Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Pirmdiena, 2024. gada 20. maijs

Kā izvēlēties blenderi?

Praktiski padomi kā izvēlēties blenderi - ar plastmasas vai stikla krūzi? Lasi mūsu noderīgos padomus, kā izvēlēties sev piemērotāko blenderi.

Philips 7000 blenderis

Blenderis ir kļuvis par būtisku ierīci mūsu virtuvēs, palīdzot mums ātri un viegli pagatavot veselīgus kokteiļus, biezeņus, desertus un citus gardus ēdienus, ko ērti ņemt līdzi uz sporta zāli, darbu, skolu un pat piknikiem. Tā kā ir tik daudz variantu, izvēlēties blenderi var būt sarežģīti. Turpinājumā neliels apskats ar padomiem, kā atrast sev piemērotāko blenderi.

Kā izvēlēties blenderi?

Pirms iegādājies blenderi, ir labi pārdomāt, ko ar to gatavojies darīt: sasmalcināt ledu, gatavot karstās zupas, mērces un krēmus, kā arī to, cik daudz ēdienu vai dzērienu plāno pagatavot. Mix&Go blenderis ir ideāla izvēle aktīviem un ātri strādājošiem cilvēkiem, kuri no rīta vēlas paņemt glāzi smūtijveida dzēriena un vakarā pēc treniņa pagatavot atsvaidzinošu sporta dzērienu. Šajā gadījumā piemērotākie būs mazais, bet jaudīgais Nutribullet, Severin Mix&GO vai vienkāršais un funkcionālais Philips blenderis. Šo modeļu jauda svārstās no 300 W līdz pat 1000 W. Ja vēlies, lai blenderis būtu jūsu virtuves dizaina elements, tad noteikti piestāvēs 800 W retro stila Smeg blenderis, kas ir kompakts, viegli tīrāms un ātri pagatavo atsvaidzinošu kokteili vai vienkāršu zupu.

sporta-blenderis

Bet, ja vēlies gatavot smūtijus, pankūku mīklu, zupas vai saldējumu visai ģimenei, Tev vajadzētu izvēlēties blenderi ar lielākas ietilpības krūzi. Tiem bieži vien komplektā nāk arī mazāka bļoda, ko ir ērti paņemt līdzi, lai kurp Tu dotos. Šim nolūkam ideāli piemēroti ir jaudīgie 1200 W Tefal Perfect Mix+ un 1500 W Philips 7000 sērijas blenderi. Taču, ja esi liels ēdiena gatavošanas entuziasts un vēlies virtuvē izmantot tikai vienu ierīci, kas spēj pildīt dažādas funkcijas, piemērots risinājums ir daudzfunkcionālais blenderis. Šāda veida blenderi var apstrādāt sausās sastāvdaļas, sildīt vai pat vārīt zupu, un hibrīda modeļus var izmantot arī svaigas sulas spiešanai no viena un tā paša aparāta.
  • Sauso sastāvdaļu blenderēšanai ir piemēroti blenderi ar “dzirnavu” tipa piederumiem, piemēram, 1000 W Stollar the ActiveLife, 2400 W Sage The Super Q un 1200 W WMF Kult Pro. Atšķirībā no parastajiem blenderiem dzirnavu tipa blenderiem sauso sastāvdaļu sasmalcināšanai nav nepieciešams šķidrums..
  • Supermikseri ir tik jaudīgi, ka sausās sastāvdaļas var sajaukt miltos, motoram nepārkarstot un nesabojājoties. Parasti šo blenderu jauda ir no 1660 - 2400 W. Turklāt no aukstām sastāvdaļām var pagatavot karstu zupu, jo to asmeņi zupas režīmā rotē tik lielā ātrumā, ka rodas berzes spēks, kas uzkarsē maisījumu pašā krūzē. Tas attiecas uz dārgākiem Sage un Kitchenaid modeļiem un Blendtec blenderiem. Apskati šo zīmolu produktu klāstu.
  • Ir arī blenderi, kurus var izmantot vārīšanai. Piemēram, Tefal Ultrablend Boost Vacuum blenderis ir aprīkots ar divām kannām. Karstumizturīgs stikla krūze karstiem ēdieniem, īpaši izturīgs Tritan™ krūze aukstiem ēdieniem un krūze ledus smalcināšanai.
  • No hibrīda variantiem Sage Bluicers (blenderis + sulu spiede) ir ļoti jaudīgi, augstas kvalitātes un vietas ziņā ietilpīgi, ar iespēju uz viena motora novietot gan blenderi, gan sulu spiedei paredzēto krūzi.

Vai izvēlēties plastmasas vai stikla krūzes blenderi?

Tas ir gaumes jautājums. Mūsdienās visi profesionālie blenderi ir aprīkoti ar Tritan plastmasas krūzi, kas ir ļoti kvalitatīva, izturīga un pārtikai piemērota plastmasa. Tās priekšrocība ir tā, ka tā ir viegla, it īpaši tad, kad krūze ir pilna. Arī priekšstats, ka plastmasas krūzē nedrīkst smalcināt ledu, ir mīts. Tritan™ krūzes izmanto arī blenderos ar zupas funkciju. Ja blenderim ir sildelements, ir nepieciešams karstumizturīgs stikls. Tomēr ir vērts atcerēties, ka parastam blenderim nedrīkst pievienot šķidrumus vārīšanās temperatūrā un ka jebkurš karsts maisījums blenderēšanas laikā uzbriest, tāpēc blendera krūzi var piepildīt ne vairāk kā līdz ¾ no tās tilpuma. Mēs ceram, ka šeit atradāt noderīgu informāciju par to, kā izvēlēties sev piemērotu blenderi. Pirms pirkšanas noteikti ir vērts pārbaudīt dažādu zīmolu un modeļu funkcijas vai lūgt palīdzību Euronics speciālistiem gan tiešsaistē, gan veikalā.