Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67555888

 

Šo preci nav iespējams iegādāties.

Putekļu sūcējs UltraOne, Electrolux

108
Bonusa punkti

Putekļu sūcējs UltraOne, Electrolux

A/A/B/A klases (energoefektivitāte/izplūde/veiktspēja uz paklāja/veiktspēja uz cieta seguma), 850W, 28 kWh gada patēriņš (50 reizes - 87 m2 platībai), elektroniska vadība uz putekļusūcēja - LED displejs, teleskopiska caurule, AeroPro Silent uzgalis, AeroPro Parketto Pro uzgalis cietām grīdām, 12 m darbības rādiuss, vada uztinējs, s-bag Ultra long performance maisiņš (1+1), elektronisks maisa un filtra indikators, mazgājams Allergy Plus filtrs, Soft Start un pret pārkaršanas funkcijas, trokšņa līmenis - 66 dB, krāsa: šokolādes brūns

Electrolux UltraOne ir mūsu labākais putekļu sūcējs, kas saņēmis augstākos novērtējumus visās kategorijās. Tas ietver sevī prēmium līmeņa veiktspēju, klusu darbību un lielisku vadāmību. UltraOne apmierinās pat vispedantiskāko īpašnieku.

Papildus informācija
A
  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Apraksts
  • Specifikācija
  • Papildus aksesuāri
  • Komentāri
  • Energo marķējums

Putekļu sūcējs, Electrolux

Putekļu sūcējs, Electrolux

EUS87DBM

A
  • g
  • c

Ielikt grozā

AeroPro™ Ergo rokturis ar gaisa aizbīdni vieglai gaisa plūsmas regulēšanai

Viegli aizsniedzamā gaisa plūsmas kontrole ar AeroPro™ Ergo roktura ērto, pielāgojamo gaisa aizbīdni nodrošina vienmērīgāku tīrīšanu.

Augstākās klases tīrīšanas sniegums ar īpaši optimizētu gaisa plūsmu

Lieliskās putekļu savākšanas noslēpums ir ne tikai jaudīgs motors, bet arī liela gaisa plūsma un efektīvais AeroPro™ Silent uzgalis. Sākot ar uzgali un beidzot ar izeju, UltraOne gaisa plūsma tiek noslēgta un optimizēta, lai panāktu efektīvu tīrīšanu.

Kluss, pateicoties Silent Air Technology™

Pateicoties mūsu inovatīvajai tehnoloģijai Silent Air Technology™, varat lietot putekļsūcēju, nevienam netraucējot. Modelis UltraOne ir aprīkots ar uzlabotu un klusu cauruli, kā arī ar kluso, taču ļoti efektīvo uzgali AeroPro Extreme. Tādējādi tas izdod vien 66 dB.

Īpaši parocīgs bezrūpīgai tīrīšanai

Vieglāks, labāk manevrējams, vieglāk uzglabājams. Nu tīrīšana ar putekļsūcēju vairs nesagādā nekādu raižu. Ir patiesi patīkami darboties ar modeli UltraOne, kas ir aprīkots ar Multi Room System™, 3 elastīgiem novietošanas fiksatoriem, viegli nomaināmu filtru un 12 m garu vadu. Tajā ir iekļauts arī Allergy Plus filtrs, kas nodrošina veselībai draudzīgāku mājokli.

AeroPro™ uzgalis "trīs vienā" ērtai grūti sasniedzamu virsmu tīrīšanai

Dīvāni, cieši pieguļoši stūri, grūti aizsniedzamas vietas. Lai ko arī būtu nepieciešams iztīrīt, ar mūsu AeroPro™ ''trīs vienā'' vienmēr būsit labi sagatavojies. Kad vien nepieciešams, viegli nomainiet birsti, spraugu tīrīšanas uzgali vai polsterējumu uzgali un, kad esat pabeidzis darbu, uzglabājiet to putekļsūcēja iekšpusē.