Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

 

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

n

Šo preci nav iespējams iegādāties.

 >   > 
Preces kods: HW-MS750/EN

SoundBar mājas kinozāle HW-MS750, Samsung

292
Bonusa punkti

SoundBar mājas kinozāle HW-MS750, Samsung

SoundBar mājas kinozāle HW-MS750, Samsung / HW-MS750/EN

Padariet izklaidi skaļāku. Pievienojiet Jūsu izklaides saturam dziļāku telpisko skanējumu un papildu dimensiju ar dubultiem vertikāliem frekvenču skaļruņiem, kas nodrošinās jaudīgu skaņu līdz pašiem griestiem. Padariet ekrānu lielāku, nekā tas patiesībā ir.

Papildus informācija
  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Apraksts
  • Specifikācija
  • Papildus aksesuāri
  • Komentāri

Paplašiniet savu skaņu.

Padariet izklaidi skaļāku. Pievienojiet Jūsu izklaides saturam dziļāku telpisko skanējumu un papildu dimensiju ar dubultiem vertikāliem frekvenču skaļruņiem, kas nodrošinās jaudīgu skaņu līdz pašiem griestiem. Padariet ekrānu lielāku, nekā tas patiesībā ir.

 

32 bitu skaņas uzlabošana.

Pārveidojiet mūziku ar detalizētāku un dinamiskāku skaņu. Uzlabojiet jebkuru Jūsu mūzikas failu līdz pat 32 bitiem, lai radītu bagātīgāku skaņu.

 

Sajūtiet dziļu un detalizētu basu.

Samsung Traucējumu novēršanas tehnoloģija paredz un novērš traucējumu pirms esat tos pamanījuši, nodrošinot dziļu un detalizētu basu bez atsevišķa zemfrekvenču skaļruņa.

 

Padariet basu dziļāku.

Piešķiriet Jūsu SoundBar Sound+ dziļāku, detalizētāku basu, līdz pat 27Hz frekvencei. Pievienojiet SWA-W700 zemfrekvenču skaļruni papildu dziļumam un pārceliet basa skanējumu jaunā līmenī.

 

Iegūstiet patiesi telpisku skanējumu.

Gremdējieties patiesi telpiskā kino skanējumā ar pilno Samsung Sound+ risinājumu. Pievienojiet bezvadu aizmugurējo skaļruņu komplektu, lai iegūtu dziļu telpisko skanējumu, un iegūstiet papildu dziļumu ar SWA-W700 zemfrekvenču skaļruni, kas nodrošina līdz pat 27 Hz zemas basa frekvences.

 

Bezvadu telpiskas skaņas atbalsts.

Bezvadu telpiskā skanējuma komplekts ļauj vienkārši paplašināt telpiskās skaņas sistēmu un aizmirst par vadu mudžekļiem. Kopā ar akustisko sistēmu Soundbar varat izveidot daudzkanālu sistēmu patiesai telpiska skanējuma pieredzei.

 

Teicams skanējums jebkurā telpas vietā.

Katra vieta ir vislabākā. Baudiet vienādi labu skanējumu katrā telpas vietā, pateicoties modernam plaša diapazona augstfrekvenču skaļrunim.

 

Vairāku skaļruņu vadība.

Baudiet augstāko skaņas kvalitāti. Pateicoties unikālai Samsung tehnoloģijai, vairāki skaļruņi pārvietojas vienlaicīgi, nodrošinot jaudīgu basu.

 

Skaņas zinātne.

Izmantojot dažādas pētniecības un precīzas izstrādes metodes mūsu atzītajā Kalifornijas audio laboratorijā, Samsung audio inženieri ar dažādām jaunām metodēm un modernu datoru modelēšanu ir izstrādājuši teicami sabalansētu, telpu piepildošu skanējumu.

 

Bezvadu savienojums ar televizoru.

Pieslēdziet Soundbar jūsu Samsung televizoram vienkārši un bez vadiem, izmantojot Bluetooth vai Wi-Fi. Baudiet visu saturu nekavējoties ar daudz dzidrāku un spēcīgāku skanējumu.

 

Vienkārša uzstādīšana.

Izvēlieties vienkāršu un elegantu risinājumu. Uzstādiet Soundbar tieši pie televizora, neurbjot sienā papildu caurumus. Darbiniet abas ierīces tikai ar vienu strāvas vadu. Vairs nekādu vadu mudžekļu.

 

Kontrolējiet visu ar vienu vadības pulti.

Jums nav nepieciešamas vairākas tālvadības pultis. Samsung televizora pults ar televizora lietotāja saskarni ļauj vadīt pamata Soundbar funkcijas, tostarp ieslēgšanu, skaļumu un skaņas efektus.

 

Patiešām viendabīga 4K pieredze.

Jūsu UHD saturs, UHD Blu-ray disku atskaņotājs un Soundbar Sound+ nodrošina teicamu kombināciju neticamai izklaidei satriecošā kvalitātē. Pateicoties 4K Pass-Through, varat baudīt patiesi kvalitatīvu 4K saturu ar papildu telpisku skanējumu.

 

Viedais skaņas režīms.

Izvēlieties skaņas režīmu vai ļaujiet Soundbar izvēlēties jūsu vietā. Tas automātiski analizē skaņu un nodrošina saturam speciāli optimizētu skanējumu.

 

Mūzikas straumēšanas pakalpojums.

Soundbar Sound+ nodrošinās jebkuras gaumes mūzikas straumēšanu uz jūsu telefonu vai planšetdatoru. Vienkārši izmantojiet Bluetooth vai pieslēdzieties Wi-Fi, lai atskaņotu mūziku.

 

Samsung Multiroom aplikācija.

Ar lietotni Samsung Multiroom aplikāciju varat klausīties savu iecienītāko mūziku jaunā veidā, ātri un ērti.