Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

n

Šo preci nav iespējams iegādāties.

Radio vadāms lidaparāts Mantis Q, Yuneec

208
Bonusa punkti

Radio vadāms lidaparāts Mantis Q, Yuneec

Radio vadāms lidaparāts Mantis Q, Yuneec / YUNMQEU

Mazs, bet jaudīgs - Mantis Q iezīme ir jaunākās tehnoloģijas un progresīvas dronu iespējas, piemēram: balss vadība, sejas noteikšana, viegla kontrole un īpaši portatīvi izmēri. Pateicoties energoefektīvam dizainam, Mantis Q var lidot līdz 33 minūtēm, ļaujot pilotiem ierakstīt vairāk lieliskas fotogrāfijas un videoklipus. Saliekot kopā, Mantis ir pietiekami mazs, lai to ieliktu somā un sver tikai 454 gramus. Tas ir ideāls biedrs, gan lieliem, gan maziem piedzīvojumiem.

Papildus informācija
  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Apraksts
  • Specifikācija
  • Komentāri

Saglabājiet savas atmiņas 4K UHD.
Izmantojot iebūvētu kameru, Mantis Q uzņem augstas izšķirtspējas fotoattēlus un videoklipus. Uzņemtie fotoattēli tiek saglabāti JPEG vai DNG formātā ar izšķirtspēju 4800x2700 (16:9) vai 4160x3120 (4:3); tas pats attiecas arī uz 4K ierakstītajiem videoklipiem. Turklāt, kameru lidojuma laikā, var pacelt uz augšu līdz pat 20 grādiem vai uz leju par 90 grādiem. Mantis Q piedāvā arī automātiskus lidojuma režīmus, piemēram: Ceļojums, Intereses punkts un Orbit Me (lidot ap mani).

 

Vizuāla sekošana un sejas noteikšana.
Vienkārši uzsmaidiet dronam, lai aktivizētu sejas noteikšanu un tiklīdz Mantis Q "redz" lietotāja seju, tas uzņems fotoattēlu līdz pat 4 m attālumā. Žestu kontroles režīmā, Mantis Q noteiks roku vēzienus un uzņems fotoattēlu.

 

Inteliģentie lidojuma režīmi.
Paceliet savu radošumu nākamajā līmenī, ļaujot Mantis Q koncentrēties uz lidošanu, kamēr jūs koncentrējaties uz foto un video uzņemšanu.

 

Journey Mode (Ceļojuma režīms).
Atkarībā no vēlamā iestatījuma, Mantis Q lidos lineāri augšup un pēc tam automātiski atgriezīsies - lai iegūtu perfektu uzņēmumu.

 

Return Home (Atgriezties mājās).
Nospiežot pogu Return Home, Mantis Q automātiski atgriezīsies tajā punktā, kas atrodas tuvu tā pacelšanās zonai un nolaidīsies zemē.

 

Droši lidojiet gan telpās, gan ārā.
Mantis Q ir aprīkots ar uzlabotu iekštelpu lidojumu stabilizācijas tehnoloģiju. Uz leju vērstie divi ultraskaņas sensori un infrasarkano staru sensors, nodrošina pietiekami drošu lidojumu gan telpās, gan ārā. Pievienotās drošības funkcijas ietver funkciju "Atgriezties mājās" un FAA saderīgu programmatūru.