Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

Šo preci nav iespējams iegādāties.

65'' Ultra HD QLED televizors, TCL

708
Bonusa punkti

65 Ultra HD QLED televizors, TCL

65'' Ultra HD QLED televizors, TCL / U65X9006

Praktiski bez rāmja, tā minimālisma dizains atklāj ļoti kvalitatīvu attēlu. Pateicoties Quantum Dot tehnoloģijai, TCL QLED ļauj saviem televizoriem atainot bagātīgākas krāsas nekā jebkad agrāk, apdullinošās detaļās, ar kontrastu, kas optimizēts ar Ultra Micro Dimming. HDR Pro nodrošina žilbinošus attēlus ar precīzu gaismas un tumšās nokrāsas reproducēšanu. 3 kanālu akustika priekšpusē, no JBL, nodrošina augstas kvalitātes skaņu.

Papildus informācija
A+
  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Apraksts
  • Specifikācija
  • Papildus aksesuāri
  • Komentāri
  • Energo marķējums

Pāri iztēlei ar TCL QLED
Pateicoties Quantum Dots tehnoloģijai, TCL QLED ļauj televizoriem parādīt krāsas ar nepārspējamu bagātību un nepārspejamām detaļām. Ar skaņu, ko izstrādājis viens no labākajiem nozares speciālistiem, elegantu dizainu un Android TV iespējām, TCL QLED rada patiesi iespaidīgu vizuālo pieredzi.

 

Papildus krāsas ar Quantum Dot tehnoloģiju
Quantum Dots (QD) ir neorganiskie nano kristāli ar unikālām optoelektroniskām īpašībām. Kad tos ietekmē gaismas avots, tie izstaro vairāku veidu, tīru gaismu. QD spēj reproducēt visas krāsas, kuras var redzēt cilvēka acs. Nodrošina precīzu krāsu reproducēšanu, detalizācijas pakāpi un dziļumu, kas nav nevienā LED vai OLED TV.

 

HDR PRO: attēla kvalitātes pārākums
Jaunākais UHD satura standarts ir High Dynamic Range. TCL HDR Pro nodrošina žilbinoši detalizētus attēlus ar precīzu gaismas un tumšo toņu reproducēšanu.

 

JBL visaptveroša kinematogrāfiskā pieredze mājās
JBL augstās klases skaņas sistēma, apvienojumā ar DTS, piedāvā izcilu skaņu, kas pārnes kino nākamajā dimensijā.

 

Android TV 6.0: jums piemērota izklaide
Jaunākā Android TV 6.0 viedā operetājsistēma pilnībā atbalsta Google Play veikalu, Google Cast un Google Voice meklēšanu. Google Play veikalā ir tūkstošiem filmu, šovu, spēļu, dziesmu un iecienītāko lietotņu.
Iebūvētais Chromecast ļauj no jūsu viedtālruņa pārraidīt savas iecienītās izklaides lietojumprogrammas, filmas, TV pārraides, mūziku un spēles uz TV.

 

Elegants dizains ar bezrāmja dizainu
Pateicoties bezmalu displeja tehnoloģijai, TCL televizori lieliski iekļaujas jūsu interjerā. Tagad, kad skatāties filmu, ekrāna malas nemaisīs skatam.