Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Otrdiena, 2024. gada 30. aprīlis

Labākās gludināšanas ierīces - kā izdarīt īsto izvēli?

Gludeklis, tvaika sistēma vai gludināšanas sistēma? Uzzini, kura varētu būt tava labākā izvēle apģērba gludināšanai.

Tefal Ixeo Power
Gludināšana var šķist nogurdinošs darbs, taču ar pareizo gludināšanas aprīkojumu tā var kļūt par patīkamu un pat relaksējošu nodarbi. Bet kā izvēlēties labāko gludekli, tvaika sistēmu vai gludināšanas sistēmu?

Šajā rakstā iepazīstināsim ar dažādām gludināšanas ierīcēm, to funkcionalitāti un svarīgiem izvēles kritērijiem, kas palīdzēs atrast tavam dzīvesveidam un vajadzībām piemērotāko ierīci.

Gludināšanas ierīču veidi?

Piemērotas gludināšanas ierīces izvēle lielā mērā ir atkarīga no gludināmā apģērba materiāla, daudzuma un arī telpas lieluma, kurā ierīce tiks glabāta.

Gludināšanas sistēmas

Ja gludini vairāk nekā vienu stundu nedēļā vai ja tev ir liela ģimene, kas nozīmē lielāku apģērba daudzumu, tad tev piemērota būs gludināšanas sistēma. Gludināšanas sistēma ir ideāli piemērota arī gultas veļas gludināšanai. Gludināšanas sistēma ir aprīkota ar jaudīgu tvaika padevi, tāpēc gludināšana aizņem mazāk laika un, pateicoties lielajai ūdens tvertnei, tā nav tik bieži jāuzpilda. Tev arī nav jāpārvieto gludeklis šurpu turpu uz apģērba virsmas, kas nogurdina plaukstas locītavu, jo, pateicoties spēcīgajam tvaikam, pat biezāks audums tiks izgludināts vienā piegājienā.

Gludināšanas sistēma no pirmā acu skatiena var šķist liela un smaga, taču patiesībā gludināšana ar to ir tikpat vienkārša un viegla kā ar parasto gludekli. Laba izvēle ir, piemēram, gludināšanas sistēma Philips PerfectCare 9000, kura ir aprīkota ar inovatīvu auduma noteikšanas tehnoloģiju ActiveSense. Mākslīgais intelekts ļauj tai atpazīt gludināmo audumu un izvēlēties ideālu temperatūru un tvaika daudzumu, lai iegūtu nevainojamus rezultātus. Philips PerfectCare 9000 ātrās dzesēšanas sistēma nodrošina, ka pat visdelikātākajiem audumiem nav apdegumu pēdu. Turklāt tā sver maz, un SteamGlide Elite gludināšanas virsmai ir nerūsējošā tērauda pamatne, kas nodrošina izcilu slīdamību un ir maksimāli izturīga pret skrāpējumiem.

Philips PerfectCare 9000

Kāpēc izvēlēties tvaika gludināšanas sistēmu Tefal Ixeo Power?

Tvaika gludināšanas sistēma Tefal lxeo Power ir īpaši piemērota tiem, kas katru nedēļu gludina vairāk nekā vienu stundu, piemēram, daudzbērnu ģimenēm. Lai gan ierīce izskatās liela, komplektācijā iekļautais gludeklis ir standarta izmēra un gludināšanas sistēmu var novietot, piemēram, uz grīdas. Tas viss ir vienā gludināšanas tvaika sistēmā, kas ir ērti un viegli lietojama.

