Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Ja patīk iPhone, iemīlēsi Mac
Jaunais MacBook Air M2
Lieliski darbojas ar Excel, PowerPoint vai Google Drive
no 1539 €
Tik daudz jaudas kā vēl nekad
M2 nodrošina augstu veiktspēju. Jebkur.
Ar M2 čipu ir klāt Apple čipu jaunā paaudze – vēl iespaidīgāk kāpināts ātrums un energoefektivitāte, ko aizsāka M1.
 • Līdz 1,4x ātrāks nekā M1 modelis
 • Līdz 6x ātrāks nekā modelis ar Intel
Uzzini vairāk
M2 nākamās paaudzes 8 kodolu CPU ir līdz 18 % ātrāks nekā M1. Tāpēc strādāt Xcode, likt filtrus un efektus augstas izšķirtspējas bildēm vari vēl ātrāk, strauji neizlādējot akumulatoru.
Aizvērt

M1 ir pirmais čips, kas izstrādāts īpaši Apple. Tagad Mac ar 8 kodolu CPU, līdz 8 kodolu GPU un 16 kodolu Neural Engine, I/O un vēl vairāk elementu vienā mazā mikroshēmā.

M2 ir būvēts, izmantojot uzlabotu otrās paaudzes 5 nanometru tehnoloģiju. Tajā satilpināti vairāk nekā 20 miljardi tranzistoru – par 25 % vairāk nekā M1. Un tā 16 kodolu Neural Engine spēj izpildīt līdz 15,8 triljoniem darbību sekundē, paātrinot mašīnmācīšanās uzdevumus. CPU un GPU rīcībā ir vēl vairāk jaudīgas vienotās atmiņas – līdz 24 GB. Un ar 100 GB/s atmiņas joslas platuma – par 50 % vairāk nekā M1 – darbs vairākuzdevumu režīmā un vairākās aplikācijās rit kā pa diedziņu.
M1 Pro ir pilnīgi jauns profesionalitātes līmenis – Mac ar 10 kodolu CPU, līdz 16 kodolu GPU, 16 kodolu Neural Engine. Tas nodrošina 1,7 reizes lielāku maksimālo veiktspēju nekā jaunākais 8 kodolu portatīvā datora procesors ar tādu pašu jaudu. Ar M1 Pro jūs viegli tiksiet galā pat ar vissarežģītākajiem projektiem.
M1 max ir visu laiku jaudīgākais profesionālā portatīvā datora čips.
Čipam ir 10 kodolu CPU, līdz 32 kodolu GPU un 16 kodolu Neural Engine. M1 Max, darbojoties maksimālā režīmā, nodrošina lielāku veiktspēju un izmanto par 40% mazāk enerģijas nekā kompakts profesionāls dators ar atsevišķu augstas veiktspējas GPU.
Jaunajam 16 collu MacBook Pro akumulators var darboties līdz
21 st.
Akumulators, kas darbojas visu dienu
Līdz ar M2 dzimusi jauna Apple čipu paaudze, kuru zibenīgi ātrā veiktspēja un augstā energoefektivitāte rada īstu revolūciju Mac ģimenē.
Uzzini vairāk
Jaunā MacBook Air akumulators var darboties līdz
18 st.
Jaunā 16 collu MacBook Pro pat līdz
21 st.
Akumulators, kas darbojas visu dienu
M1 čipā apvienoti četri veiktspējas un efektivitātes kodoli, kas darbojas kopā un veic sarežģītus uzdevumus, izmantojot tikai desmito daļu enerģijas. Savukārt produktivitātes kodoli tiek galā ar lielām sarežģītu darbu plūsmām. Līdz ar M2 dzimusi jauna Apple čipu paaudze, kuru zibenīgi ātrā veiktspēja un augstā energoefektivitāte rada īstu revolūciju Mac ģimenē. Sistēmas inovatīvā arhitektūra vienā čipā (SoC) iekļauj CPU, GPU, I/O un citas komponentes, ļaujot visam darboties ievērojami ātrāk ar mazāku enerģijas patēriņu.
Aizvērt
Portatīva montāžas studija.
M2 čipa superjaudīgais mediju dzinējs atbalsta ProRes kodēšanu un dekodēšanu.
M2 čipa superjaudīgais mediju dzinējs atbalsta ProRes kodēšanu un dekodēšanu. Atskaņo un montē līdz 11 videostraumēm 4K ProRes kvalitātē un līdz 2 videostraumēm 8K ProRes kvalitātē – tostarp ar iPhone 13 Pro uzņemtus 4K ProRes video. Un konvertē projektus ProRes kvalitātē līdz 3x ātrāk nekā iepriekš.
Aizvērt
