Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Trešdiena, 2024. gada 3. jūlijs

Ninja Creami saldējuma pagatavotājs

Kas ir Ninja Creami, ar ko tas atšķiras no citiem saldējuma pagatavotājiem? Lasi tālāk, lai uzzinātu, kāpēc Tev vajadzētu iegādāties Ninja saldējuma pagatavotāju.

Ninja Creami
Vai esi kādreiz aizdomājies, kā būtu pagatavot mājas apstākļos saldējumu vai saldētus desertus, izmantojot tikai sev vēlamās sastāvdaļas? Saldējuma pagatavošanas ierīce Ninja CREAMi to padara iespējamu, pārvēršot dažādas sastāvdaļas garšīgā kārumā ar minimālu piepūli.

Kas ir Ninja CREAMi?

Ninja CREAMi ir populāra saldējuma pagatavošanas ierīce no pasaulē pazīstamā ierīču zīmola Ninja, kas ir īpaši paredzēts saldējuma un citu saldētu desertu pagatavošanai. Atšķirībā no, piemēram, blendera, kas ir paredzēts dažādu funkciju veikšanai, piemēram, kokteiļu un zupu pagatavošanai un ledus smalcināšanai, Ninja CREAMi saldējuma pagatavošanas ierīce ir paredzēta saldējuma pagatavošanai, nodrošinot perfektu rezultātu katru reizi. Ar Ninja saldējuma pagatavošanas ierīci vari izveidot un pielāgot savus saldētos desertus tieši pēc saviem ieskatiem, sākot ar klasisko vaniļas saldējumu, samtainu gelato, vegānu vai bezlaktoze desertu un gardiem piena kokteiļiem, līdz pat augļu sorbetiem un smūtijiem. Saldējuma pagatavošana nav bijusi tik vienkārša. Ninja ierīces ir pieejams divos modeļos - 7 vienā Ninja CREAMi un 10 vienā Ninja CREAMi Delux, kas aprīkotas ar dažādām iepriekš iestatītām programmām, deserta virsmām un Creamify tehnoloģiju, lai katru reizi nodrošinātu perfektu tekstūru un krēmīgu konsistenci izvēlētajam desertam.
Ninja Creami

Kāda ir atšķirība starp Ninja CREAMi un Ninja CREAMi Deluxe?

Ninja CREAMi NC300EU
 • 7 iepriekš iestatītas programmas - saldējums, gelato, sorbets, smūtijs, viegls saldējums, piena kokteilis un piedevas.
 • Tam ir 3 BPA nesaturoši trauki desertu pagatavošanai un uzglabāšanai, kas ļauj pagatavot līdz pat 1,4 litriem garšīga saldējuma un vienlaikus radīt 3 dažādas garšas (3 x 473 ml).
 • Mazāks izmērs (svars 6,49 kg, augstums 40,5 cm, platums 16,5 cm un dziļums 27 cm).
Ninja CREAMi Deluxe NC501EU
 • 10 iepriekš iestatītas programmas - saldējums, sorbets, viegls saldējums, gelato, piena kokteilis un piedevas, kā arī jaunas programmas - frappé, saldēts dzēriens, slašs un saldēts jogurts.
 • Komplektā ietilpst 3 BPA nesaturoši trauki desertu pagatavošanai un uzglabāšanai, kurus var izmantot 3 dažādu garšu desertu pagatavošanai vienlaicīgi (3 x 709 ml).
 • Izmanto vienu un to pašu pamatsaldējumu ar vienu maisījumu augšpusē un ar citu piedevu apakšā.
 • Lielāks izmērs (svars 7,3 kg, augstums 42,4 cm, platums 30,5 cm un dziļums 21,4 cm).

Kā darbojas saldējuma pagatavotājs Ninja CREAMi?