 • Smart Board. Ierīcei nav nepieciešams gludināmais dēlis. Gudrais dēlis ar trim pozīcijām (horizontāli, vertikāli un 30 grādu leņķī) ir ergonomisks un ērts gludināšanai.
 • Gludināšana ar ģeneratoru. Ātra gludināšana, pieejama pateicoties 90 g/min. un 5,8 bar tvaikražīgumam. Papildu 200 g/min. tvaika izlāde palielina gludināšanas efektivitāti.
 • Ideāli piemērota aizkaru un mīksto mēbeļu tvaicēšanai, jo ūdens tvertne ir liela un darba laiks ir ilgāks. Noņemams rokturis, lai būtu ērtāk tvaicēt vertikāli (piemēram, aizkarus).
 • Smart Board. Ierīcei nav nepieciešams gludināmais dēlis. Gudrais dēlis ar trim pozīcijām (horizontāli, vertikāli un 30 grādu leņķī) ir ergonomisks un ērts gludināšanai.
 • Liela ūdens tvertne. 1100 ml ūdens tvertne ļauj izmantot ierīci bez raizēm.
 • Nogalina līdz 99,9% vīrusu, baktēriju un mikroorganismu.
 • Veids, kā ātrāk gludināt. Ierīce uzsilst tikai 70 sekundēs — ideāli piemērots risinājums ikdienā, pat steigā.

Tvaika sistēmas

Ja ikdienā nav nepieciešams daudz gludināt vai tev ir diezgan aizņemts dzīvesveids, gludināšanai piemērota būs tvaika sistēma. Ierīce ir gatava darbam mazāk nekā minūtes laikā, un tai nav nepieciešams gludināmais dēlis vai liela sagatavošana. Ideāli piemērots no rīta, kad ātri jāizgludina daži krekli. Piemērots arī smalkiem audumiem ar fliteriem un apdrukātiem krekliem, kas nav piemēroti gludināšanai lielā karstumā. Ar tvaika sistēmu ir viegli gludināt aizkarus vai sterilizēt matračus un mēbeles. Tas ir piemērots arī apģērba atsvaidzināšanai no nepatīkamām smakām bez nepieciešamības apģērbu mazgāt. Euronics klāstā ir gan tvaika sistēmas ar galdu, gan tvaika sistēmas bez galda. Ierīcei bez galda, apģērba gabals ir jāpakar uz pakaramā, jāpievelk sasprindzināts un jātvaicē. Jāuzmanās, lai tvaiku nenovirzītu pret sevi. SteamOne tvaika sistēma ir ideāla izvēle, ja vēlies kompaktu un stilīgu tvaika sistēmu dažāda veida audumiem. Taču tvaika sistēmām ar galdu apģērbu var novietot dažādos leņķos un tādējādi var piekļūt vēl grūtāk aizsniedzamām vietām, piemēram, piedurknēm.

Taču, ja gludināšana nemaz nav piemērota tev, Tefal Care For You apģērba tvaicētājs un attīrītājs būs tieši priekš tevis! Tas ir automātisks drēbju tvaicētājs un attīrītājs, kas papildus gludināšanai likvidē līdz 99.99% vīrusu, baktēriju un mikrobu, vienlaikus samazinot smakas. Trīs apģērba gabalus var izgludināt tikai 10 minūtēs, bet lielāku burzījumu gadījumā – 30 minūtēs.

Rokas apģērbu tvaicētājs

Ja bieži ceļo vai nedēļas nogalē dodies prom no mājām, tava izvēle varētu būt rokas apģērbu tvaicētājs. Ierīce ir kompakta un viegli pārnēsājama, un drēbes var izgludināt tikai dažu minūšu laikā. Turklāt tu vari noņemt nepatīkamas smakas, vīrusus un baktērijas. Rokas apģērba tvaicētājs nav piemērots gultas veļas gludināšanai vai audumam, kas jāgludina horizontāli. SteamOne rokas apģērbu tvaicētājs ir pietiekami jaudīgs, lai noņemtu burzījumus no drēbēm tikai dažu minūšu laikā. Turklāt ierīce ir gatava lietošanai tikai 30 sekundēs, tāpēc jebkurā situācijā vari ātri izgludināt kleitu vai blūzi. Ceļojumos šis būs lielisks sabiedrotais, lai apģērbs vienmēr būtu izgludināts.

SteamOne

Gludekļi

Ja vēlies klasiskāko un ierastāko ierīci, izvēlies gludekli. Dārgākiem gludekļiem ir labākas slīdamības pamatnes, lielākas ūdens tvertnes un temperatūra, turklāt tvaiks vienmērīgāk tiek sadalīts pa pamatni. Tādā veidā nepastāv risks piededzināt audumu un gludināšanai pavadītais laiks ir daudz īsāks.