14 un 16 collu MacBook Pro var konfigurēt ar M1 Pro un M1 Max čipiem, kas nodrošina nepārspējamu veiktspējas līmeni.
 • Varēsiet pārvaldīt miljoniem 3D modeļu programmā Cinema 4D
 • rediģēt līdz septiņām 8K ProRes video straumēm programmā Final Cut Pro
 • vai koriģēt 8K 4444 ProRes video krāsas HDR formātā. Aizmirsti par profesionālām montāžas studijām!
14 collu un 16 collu MacBook Pro ar līdz šim labāko portatīvā datoru ekrānu
Liquid Retina XDR, līdz šim labākais portatīvā datora ekrāns, var lepoties ar izcili dinamisku izšķirtspēju un 1 000 0000:1 kontrasta attiecību. Katrs 14 collu un 16 collu MacBook Pro ekrāns tiek kalibrēts rūpnīcā. Tajā integrēti profesionāli referenču iestatījumi HDR krāsu korekcijai, fotogrāfijai, dizainam un drukas maketiem.
Aizvērt
Neaptverama atmiņas ietilpība
MacBook Air ar M1 čipu var ietilpt līdz 16 GB, bet MacBook Pro ar M1 Max čipu līdz 64 GB īpaši ātras kopējās atmiņas, lai viss darbotos nevainojami un bez traucējumiem.
Uzzini vairāk
Neaptverama atmiņas ietilpība
 • MacBook Air ar M1 čipu
 • MacBook Pro ar M1 Max čipu
 • līdz 16 GB īpaši ātru operatīvo atmiņu.
 • līdz 64 GB īpaši ātru operatīvo atmiņu.
 • līdz 2 TB SSD
 • līdz 8 GB SSD
Šī vienlaikus liela joslas platuma un zema latentuma atmiņa ļauj lietojumprogrammām efektīvi koplietot datus ar CPU, GPU un Neural Engine, lai viss darbotos vienmērīgi un bez traucējumiem.
Aizvērt
Jaunie Mac lieliski darbojas ar jums labi zināmām programmām
„Microsoft Office“ un ne tikai
Ar Mac varat izmantot Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams un citas iecienītākās programmas.
Uzlabo savu produktivitāti un radošumu ar aplikācijām visām dzīves situācijām. Ar Mac pavisam vienkārši varēsi lietot Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams un citas iemīļotas aplikācijas. Pateicoties Apple čipam, iPhone aplikācijas tagad pieejamas arī Mac datoros. Lai ko tu vēlētos darīt, Mac to izdarīs.
Mac lieliski darbojas:
Uzzini vairāk
Aizvērt
Labākā vieta jūsu fotoattēliem, dokumentiem un visam citam
Visām Apple ierīcēm ir 5 GB bezmaksas iCloud krātuve, tāpēc jūsu faili vienmēr ir atjaunināti, droši un pieejami, lai kur jūs atrastos. Fotoattēli un dokumenti, kas ir iPhone tālrunī, automātiski parādās arī Mac
iCloud ir visās Apple ierīcēs. Tas nozīmē, ka visas svarīgākās lietas – fotoattēli, dokumenti, piezīmes un daudzi citi faili – ir drošībā, automātiski atjauninātas un pieejamas jebkurā vietā, lai kur jūs atrastos. Katrs lietotājs bez maksas saņem 5 GB iCloud datu krātuvi, un vajadzības gadījumā ietilpību jebkurā laikā vienkārši varat palielināt. Fotoattēlus, video, dokumentus vai slaidus ērti kopīgojiet starp iPhone un Mac.
Uzzini vairāk
Aizvērt
Mac iPhone
Ja izmanto abus kopā, Mac un iPhone var paveikt neticamas lietas. Jūs varat sākt rakstīt e-pastu savā iPhone tālrunī un pabeigt to un nosūtīt savā Mac datorā.
Ja izmanto abus kopā, Mac un iPhone var paveikt neticamas lietas. Nokopējiet fotogrāfiju savā iPhone un pārsūtiet uz Mac. Izveidojiet iepirkumu sarakstu Mac datorā un paņemiet līdzi savā iPhone. Vai arī sāciet spēlēt Apple Arcade vienā ierīcē un pabeidziet spēlēt citā. Jūsu Mac darbosies kopā ar iPhone kā neviens cits dators.
Uzzini vairāk
Atbildiet uz zvaniem un sūtiet īsziņas tieši no Mac
