņu, iekārtosies šūpuļkrēslā un ar grāmatu klēpī, lasot, reizē meditatīvi klausīsies sprakšķošās uguns skaņās…

Iespēju ir milzum daudz. Un katrs var sev izvēlēties vispiemērotāko. Jau nākamais solis, tuvojoties pretī komfortam, būs mūsdienīgi sildītāji, par kādiem agrāk mēs pat nebūtu iedomājušies. Kāju sildītāji, palagi, segas un pat spilveni, lūdzu, te tie ir! Ar šīm ierīcēm istabas temperatūra nemainīsies, savukārt tavējā gan! Kā arī šie produkti patērē mazāk elektroenerģijas.

Vai varbūt vēlies vairāk, piemēram, apvienot siltumu ar masāžu? Tad Beurer masāžas pārvalks krēslam visas muguras masāžai, ar izvēles iespēju masēt tikai atsevišķas iedarbības zonas vai Beurer masāžas josta ar apsildes funkciju, sniedzot nomierinošu atvieglojumu sāpošajiem muskuļiem, tev būs tieši laikā.

Visbeidzot pietuvināmies klasiskajiem sildītājiem jeb tiem, kuri mums jau kādu laiku ir zināmi. Piemēram, eļļas radiatori, kuri sasildīs gan tevi, gan telpu un siltumu saglabās vēl ilgi vai parocīgi termoventilatori, vairāku veidu, atkarībā no tavām vēlmēm, kuri telpu sasildīs vienā mirklī.

Tā ir tikai daļa no plašā klāsta, kas ir pieejams Euronics veikalos, kur ikviens atradīs savu sildelementu, gan estētiskajā, gan praktiskajā aspektā, turklāt cenu variācijas sniedz iespēju izvēlēties savam maciņam piemērotāko. Jebkurai gaumei un jebkādiem risinājumiem.

Sevišķu, ievērības cienīgu uzmanību, gribētos izrādīt Norvēģijā radītajam zīmolam Mill - tas ir pārdomāts, gudrs, mūsdienīgs un ar skatu nākotnē.

Mill radiatori

Mill produkti saistās ar enerģijas taupīšanu, garantiju un, protams, vizuāli baudāmo skandināvu dizainu.

Gan Mill paneļu tipa sildītāji, gan Mill Oil nozīmē efektivitāti, jo palīdz saglabāt enerģiju. Sildītājs mācās, cik ātri vai lēni tava telpa uzsilst vai atdziest, un tāpēc sāk sildīšanu tikai tad, kad tas ir nepieciešams, priekšskatot, cik ilgs laiks vajadzīgs, lai sasniegtu iestatīto temperatūru tavam norādītajam laikam.

Mill Heat Boost tehnoloģija palielina karstā gaisa kustības ātrumu un nodrošina ātrāku un efektīvāku siltuma sadali telpā, tā uzsilst par 29% ātrāk, tādā veidā netiek lieki tērēta enerģija, un tiek uzturēta vienmērīgāka temperatūra.

Eļļas radiators ir noslēgts un darbojas saudzīgi, tāpēc gaiss tiek sausināts krietni mazāk.

Klusa darbība, tam nav klikšķināšanas skaņas, kad temperatūra paaugstinās vai pazeminās.

Inovatīvs – Mill Wi-Fi sērijai ir integrēta Wi-Fi vadība, lai tu varētu viegli mainīt siltuma iestatījumus, izmantojot mobilo lietotni. Piemērs, kā tā darbojas - braucat mājās no darba? Pirms došanās uz galamērķi, nospied apkures pogu un ierodoties, māja jau būs silta! Vienīgā prasība ir, lai Wi-Fi tīkls un sildītājs būtu ieslēgti.

Efektivitāte – patērē mazāk elektroenerģiju. Pirmais paneļu sildītājs ar PID (proporcionālais integrālais atvasinājums) regulatoru. Sasniedzot vēlamo temperatūru sildītājs to uzturēs, samazinot enerģijas līmeni, kā rezultātā temperatūra būs daudz stabilāka un enerģijas patēriņš būs ievērojami mazāks.

Un kā jau iepriekš minēts par Mill Oil, būtiski ir uzsvērt to, ka arī Mill paneļu sildītājiem ir novatoriskā, komforta un siltuma mīļiem būtiskā spēja - Mill Wi-Fi sērijām ir integrēta Wi-Fi vadība, lai viegli un ērti varētu mainīt siltuma iestatījumus, izmantojot mobilo lietotni. Tas ir tik ērti, ka agrāk par to varētu tikai sapņot. Pirms došanās uz savām lauku mājām, ieslēdz sildītāju un, kad būsi ieradies, tevi jau sagaidīs silta māja.

Var izmantot vannas istabā (IPX4 vērtējums).

Klusa darbība, nav klikšķināšanas skaņas, kad temperatūra paaugstinās vai pazeminās.

Mill sildītājiem ir atvērta loga funkcija, izslēgšanās brīdī, kad tiek atvērts logs, tādā veidā novēršot enerģijas izšķērdēšanu.

Skandināvu dizains - lieliski piemērots mūsdienīgam interjeram.

Iekārto vidi apkārt sev pēc paša ieskatiem, atbilstoši sava komforta un labsajūtas prasībām. Veltot laiku vides iekārtošanai, pēcāk tā sniegs prieku un sildīs tevi. Apmeklē mūsu interneta veikalu vai nāc ciemos uz mūsu veikaliem, kur vienmēr viegli atradīsi sev piemērotāko un arī izdevīgāko. Jo Euronics - padarīs Jūsu dzīvi vieglāku!