Katra recepte ir atšķirīga, bet mājas saldējums tiek pagatavots vienādi.
 • Ievieto savas iecienītākās sastāvdaļas deserta trauciņā, kas pievienota ierīcei.
 • Novieto trauciņu uz līdzenas virsmas saldētavā uz 24 stundām un pārliecinies, ka maisījums ir gluds, bez burbulīšiem.
 • Pēc 24 stundām izņem maisījumu no saldētavas un ļauj tam 10-20 minūtes nostāvēties istabas temperatūrā vai palaid to zem karsta, tekoša ūdens, lai maisījums atkausētos no trauka malām.
 • Ievieto masu saldējuma gatavošanas ierīcē Ninja CREAMi un izvēlies vēlamo programmu.
 • Izņem trauku no iekārtas, ja nepieciešams, pievieno nedaudz šķidruma un izmanto atkārtotas griešanas programmu, lai piešķirtu saldējumam krēmveida garšu. Vajadzības gadījumā atkārto.
 • Kad krēmveida masa ir gatava un vēlies pievienot piedevas, piemēram, cepumus, ogas, riekstus u. c., izmanto programmu Mix-in.
 • Ar Ninja CREAMi Delux saldējuma pagatavošanas ierīci vari pagatavot arī saldējumu puslitra daudzumā, piemēram, tikai augšējo daļu. Pārējo daļu vari ievietot atpakaļ saldētavā, taču ir svarīgi vēlreiz izlīdzināt maisījumu.
Ninja Creami

Ar ko Ninja CREAMi atšķiras no citiem saldējuma pagatavotājiem?

Ja parastajā saldējuma pagatavošanas iekārtā vispirms atdzesē ierīci, pievieno sastāvdaļas, sajauc maisījumu, un tad to sasaldē, tad Ninja saldējuma gatavošanas iekārtā sastāvdaļas vispirms sasaldē vismaz 24 stundas un tad ievieto iekārtā. Tā kā sastāvdaļas jau ir sasaldētas, saldējums vai saldēti deserti ir gatavi apmēram 5 minūšu laikā, kamēr citiem saldējuma gatavotājiem atdzesēšanai ir nepieciešamas papildus apmēram 15 - 20 minūtes. Parastā saldējuma pagatavošanas iekārtā var pagatavot aptuveni 1 litru ar saldējumu, savukārt Ninja CREAMi saldējuma pagatavošanas iekārtai ir 3 deserta trauciņi, kas ļauj vienlaicīgi pagatavot dažādu veidu desertus, vienkārši nomainot trauciņu. Turklāt ar Ninja CREAMi Deluxe modeli tu vari pagatavot arī uz pusi lielāku saldējuma daudzumu, izmantojot īpašo funkciju un 3 trauciņus. Ja vēlies pagatavot divus dažādu garšu saldējumus ar parasto saldējuma pagatavošanas ierīci, vispirms ir jāiztukšo trauks, jāizmazgā un atkārtoti jāsaldē. Ninja CREAMi saldējuma pagatavošanas ierīce ir īpaša ar to, ka to var izmantot dažādu saldējumu un saldētu desertu pagatavošanai. Ar 7 iestatītu programmu versiju var pagatavot saldējumu, gelato, sorbetu, smūtiju, vieglu saldējumu, piena kokteili un piedevas, bet ar 10 iestatītu programmu versiju var pagatavot visus šos produktus, kā arī frappe, saldētu dzērienu - slašu vai saldētu jogurtu. Abi modeļi ļauj kombinēt piedevas un izmantot dažādas sastāvdaļas, lai tu varētu pielāgot receptes savām uztura vajadzībām un vēlmēm, piemēram, bez laktozes, vegāniski, tikai ar saldētiem augļiem utt. Ninja CREAMi izmanto patentētu Creamify tehnoloģiju, kuras asmeņi efektīvi sašķeļ sasaldētās sastāvdaļas, lai saldējums iegūtu gludu un krēmīgu tekstūru.

