Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Otrdiena, 2023. gada 7. novembris

Esi noguris no gludināšanas? Tefal Care for You ir daudzpusīgs palīgs, kas paveiks šo nogurdinošo darbu jūsu vietā!

Tas tvaicē, gludina un dezinficē apģērbu, kamēr Jūs dariet savas lietas vai atpūšaties.

Tefal Care for You

Daži mājsaimniecības darbi ir gluži vienkārši tādi, kurus jūs labprātāk nodotu darīt kādam citam, piemēram, apģērba gludināšana un tvaicēšana. Daudzās ģimenēs iepriekšējās paaudzes gludināmais dēlis un gludeklis jau sen atrodas noliktavas dziļākajā stūrī, jo nemitīgā gludināšana ir garlaicīga nodarbe īpaši ar novecojušu tehniku un aizņem tik ilgu laiku, ka rodas kārdinājums pirkt tikai apģērbu un mājas tekstilu, kam nav nepieciešama gludināšana. Bet tomēr - tikko izgludināti krekli un īpaši gultas veļa ir tik patīkama, ja vien būtu kāds, kas paveic šo apnicīgo darbu jūsu vietā..

Tagad ir! Tefal Care for You automātiskais apģērba tvaicētājs un attīrītājs izmanto dabiskā tvaika jaudu, lai ar automātikas procesu likvidētu krokas, dezinficētu un izžāvētu apģērbu, tā atvieglojot apģērba kopšanas procesu. Tas padara audumus svaigus un gludus, kā arī vienlaikus jūs varat darīt citas sev svarīgas lietas, piemēram, lasīt grāmatu vai jaunākās ziņas, baudīt nesteidzīgu kafijas mirkli vai pavadīt laiku ar mīļajiem. Šī iekārta jūsu mājās kļūs par tikpat svarīgu sadzīves tehnikas iekārtu ikdienas vajadzībām kā veļas mašīna, trauku mašīna vai putekļu sūcējs.

Care for You - tvaicē, gludina un dezinficē apģērbu


Ja parastais gludeklis un nelielais rokas apģērbu tvaicētājs nevar tikt galā ar visu ikdienas apjomu apģērba un mājas tekstila kopšanas procesā, vai ja jūs vienkārši nevēlaties savu laiku tērēt šim pienākumam, tad šī modernā gludināšanas iekārta, kas ir lieliski piemērota visiem audumiem un tekstilizstrādājumiem būs labs palīgs tieši jums!

Vai vēlaties atsvaidzināt un dezinficēt savu uzvalku? Viegli iztvaicēt un nogludināt svētku kleitu? Ātri izgludināt trīs kreklus vienlaicīgi? Bet lūdzu! Tefal Care for You nepieciešamības gadījumā izgludinās arī zeķes un apakšveļu!

Kā tas notiek? Ļoti vienkārši un efektīvi. Kā arī neticami ātri. Tas protams ir nedaudz atkarīgs no tā, ko tieši vēlaties sasniegt ar šo universālo gludināšanas iekārtu. Viegla apģērba tvaicēšana aizņem vien 10 minūtes, rūpīgāka apģērba tvaicēšana/gludināšana aizņem 20 minūtes, bet pusstundā tiek iztaisnotas pat tās drēbes, kurām ir ļoti spītīgas un dziļas krokas.

Care for You

Tefal Care for You ir vairākas noderīgas funkcijas. Tā īpašais dezinfekcijas režīms iznīcina līdz pat 99.99% baktēriju un vīrusu bez mazgāšanas līdzekļiem vai ķīmiskām vielām. Ierīce ir maiga pret apģērbu un novērš saraušanās risku pat visjutīgākajiem apģērba gabaliem. Šī ierīce ir piemērota arī smalku audumu dezinfekcijai, kā arī samazina dūmu un ceptu ēdienu smaku vai likvidē citus intensīvus aromātus no apģērba.

Tefal Care for You ir arī drošs žāvēšanas režīms, kas piemērots pat smalkiem audumiem. Tefal automātiskais apģērba tvaicētājs 10 minūtēs izgludina līdz trim apģērba vienībām. Vienkārši iekariet nepieciešamo apģērbu iekārtā un nospiediet pogu, Tefal Care for You paveiks pārējo jūsu vietā! Cikla ilgumu var iestatīt no 10 līdz 90 minūtēm.

Īpaši klusais Tefal Care for You ir arī ļoti kompakts un viegli uzglabājams. Iekārtu var ērti novietot garderobē, saimniecības telpā, gaitenī vai vannas istabā. Turklāt tas iederēsies jebkurā mājokļa dizainā.

Care for You

Vai Care for You daudzpusīgais apģērba tvaicētājs un attīrītājs ir ērti lietojams? Ak, protams! Tie, kuriem jau ir šis mājas palīgs, apgalvo, ka skaidri salasāmais ekrāns un ērtais vadības panelis padara Tefal Care for You lietošanu ļoti ērtu. Lielisks sabiedrotais apģērba kopšanas procesā un nemainītu to pret nevienu citu gludināšanas iekārtu!

Tefal Care for You automātiskais apģērba tvaicētājs un attīrītājs:

  • Izžāvē apģērbu 5 reizes ātrāk
  • Ideāli piemērots visiem audumiem un mājas tekstilizstrādājumiem
  • Viegli transportēt un uzglabāt
  • Noņemama 2L ūdens tvertne ilgstošai autonomijai
  • Īpaši kluss
  • Energoefektīvs risinājums
  • 40 minūšu dezinfekcijas cikls nogalina līdz 99.99% vīrusu, baktēriju un mikrobu, vienlaikus samazinot smakas


    

Apskatīt Tefal Care for You