Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

 

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

n

Šo preci nav iespējams iegādāties.

 >   > 
Preces kods: S552-00

Robots putekļu sūcējs MiJia Roborock 2

200
Bonusa punkti

Robots putekļu sūcējs MiJia Roborock 2

Robots putekļu sūcējs MiJia Roborock 2 / S552-00

Portatīva un viedā sadzīves ierīce, kas kļūs par lielisku palīgu mājas tīrīšanā. Salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli, MiJia Roborock 2 putekļu sūcējs kļuvis efektīvāks un ātrāks ar uzlabotu akumulatora jaudu (aptuveni 5200mAh).

Mijia Roborock 2 putekļu sūcējs apvieno sevī 2 funkcijas, kas ļaus vispirms noslaucīt grīdu un pēc tam kārtīgi iztīrīt to.

• Efektīvāka un ātrāka tīrīšana, pateicoties uzlabotai akumulatora jaudai
• Slaucīšanas un tīrīšanas funkcija
• Droša ūdens tvertnes fiksācija
• Lāzera attāluma meklētājs LDS
• Viegli lietojams
• 13 sensori palīdz pasargāt mēbeles no bojājumiem
• Darbs bez robežām - viegli pārvar šķēršļus līdz 2 cm augstumā
• Paklāju atpazīšanas funkcija
• Zems trokšņa līmenis
• Mazgājams filtrs
• Jaudīgs akumulators - 5200 mAh
• Uzlabota akumulatora bāze

Papildus informācija
  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Apraksts
  • Specifikācija
  • Komentāri

Augsts intelekts

Portatīva un viedā mājas ierīce, kas būs lielisks palīgs mājas tīrīšanas darbos. Salīdzinot ar iepriekšējo modeli, MiJia Roborock 2 robots putekļu sūcējs ir kļuvis efektīvāks un ātrāks pateicoties uzlabotai akumulatora jaudai.

 

Slaucīšanas un tīrīšanas funkcija

Mijia Roborock 2 putekļu sūcējs apvieno divas funkcijas, kas ļauj vispirms noslaucīt grīdu un pēc tam izmazgāt to. Pateicoties integrētajam bioniskajām rezervuāram, šī ierīce var absorbēt ūdeni un nodrošināt efektīvu tīrīšanu. Tīrīšanas pamatbirste ar V-veida sariem (1350 apgriezieni minūtē) un sānu birste ar Z-veida sariem (330 apgriezieni minūtē) nodrošina maksimāli efektīvu tīrīšanu.

 

Ūdens tvertnes droša fiksācija

Efektīvai tīrīšanai MiJia Roborock 2 ir aprīkots ar speciālu ūdens tvertni, ko ir viegli lietot un instalēt. Ūdens no tvertnes mitrina tīrīšanas birstes mikrošķiedras materiālu. Šajā režīmā ierīce var darboties aptuveni 40-50 minūtes.

 

Lāzera diapazona meklētājs 

Ierīcei ir īpaša lāzera diapazona meklētāja sistēma, kas ļauj kontrolēt apkārtējo vidi un situāciju (360 grādu skatīšanās leņķis) un attēlot iekšējo telpu, izmantojot SLAM algoritmu.

 

Viegli lietojams

Putekļu sūcēju var sinhronizēt, izmantojot MiJia lietotni. Jūs varat redzēt sava dzīvokļa vai mājas karti un, noklikšķinot uz konkrētas zonas, pārvietoties pa to. Turklāt ierīce var patstāvīgi plānot tīrīšanas maršrutu.

 

13 sensori palīdz aizsargāt mēbeles no bojājumiem

Lai nodrošinātu efektīvu tīrīšanu bez sadursmēm un mēbeļu bojājumiem, ierīce ir aprīkota ar 13 iebūvētiem sensoriem, kas seko līdzi ierīces pārvietošanas maršrutam. Uzlabota sensoru sistēma ar mīkstu buferi uz korpusa palīdz aizsargāt mēbeles no iespējamiem bojājumiem.

 

Uzkopšana bez robežām

Putekļu sūcējs viegli pārvar apmēram 2 cm augstus šķēršļus, piemēram, paklājus. MiJia Roborock 2 nekas nevar apturēt.

 

2000Pa sūkšanas jauda

Šī putekļu sūcēja sūkšanas jauda ir aptuveni 2000 Pa. Tas savā ceļā var tikt galā ar jebkādiem netīrumiem. Sistēma koordinē sānu un pamatbirsti un nodrošina dziļu grīdas tīrīšanu.

 

Paklāju atpazīšanas funkcija

Šī viedā ierīce var atpazīt paklājus. Parasti MiJia Roborock 2 darbojas vienkāršā iesūkšanas režīmā, bet, kad pienāk laiks paklāju tīrīšanai, tiek aktivizēta maksimāla sūkšanas jauda un tiek nodrošināta augstas kvalitātes paklāju tīrīšana.

 

Zems trokšņa līmenis

Aizmirstiet par kaitinošām un skaļām ierīces skaņām. Šī putekļu sūcēja konstrukcija nodrošina ļoti klusu darbību, un jūs varat atpūsties, kamēr robots putekļu sūcējs turpinās jūsu mājas uzkopšanu.

 

Mazgājams filtrs

E11 mazgājams filtrs ar ūdensnecaurlaidīgu teflona pārklājumu var nodrošināt efektīvu tīrīšanu visa gada garumā. Ražotājs iesaka mainīt filtru vismaz reizi gadā, lai nodrošinātu putekļu sūcēja maksimālu veiktspēju.

 

Augstas ietilpības akumulators

Spēcīgs litija akumulators ar 5200 mAh jaudu var nodrošināt apmēram 2,5 stundu darbību, kas ir vienāds ar 250 kvadrātmetru platības tīrīšanu.

 

Uzlabota uzlādes bāze

180 grādu infrasarkanais pārklājums ar aptuveni 4 metru rādiusu. Tagad ierīce precīzāk nofiksējas uzlādes bāzē. Turklāt tai ir aizsardzība pret pārslodzi, pārspriegumu un īssavienojumu. Šīs putekļu sūcējs saprot, kad akumulatora uzlādes līmenis ir zems, un izmantojot uzlādes bāzes 2 lāzera sensorus, pats atgriežas, lai uzlādēties.