Kāpēc tev vajadzētu izvēlēties saldējuma pagatavošanas ierīci Ninja CREAMi?

Ja tev garšo īpaši deserti, patīk eksperimentēt ar jaunām receptēm un vēlies ātri pagatavot saldējumu vai saldētu desertu (protams, ar iepriekš sasaldētām sastāvdaļām), tad Ninja CREAMi saldējuma pagatavošanas ierīce varētu būt piemērota tieši tev. Tā ir arī lieliska dāvana mīļotajam cilvēkam. Ir arī daudz citas priekšrocības.
 • Ninja saldējuma pagatavošanas ierīce ir kompakta un glīti iekļaujas virtuves interjerā. Izmēri ir salīdzināmi ar šaura kafijas automāta ar filtru izmēriem.
 • Viegli lietojams, pateicoties iepriekš iestatītajām programmām.
 • Vienlaikus var pagatavot dažādus saldējumus, pateicoties komplektā iekļautajiem deserta trauciņiem.
 • Perfekta tekstūra, pateicoties īpašajai Creamify tehnoloģijai.
 • Trauku mazgājamā mašīnā mazgājamas detaļas. Tīrīšana ir ērta, pateicoties traukiem, vākiem un Deluxe Creamerizer lāpstiņai, kurus var mazgāt trauku mazgājamās mašīnas augšējā plauktā.
 • Saldējumu var pagatavot atbilstoši savām vēlmēm (bez laktozes, vegānisku utt.).
 • Saldējumu var pagatavot 2-5 minūtēs.

3 vienkāršas mājas saldējuma receptes

Ar olbaltumvielām pildīta saldējuma recepte

 • 600 ml piena
 • 60 g krēmsiera
 • 30 g olbaltumvielu pulvera
 • Saldinātājs
 • + piedevas - Oreo cepumi vai tumšās šokolādes cepumi
Bāzes sastāvdaļas ievieto bļodā, rūpīgi samaisi (piemēram, ar Severin piena putotāju) un 24 stundas atdzesē saldētavā. Pēc tam ievieto visu ierīcē un izvēlies vēlamo saldējuma programmu. Ja nepieciešams, pievieno nedaudz šķidruma un izmanto atkārtotas griešanas programmu.

Mango froyo
 • 300 g mango biezeņa
 • 300 g grieķu jogurta
Ieliec sastāvdaļas traukā, rūpīgi samaisi un uz 24 stundām atdzesē saldētavā. Pēc tam ievieto sasaldēto masu ierīcē un izvēlies Lite Ice Cream vai Frozen jogurt programmas iestatījumu. Ja nepieciešams, pievieno nedaudz šķidruma un izmanto atkārtotas griešanas programmu.

Wannabe pina colada
 • 1 bundža (340 g) ananāsu savā sulā (lielākos gabalus iepriekš sasmalcini vai notīri)
 • 300 g grieķu jogurta
Pievieno sastāvdaļas traukā, rūpīgi samaisi un uz 24 stundām atdzesē saldētavā. Pēc tam ievieto sasaldēto masu ierīcē un izvēlies Lite Ice Cream vai Frozen jogurt programmas iestatījumu. Ja nepieciešams, pievieno nedaudz šķidruma un izmanto atkārtotas griešanas programmu.

Izveido un pielāgo mājās gatavotus gardumus tieši pēc saviem ieskatiem - sākot ar bagātīgu saldējumu, samtainu gelato un grezniem piena kokteiļiem, beidzot ar maigiem augļu sorbetiem, kokteiļu smūtijiem un daudz ko citu. Ninja Creami ir pieejams divās versijās: Ninja CREAMi un Ninja CREAMi Deluxe, ja vēlies eksperimentēt ar īpašām garšām, piemēram, frappe, saldētu dzērienu - slašu vai saldētu jogurtu.

Izvēlies sev tīkamāko Ninja CREAMi un izmēģini jau tagad!