Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

 

Miele logo

Miele Immer Besser

Miele zīmols

"Miele" ir viens no pieprasītākajiem zīmoliem daudzās pasaules valstīs. Vācijā "Miele" pat atzīts par labāko jebkad radīto zīmolu. "Miele" produkti daudz atklāj par saviem lietotājiem. Tie ir cilvēki, kuriem ir svarīga mājas tehnikas augstā veiktspēja, izdevīgums un draudzīgums videi. Cilvēki, kuri izvēlas "Miele", ir augstas kvalitātes un lieliska dizaina piekritēji!

Miele kvalitāte

Jau vairāk nekā 100 gadus cilvēki uzticas "Miele" kvalitātei. Mēs esam vienīgais sadzīves preču ražotājs savā jomā, kas testē veļas mašīnas, žāvētājus, trauku mazgājamās mašīnas un plītis pat 20 gadu lietojamības periodam. Ja vienreiz izvēlies "Miele", arī nākamajā reizē izvēle kritīs par labu "Miele". Mūsu klienti ir lojāli un iesaka zīmolu arī citiem. Raugoties nākotnē, mēs apsolām nemainīt augstos kvalitātes un izturības standartus!

Miele komforts

"Miele" padara dzīvi ērtāku neatkarīgi no tā, vai izvēlies klasisku sadzīves iekārtu pārvaldību ar grozāmu slēdzi vai tādu, kas aprīkots ar sensoriem un skārienjutību. Jaunāko tehnoloģiju izmantošana un izcils dizains pārvērš darbības ar sadzīves tehniku aizraujoši izklaidējošā procesā. "Miele" padara dzīvi vienkāršāku.

Miele dizains

"Miele" tic tīrām līnijām un mūžīgai elegancei. Grūti būs atrast krāsās un dizainā plašāku sortimentu iebūvējamām iekārtām, kas piemērotas jebkura stila virtuves interjeram. Ar lielāko rūpību izveidotais "Miele" piedāvājums katrai virtuvei sniegs perfektu galarezultātu.

Miele tehnika - izturīga un jaudīga

Jau kopš dibināšanas dienas "Miele" ik dienu dzīvo ar pārliecību „Immer Besser”. Mēs iestājamies par to, lai būtu „vienmēr labāki” par konkurentiem un tiecamies uz to, lai būtu „vienmēr labāki” par to, kas paši jau šobrīd esam. Mūsu pircējiem tas nozīmē drošību, ka "Miele" vienmēr ir laba izvēle un apsveicams lēmums mūža garumā.

Miele ilgtspējība

"Miele" panākumu pamatā ir vērtības un pārliecība par katra produkta ilgtspējību. "Miele" ir ANO Ilgtspējības organizācijas Global Compact biedrs, kas parakstījis Daudzveidības hartas. Reizi divos gados "Miele" publicē ilgtspējas pārskatu.

Miele vēsture

Divas ģimenes – Miele un Zinkann – ir attīstījušas uzņēmumu vairāk nekā 100 gadus. Tehniķis Karls Miele un tirgotājs Reinhards Cinkans 1899. gadā Hercebrokā izveidoja uzņēmumu krejošanas mašīnu ražošanai. Tas bija uzņēmums ar 11 darbiniekiem, četrām virpām, vienu urbjmašīnu un ticību sauklim: „Immer Besser”.