Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Garmin Instinct 2X Solar, sarkana - Viedpulkstenis

Garmin Instinct 2X Solar, sarkana - Viedpulkstenis
 • Garmin Instinct 2X Solar, sarkana - Viedpulkstenis
 • Garmin Instinct 2X Solar, sarkana - Viedpulkstenis
 • Garmin Instinct 2X Solar, sarkana - Viedpulkstenis
 • Garmin Instinct 2X Solar, sarkana - Viedpulkstenis
 • Garmin Instinct 2X Solar, sarkana - Viedpulkstenis
 • Garmin Instinct 2X Solar, sarkana - Viedpulkstenis
 • Garmin Instinct 2X Solar, sarkana - Viedpulkstenis
 • Garmin Instinct 2X Solar, sarkana - Viedpulkstenis
 • Garmin Instinct 2X Solar, sarkana - Viedpulkstenis
 • Garmin Instinct 2X Solar, sarkana - Viedpulkstenis

Garmin Instinct 2X Solar, sarkana - Viedpulkstenis

Preces kods: 010-02805-01 Ražotājs: Garmin
449.99 €

Prece ir pieejama e-veikalā uz pasūtījumu

LAI KO JŪS DARĪTU, DARIET TO AR PĀRLIECĪBU
Šis lielais, izturīgais GPS viedpulkstenis ir pietiekami stiprs, lai neatpaliktu no jums, un pietiekami unikāls, lai atbilstu jūsu stilam. Tā plašā saules enerģijas uzlādes lēca pagarina akumulatora darbības laiku, nodrošina uzlabotas treniņu funkcijas, iebūvētu lukturīti, daudzjoslu GNSS, veselības/labsajūtas uzraudzības sensorus un daudz ko citu.

Lasīt vairāk

187 BP
449.99 €

Atpakaļ

Līzinga kalkulators

Garmin Instinct 2X Solar, sarkana - Viedpulkstenis

Ikmēneša maksājums
84 €
Aptuvens ikmēneša maksājums
0 € Pirmā iemaksa
449.99 € Preces cena
6 mēn.
Izvēlieties ikmēneša maksājumu
Pirmā iemaksa

Atpakaļ

Saņemšanas iespējas

Izvēlies sev piemērotu piegādes veidu

 • Veikals
  1. - 7. marts
  0 €
  Uzzināt vairāk
 • Pakomāts
  2. - 6. marts
  2.99 €
  Saņem ātri un ērti jebkura Omniva vai DPD pakomāta. Vislabākā izvēle maziem pasūtījumiem.
 • Piegāde Latvijas teritorijā ar uznešanu
  2. - 6. marts
  7.99 €
  Iespēja pievienot tehnikas uzstādīšanu un vecās tehnikas utilizāciju.
Saņemšanas iespējas Izvēlies sev piemērotu piegādes veidu

Atpakaļ

VEIDOTS ILGTSPĒJAI
Šim īpaši izturīgajam pulkstenim ir saules enerģijas uzlādes displejs un izturīgs 50 mm polimēra korpuss. Tā ūdensnecaurlaidības rādītājs ir 10 ATM, un tas ir testēts atbilstoši ASV militārajiem standartiem 810 attiecībā uz termisko iedarbību, triecieniem un ūdensizturību.

RADĪTS TIEŠI JUMS
Pateicoties dizainam, kas veidots aktīvai darbībai, un funkcijām, kas atbalsta jūsu enerģisko dzīvesveidu, šis pulkstenis ir gatavs piedzīvojumiem. Turklāt tā izteiksmīgais stils skaidri parāda pasaulei, ka jūs ejat savu ceļu.

VAIRĀK AKUMULATORA ENERĢIJAS JŪSU DZĪVĒ
Ar saules enerģijas uzlādi iegūstiet neierobežotu akumulatora darbības laiku viedpulksteņa režīmā. Turklāt enerģijas pārvaldības funkcija ļauj pagarināt akumulatora darbības laiku, nosakot, kādi iestatījumi un sensori patērē enerģiju.

SAULES ENERĢIJAS UZLĀDE
Saules enerģijas uzlādes Power Glass™ lēca pagarina akumulatora darbības laiku, nodrošinot par 50% vairāk enerģijas nekā modelis Instinct® 2 Solar. Ilgāks darbības laiks ar potenciāli neierobežotu akumulatora darbības laiku viedtālruņa režīmā, izmantojot saules enerģijas uzlādi.