Izmantojot Mac kopā ar iPhone, varat saņemt īsziņas, zvanus un varat atbildēt uz tiem savā datorā. Veikt zvanus, izmantojot Mac, ir tikpat vienkārši kā ar iPhone – izvēlieties tālruņa numuru savā kontaktpersonu sarakstā, ziņojumā, kalendārā vai pārlūkprogrammā.
Universāla failu kopēšana
Kopējiet tekstu, fotoattēlus vai video vienā Apple ierīcē un ielīmējiet tos citā.
Handoff funkcija
Jūs sākāt rakstīt e-pasta ziņojumu savā iPhone tālrunī, bet vēlaties to pabeigt Mac datorā? Vai arī sākāt sagatavot pārskatu Mac datorā, bet vēlaties to turpināt savā iPhone ceļā uz sanāksmi? Ar Handoff funkciju tas ir iespējams. Kad jūsu Apple ierīces atrodas tuvu viena otrai, vienā ierīcē paveiktais automātiski tiek pārsūtīts uz otru.
Nepārtraukta kamera — skenējiet vai fotografējiet tieši savā Mac datorā
Ar savu iPhone tālruni nofotografējiet tuvumā esošu objektu vai skenējiet dokumentu, un tas automātiski parādīsies jūsu Mac datorā.
AirDrop funkcija
AirDrop funkcija failu koplietošanu starp jūsu Mac un iPhone padara ļoti vienkāršu. Tikai ar dažiem vienkāršiem klikšķiem paņemiet failu no jebkuras mapes Mac datorā un, izmantojot AirDrop, nosūtiet uz jebkuru tuvumā esošu Mac, iPhone vai iPad. Tā kā AirDrop funkcija darbojas pēc peer to peer principa, varat pārsūtīt datus no iPhone uz Mac bez vadiem vai interneta savienojuma.
Aizvērt
Pāriet uz jaunu Mac datoru?
Vieglāk par vieglu!
Sacīts – darīts!
Programma Windows Migration Assistant informāciju no jūsu datora pārsūta tieši uz Mac, un vajadzības gadījumā mūsu komanda ir gatava palīdzēt.
Nekāda sarežģīta iestatīšanas procesa. Programma Windows Migration Assistant iestatījumus, konta informāciju, kontaktus, kalendāru, e-pasta kontus un visu pārējo no jūsu datora pārsūtīs tieši uz Mac, un vajadzības gadījumā mūsu komanda ir gatava palīdzēt.
Sazināties
Aizvērt
Aizsardzība un privātums kā vēl nekad
Mac datori ir izstrādāti, domājot par jūsu datu drošību, tāpēc varat būt mierīgi – jūsu personiskā informācija paliks privāta.
Apple čipa un macOS modernie iebūvētie drošības rīki aizsargā no ļaunprogrammatūras un vīrusiem. Un Mac dod tev pilnīgu brīvību pašam izlemt, ko un kā izpaudīsi citiem.
Uzzini vairāk
Secure Enclave
Līdzprocesors nodrošina čipa līmeņa bāzi tādām svarīgām drošības funkcijām kā Touch ID un Apple Pay, kas ar Apple čipu strādā tik ātri kā vēl nekad.
iCloud Keychain
Izmantojiet iCloud Keychain, lai saglabātu vietņu, personīgo kontu, Wi-Fi tīklu vai internetbankas paroles. ICloud Keychain sinhroni atjauninās informāciju jūsu iPhone un Mac. Pēc ievadīšanas informācija tiks parādīta visās apstiprinātajās ierīcēs. ICloud Keychain ir aizsargāts ar 256 bitu AES šifrēšanu. Uzglabājot un pārsūtot informāciju, Apple nevar redzēt jūsu datus.
Īpašs šifrēšanas modulis
Uzlabots šifrēšanas standarts AES (Advanced Encryption Standart) aizsargā šifrēšanas kodus un nodrošina izcilu datu aizsardzību.
Activation Lock
Šī funkcija palīdz aizsargāt Mac pat tad, ja tas pazaudēts, nozagts vai radusies kļūda, un ievērojami palielina jūsu iespējas to atgūt. Ja ierīce tiek pazaudēta, varat to attālināti bloķēt un dzēst visus privātos datus, lai aizsargātu savu informāciju. Ieslēdziet arī Lost mode, lai redzētu pazaudētās ierīces atrašanās vietu.
Aizvērt
Izvēlieties iecienītāko Mac
no
2069 €
no
2529 €
no
1539 €
no
1119 €
no
1639 €
no
1689 €
no
1499 €
no
1719 €
no
2049 €
no
1039 €