Īpaši labi ir gludekļi ar vairākiem tvaika caurumiem, kas ir koncentrēti gludekļa priekšējā daļā, jo lielākā daļa precīzas gludināšanas ar labāku efektu tiek veikta, gludinot ar priekšējo gludekļa daļu.

Attiecībā uz gludekļiem jārēķinās, ka tiem ir mazāka ūdens tvertne nekā, piemēram, gludināšanas sistēmām, tāpēc lielāka veļas daudzuma gadījumā tvertne ir jāpiepilda biežāk. Dārgākiem gludekļiem ir arī automātiskā tvaika funkcija, kas nozīmē, ka gludeklim nav klasiskās siltuma regulēšanas iespējas un visa gludināšana notiek ar tvaiku. Tas ir līdzīgs gludināšanas sistēmai, bet paredzēts lietošanai ar gludināmo dēli.

Kā pareizi gludināt?

Ja gludeklī esošais ūdens pil uz auduma, ļaujiet ierīcei ilgāk uzkarst. Tvaika kanāli vēl nav pietiekami uzsiluši un veidojas kondensāts. Temperatūras paaugstināšana palīdz.

Ja gludeklis gludināšanas laikā atdziest, iespējams, tā ir automātiskā izslēgšanās. Ja ierīce nav lietota dažas minūtes, aktivizēsies aizsardzība pret pārkaršanu un ierīce izslēgsies. Pārbīdi gludekļa pamatni pāri dēlim, un ierīce atkal ieslēgsies.

Ja nevēlies piededzināt audumu ar apdruku, apgriez to otrādi un gludini ar zemu temperatūras režīmu. Ir arī labi izmantot tikai vertikālu tvaiku, turot apģērbu uz pakaramā.

Kā izvelēties piemērotu gludināšanas ierīci?

Mūsdienu ierīces gludināšanas darbu galvenokārt veic ar tvaiku, nevis presēšanu un temperatūru, kā agrāk. Jo jaudīgāka ierīce, jo vairāk tvaiku tā ražo. Piemērotas ierīces izvēlei galvenokārt jābalstās uz tavām vajadzībām un dzīvesveidu. Pirms pērc, apsver:
 • Cik bieži tu gludini?
 • Kāda veida drēbes un audumus tu gludini visvairāk?
 • Cik daudz vietas ir tavās mājās? Piemēram, gludināšanas sistēmām ir nepieciešams vairāk vietas.
 • Vai tu piekop aktīvu dzīvesveidu un bieži ceļo?
 • Cik svarīga tev ir tvaika jauda un iekārtas sildīšanas ātrums?
 • Cik liela ir tava ģimene? Jo vairāk ir drēbju, kuras nepieciešams gludināt, jo lielāka ierīces ūdens tvertne.

Labākais gludināšanas aprīkojums ir tas, kas tavai ģimenei padara drēbju kopšanu pēc iespējas vieglāku un ātrāku. Piemēram, ja tu galvenokārt gludini lielus auduma gabalus, piemēram, gultas veļu un aizkarus, izvēlies gludināšanas sistēmu. Taču, ja mājās trūkst vietas un tikai ik pa laikam gludini kreklus, pietiks ar tvaika sistēmu vai parasto gludekli. Ceļošanai izvēlies rokas apģērba tvaicētāju. Ja vēlies risinājumu, kas gludina tavā vietā, izvēlies Tefal Care For You apģērba tvaicētāju un attīrītāju.

Apskatiet visus gludekļus, tvaika sistēmas, un gludināšanas sistēmas un atrodi labāko ierīci, kas gludināšanu padara par relaksējošu un patīkamu laika pavadīšanu.

Ja joprojām šaubies par savu izvēli, apmeklē mūsu veikalus vai izmanto tērzēšanas logu, un mūsu izpalīdzīgie klientu apkalpošanas pārstāvji palīdzēs tev atrast vislabāko un piemērotāko gludināšanas ierīci.