IEBŪVĒTS LUKTURĪTIS
Lai jūs atrastu ceļu arī pustumsā, iebūvētais vairāku LED lukturītis nodrošina dažādus spilgtuma režīmus un stroboskopa režīmu, kas pielāgojas jūsu skriešanas kadencei, savukārt sarkanā drošības apgaismojuma režīms palīdz sekot apkārtējai videi nakts apstākļos.

VAIRĀKU JOSLU FREKVENČU ATBALSTS
Saņemiet un izmantojiet daudzās navigācijas satelītu sistēmu sūtītās frekvences, lai uzlabotu pozīcijas precizitāti vietās, kur GNSS signāli tiek atstaroti, ir vāji vai parasti vispār neiekļūst.

ABC SENSORI
Dodieties uz nākamo taku, izmantojot ABC sensorus, tostarp altimetru augstuma pieauguma datus, barometru laikapstākļu uzraudzībai un 3 asu elektronisku kompasu.

TRACBACK® MARŠRUTĒŠANA
Neminiet, pa kuru ceļu doties atpakaļ, bet izmantojiet šo funkciju, lai naviģētu pa to pašu maršrutu atpakaļ uz savu sākuma punktu.

ATSKAITES VIETA
Sekojiet līdzi zināmai vietai, piemēram, automašīnai vai galamērķim, attiecībā pret jūsu atrašanās vietu, un viegli atrodiet ceļu atpakaļ uz to.

VIEDIE ZIŅOJUMI
Saņemiet e-pasta vēstules, īsziņas un brīdinājumus tieši pulkstenī, kad tas ir savienots pārī ar jūsu saderīgo viedtālruni.

CONNECT IQ™ VEIKALS
Lejupielādējiet pielāgotas pulksteņa ciparnīcas, pievienojiet datu laukus un iegūstiet lietotnes un logrīkus no Connect IQ veikala lietotnes savā saderīgajā viedtālrunī.

GARMIN PAY™ BEZKONTAKTA MAKSĀJUMI
Ātri veiciet maksājumus un atlasiet atsevišķas tranzīta sistēmas, izmantojot Garmin Pay bezkontakta maksājumus pie iesaistītajiem pakalpojumu sniedzējiem.

DROŠĪBAS UN SEKOŠANAS FUNKCIJAS
Ja jūtaties nedroši vai jūsu pulkstenis nosaka, ka noticis negadījums, palīdzības un negadījumu noteikšanas funkcijas var nosūtīt ziņu ar jūsu atrašanās vietu kontaktpersonām ārkārtas gadījumiem, ja ir izveidots pāra savienojums ar saderīgu viedtālruni.

KALENDĀRA PĀRLŪKS
Viegli apskatiet savus dienas plānus īpašā kalendāra ekrānā, kad ir izveidots pāra savienojums ar jūsu saderīgo viedtālruni.

SINHRONIZĀCIJA AR LIETOTNI GARMIN CONNECT™
Skatiet savu veselības un fiziskās formas informāciju vienuviet. Lietotne Garmin Connect jūsu saderīgajā viedtālrunī ir augoša tiešsaistes kopiena, kur aktīvi cilvēki sazinās, sacenšas un dalās ar iespaidiem.

IELĀDĒTAS LIETOTNES SPORTAM
Nodarbojieties ar visu, kas jums patīk, un izmantojiet iepriekš ielādētus aktivitāšu profilus skriešanai, riteņbraukšanai, peldēšanai, spēka treniņiem, klinšu kāpšanai pa mākslīgu reljefu, slēpošanai, snovbordam, golfam, jogai, pilatēm un citiem aktivitāšu veidiem.

ŠĶĒRŠĻU TRASES SACENSĪBAS
Sekojiet savam sniegumam šķēršļu trases sacensību laikā ar laika sadalījumu skriešanas un šķēršļu zonām. Pēc manuālas laika sadalījuma reģistrēšanas pirmajā aplī varat pilnībā fokusēties uz sacensībām, jo turpmāk sadalījums tiks reģistrēts automātiski. Un pēc sacensībām pārskatiet savus rezultātus.

AUGSTAS INTENSITĀTES INTERVĀLU TRENIŅI
Šis aktivitāšu profils seko līdzi jūsu HIIT treniņiem, tostarp AMRAP, EMOM, Tabata un pielāgotajiem treniņiem. Iestatiet ciklu skaitu, slodzes/atpūtas intervālus un citus parametrus.

VO2 MAX
Trenējieties gudrāk, izmantojot VO2 max, kas rāda, kāds varētu būt jūsu rezultāts. Tas pat ņem vērā jūsu snieguma izmaiņas, ko varētu izraisīt karstums vai augstums.