14,2”

Liquid Retina XDR displejs

16,2”

Liquid Retina XDR displejs

13,6”

Liquid Retina displejs

13,3”

Retina displejs

13,3”

Retina displejs

13,3”

Retina displejs

24”

4.5K Retina displejs

24”

4.5K Retina displejs

27”

5K Retina displejs

Apple M1 Pro čips vai Apple M1 Max čips

Apple M1 Pro čips vai Apple M1 Max čips

Apple M2 čips

Apple M1 čips

Apple M2 čips

Apple M1 čips

Apple M1 čips

Apple M1 čips

Līdz

Intel

Core i9 procesors

Apple M1 čips

Intel

Xeon W procesors

Līdz

10 kodolu

CPU

10 kodolu

CPU

8 kodolu

CPU

8 kodolu

CPU

8 kodolu

CPU

8 kodolu

CPU

8 kodolu

CPU

8 kodolu

CPU

Līdz

10 kodolu

CPU

8 kodolu

CPU

Līdz

28 kodolu

CPU

Līdz

32 kodolu

GPU

Līdz

32 kodolu

GPU

Līdz

10 kodolu

GPU

Līdz

7 kodolu

GPU

10 kodolu

GPU

8 kodolu

GPU

7 kodolu

GPU

8 kodolu

GPU

Līdz

ADM

Radeon Pro 5700 XT GPU

8 kodolu

GPU

Līdz

AMD

Radeon Pro W6800X Duo GPU

Līdz

64 GB

vienotās atmiņas

Līdz

64 GB

vienotās atmiņas

Līdz

24 GB

vienotās atmiņas

Līdz

16 GB

vienotās atmiņas

Līdz

24 GB

vienotās atmiņas

Līdz

16 GB

vienotās atmiņas

Līdz

16 GB

vienotās atmiņas

Līdz

16 GB

vienotās atmiņas

Līdz

128 GB

atmiņas

Līdz

16 GB

vienotās atmiņas

Līdz

1,5 TB

atmiņas

Līdz

8 TB

datu glabāšanai

Līdz

8 TB

datu glabāšanai

Līdz

2 TB

datu glabāšanai

Līdz

2 TB

datu glabāšanai

Līdz

2 TB

datu glabāšanai

Līdz

2 TB

datu glabāšanai

Līdz

1 TB

datu glabāšanai

Līdz

2 TB

datu glabāšanai

Līdz

8 TB

datu glabāšanai

Līdz

2 TB

datu glabāšanai

Līdz

8 TB

datu glabāšanai

Līdz

17 st.

ar vienu uzlādi

Līdz

21 st.

ar vienu uzlādi

Līdz

18 st.

ar vienu uzlādi

Līdz

18 st.

ar vienu uzlādi

Līdz

20 st.

ar vienu uzlādi

Līdz

20 st.

ar vienu uzlādi

Touch ID

Touch ID

Touch ID

Touch ID

Touch Bar un Touch ID

Touch Bar un Touch ID

Magic Keyboardar Lock Key

Pieejama ar Touch ID

Magic Keyboard ar Touch ID

Magic Keyboard

Kamera

1080 p FaceTime HD kamera
Uzlabots attēla signāla procesors ar analītiski algoritmisko video

