Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

 

          

n

Šo preci nav iespējams iegādāties.

 >   > 
Preces kods: C3GREYECO

Putekļu sūcējs Complete C3 EcoLine, Miele

83
Bonusa punkti

Putekļu sūcējs Complete C3 EcoLine, Miele

Putekļu sūcējs Complete C3 EcoLine, Miele / C3GREYECO

Grīdas putekļsūcējs ar "Boost" funkciju rūpīgai noturīgu netīrumu tīrīšanai.

• "Power Efficiency" motors ar uzlabotu efektivitāti
• Universāla izmantošana — universālais grīdas uzkopšanas uzgalis
• Aiztur vissīkākās putekļu daļiņas - "AirClean+" filtrs
• Ērts un multifunkcionāls ar trim integrētiem piederumiem
• 12 m darbības rādiuss lielāku platību vienkāršai tīrīšanai

Papildus informācija
A+
  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Apraksts
  • Specifikācija
  • Papildus aksesuāri
  • Komentāri
  • Energo marķējums

Putekļu sūcējs Complete C3 Premium Edition EcoLine, Miele

Putekļu sūcējs Complete C3 Premium Edition EcoLine, Miele

C3PARKETT

A+

239 € Parastā cena 279.99 €

  • g
  • c

Pieejamība veikalos

100 % pārbaudīts!

Kvalitāte ir "Miele" augstākā prioritāte. No koncepcijas līdz gala ierīcei. "Miele" putekļsūcēju darbība tiek vēlreiz pilnībā pārbaudīta ražošanas procesa beigās, rūpējoties par "Miele" produktu kvalitāti un ilgmūžību.

 

Darbojas kā zibensnovedēji

Visiem "Miele" grīdas putekļsūcējiem rokturī ir iestrādāts neliels metāla pavediens, kas darbojas kā mazs zibensnovedējs. Tādējādi tiek novērsta statiskās elektrības izlāde starp ierīci un lietotāju.

 

Motors uzsāk darbību vienmērīgi

"Miele" putekļsūcējiem pēc ieslēgšanas izvēlētā jauda tiek sasniegta pakāpeniski. Tādējādi elektrotīkls tiek pasargāts no pārslodzes.

 

Ērta kabeļa uztīšana ar pieskāriena palīdzību

Visiem "Miele" grīdas putekļsūcējiem kabeli var ērti ieritināt, nospiežot kājas slēdzi, tāpēc nav nepieciešama apgrūtinoša pieliekšanās. "Complete C3" putekļsūcējs papildus ir aprīkots ar pieskāriena funkciju, kas ieritina visu kabeli pēc viena pieskāriena taustiņam.

 

Praktiska bloķēšanas sistēma

Grīdas uzkopšanas uzgalis, iesūkšanas caurule un rokturis fiksējas savstarpēji. Savienojums ar putekļsūcēju ir ciešs, bet ar vienu pogas spiedienu piederumus var atdalīt, piemēram, lai pievienotu citu sūkšanas piederumu.

 

Noderīgi papildpiederumi

"Miele" grīdas putekļsūcēji ir aprīkoti ar trim lieliskiem piederumiem: mīksto mēbeļu uzgali, spraugu tīrīšanas uzgali un otas tipa uzgali. Tie ir integrēti no putekļiem pasargātā veidā vai — ekskluzīvi "Miele" iekārtām — nostiprināti ar VarioClip un pastāvīgi pieejami.

 

Lietošanas ērtums

Lai maksimāli atvieglotu grīdas kopšanu, "Miele" piedāvājumā ir daudz pārdomātu detaļu. Pateicoties īpaši ergonomiskajai uzbūvei un ērtajai lietošanai, mājas sakopšana rada prieku.

 

"Comfort" teleskopiskā caurule - individuāli pielāgojams darba augstums

Ekskluzīvā "Miele" dizaina "Comfort" teleskopisko cauruli var intuitīvi izvilkt vēlamajā darba garumā, un tā nofiksējas. Palielinātais diametrs palielina gaisa plūsmas apjomu un tādējādi uzlabo tīrīšanas efektivitāti.

 

Ar efektivitāti pie labākajiem rezultātiem

Liela jauda ne vienmēr nozīmē, ka putekļsūcējs ir labs. "Miele" putekļsūcējos ir efektīvi apvienotas dažādas īpašības. "Miele" putekļsūcēja korpusa hermētiskums un perfektais gaisa kanālu izvietojums nodrošina spēcīgu grīdas uzgaļa sūkšanas jaudu. Zemākas jaudas putekļsūcējiem "Miele" piedāvā īpaši efektīvus grīdas uzgaļus, ar kuriem lieliskus tīrīšanas rezultātus var sasniegt arī ar zemāku jaudas iestatījumu.

 

Maksimāla sūkšanas veiktspēja pēc vajadzības

Ar "Boost" funkciju var īslaicīgi ieslēgt maksimālo jaudu, palielinot tīrīšanas komfortu. Kad nepieciešams, ar "Boost" funkciju "EcoLine" modeļa jaudu uz ne vairāk kā 1 minūti var palielināt līdz 900 vatiem. Ar "Boost" jaudas pakāpes opciju jūsu putekļsūcējs joprojām darbojas ekonomiski un efektīvi likvidē gan smalkus, gan rupjus grūti notīrāmus netīrumus.

 

Funkcija, kas aizsargā pret pārkaršanu

Temperatūras ierobežotājs pasargā visus "Miele" grīdas putekļsūcējus no pārkaršanas. Ja gaisa kanāls ir nosprostots, piemēram, iesūkts kāds priekšmets, motors automātiski izslēdzas, lai pasargātu ierīci. Kad kļūme ir novērsta un ierīce atdzisusi, tā atkal ir gatava lietošanai.