IKDIENAS IETEIKTIE TRENIŅI
Skatiet visas nedēļas dienā piedāvāto vingrojumu sēriju, kas pēc katra skrējiena vai brauciena tiek pielāgota atbilstoši jūsu sniegumam un spēka atgūšanas stāvoklim, kā arī skatiet gaidāmās sacensības Garmin Connect viedtālruņa lietotnes kalendārā.

ATGŪŠANAS LAIKS
Pēc katra treniņa atgušanas laiks ļaus jums saprast, kad būsiet gatavs nākamajam grūtajam treniņam. Tas pat ņem vērā treniņu intensitāti un tādus faktorus kā stress, ikdienas aktivitātes un miegs.

PULSOMETRS UZ PLAUKSTAS LOCĪTAVAS
Iegūstiet sirdsdarbības ritma datus un brīdinājumus, ja sirdsdarbības ritms ir pārāk straujš vai lēns atpūtas laikā. Izmēriet, kā jūsu sirds darbojas aktivitāšu laikā.

MIEGA MĒRĪJUMI UN PADZIĻINĀTA MIEGA UZRAUDZĪBA
Saņemiet pilnīgu pārskatu par sava miega seklajām, dziļajām un REM fāzēm. Skatiet visu vienā īpašā logrīkā, kas ietver jūsu miega mērījumu rezultātu un ieskatus.

RĪTA PĀRSKATS
Saņemiet pārskatu par miegu, spēka atgūšanu un treniņa izredzēm, tiklīdz pamostaties, kā arī noskaidrojiet HRV statusu un laikapstākļu prognozi. Varat arī pielāgot pārskatu un skatīt jums nepieciešamo informāciju.

BODY BATTERY™ ĶERMEŅA ENERĢIJAS UZRAUDZĪBA
Optimizējiet sava ķermeņa enerģijas rezerves, izmantojot pulsa mainīguma, stresa, miega un citus datus, lai izmērītu savu gatavību aktivitātēm vai noteiktu nepieciešamību atpūsties.

PULSE OX
Aklimatizācijai augstumā vai miega uzraudzībai Pulse Ox sensors raida gaismas staru pret jūsu plaukstas locītavu, lai noteiktu, cik labi jūsu organisms piesātinās ar skābekli.

SIRDS RITMA VARIABILITĀTES STATUSS
Iegūstiet dziļāku izpratni par savu vispārējo veselību, treniņiem un spēka atgūšanu, izmantojot sirdsdarbības ritma mainīgumu miega laikā, izmantojot Firstbeat Analytics™ komandas izstrādāto tehnoloģiju.

Atpakaļ

 • Vispārīgie parametri

  ražotājs Garmin
  krāsa sarkana
  aizsardzības līmenis 10ATM
  ūdens noturīgs 100 m
  maināma siksniņa
 • Pulkstenis

  pulksteņa tips Sporta viedpulkstenis
  komplektā iekļauts vads
  korpusa materiāls polimērs
  korpusa izmērs 50 mm
  saderīgs ar Android, iOS
  ANT+
 • Ekrāns

  ekrāna izmērs 1,1 "
  ekrāna izšķirtspēja
  176x176
  tehnoloģija MIP
  skārienjūtīgs ekrāns
 • Datu apmaiņa

  Bluetooth
  4G
  WiFi
 • Izmēri

  svars 67 g
  augstums 5 cm
  platums 5 cm
  dziļums 1,45 cm
  siksniņas izmērs 145 - 228 mm
 • Akumulators

  akumulatora darbības ilgums līdz 960 h
  bezvadu lādēšana
 • Veselības un aktivitātes izsekošana

  mērīšana izmantojot plaukstas locītava
  aktivitātes uzraudzība
  treniņu režīmi
  miega uzraudzība
  sievietes veselības stāvokļa uzraudzīšana
  stresa līmeņa uzraudzīšana
  maksimālā skābekļa patēriņa mērījumi (VO2 max)
  peldēšanas treniņu režīms
 • Funkcijas

  GPS
  NFC
  bezkontakta maksājumi Garmin Pay
  mikrofons
  skaļrunis
  sensori žiroskops, E-kompass, GPS, GLONASS, akselerometrs, barometrs, Pulsa sensors, altimetrs, Galileo, temperatūras sensors, asins skābekļa sensors (SpO2)

Atpakaļ

Preci var novērtēt tikai tie lietotāji, kuri ir veikuši pirkumu.

Iesniedzot atsauksmi, ievērojiet labās prakses noteikumus. Vairāk par atsauksmēm lasiet šeit.

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Pēc pirkuma veikšanas Jums būs iespēja dot savu ieguldījumu un pirmajam/pirmajai iesniegt savu atsauksmi par preci.

Nesen aplūkotie produkti