1080 p FaceTime HD kamera
Uzlabots attēla signāla procesors ar analītiski algoritmisko video

1080 p FaceTime HD kamera
Uzlabots attēla signāla procesors ar analītiski algoritmisko video

720 p FaceTime HD kamera
Uzlabots attēla signāla procesors ar analītiski algoritmisko video

720 p FaceTime HD kamera
Uzlabots attēla signāla procesors ar analītiski algoritmisko video

720 p FaceTime HD kamera
Uzlabots attēla signāla procesors ar analītiski algoritmisko video

1080 p FaceTime HD kamera
Uzlabots attēla signāla procesors ar analītiski algoritmisko video

1080 p FaceTime HD kamera
Uzlabots attēla signāla procesors ar analītiski algoritmisko video

1080 p FaceTime HD kamera

Bezvadu sakari

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ac Wi‑Fi

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ac Wi‑Fi

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

Porti

Trīs Thunderbolt 4 (USB‑C) porti

HDMI ports

SDXC kartes slots

Trīs Thunderbolt 4 (USB‑C) porti

HDMI ports

SDXC kartes slots

Divi Thunderbolt / USB 4 porti

Divi Thunderbolt / USB 4 porti

Divi Thunderbolt / USB 4 porti

Divi Thunderbolt / USB 4 porti

Divi Thunderbolt / USB 4 porti

Konfigurējams ar Gigabit Ethernet

Divi Thunderbolt / USB 4 porti

Divi USB 3 porti

Gigabit Ethernet

Du „Thunderbolt 3“ (USB‑C) prievadai

Četri USB‑A porti

Gigabit Ethernet vai 10 Gb Ethernet

SDXC kartes slots (UHS‑II)

Divi Thunderbolt / USB 4 porti

Divi USB‑A porti

HDMI 2.0 ports

Gigabit Ethernet

Līdz 12 Thunderbolt 3 (USB‑C) portiem atkarībā no izvēlētās konfigurācijas

Divi USB 3 porti

Divi 10 Gb Ethernet porti

Astoņi PCI Express paplašināšanas sloti (slotu pieejamība ir atkarīga no izvēlētās konfigurācijas)

Strāvas padeve un akumulators

Internets bezvadu režīmā līdz 11 stundām

Filmu skatīšanās Apple TV aplikācijā līdz 17 stundām

Integrēts 70 vatstundu litija polimēru akumulators

67 W USB‑C strāvas adapteris (iekļauts komplektācijā ar M1 Pro ar 8 kodolu CPU)
96 W USB‑C strāvas adapteris (iekļauts komplektācijā ar M1 Pro ar 10 kodolu CPU vai M1 Max, ko var konfigurēt ar M1 Pro ar 8 kodolu CPU)

Internets bezvadu režīmā līdz 14 stundām

Filmu skatīšanās Apple TV aplikācijā līdz 21 stundai

Integrēts 100 vatstundu litija polimēru akumulators

140 W USB‑C strāvas adapteris

Internets bezvadu režīmā līdz 15 stundām

Filmu skatīšanās Apple TV aplikācijā līdz 18 stundām

Integrēts 52,6 vatstundu litija polimēru akumulators

30 W USB-C strāvas adapteris (iekļauts komplektācijā ar M2 ar 8 kodolu GPU)
35 W divu USB-C portu strāvas adapteris (iekļauts komplektācijā ar M2 ar 10 kodolu GPU un 512 GB datu glabāšanai, ko var konfigurēt ar M2 ar 8 kodolu GPU)
Ātrā uzlāde ar 67 W USB-C strāvas adaptera iespēju

Internets bezvadu režīmā līdz 15 stundām

Filmu skatīšanās Apple TV aplikācijā līdz 18 stundām

Integrēts 49,9 vatstundu litija polimēru akumulators

30 W USB‑C strāvas adapteris

Internets bezvadu režīmā līdz 17 stundām

Filmu skatīšanās Apple TV aplikācijā līdz 20 stundām

Integrēts 58,2 vatstundu litija polimēru akumulators

67 W USB‑C strāvas adapteris

Internets bezvadu režīmā līdz 17 stundām

Filmu skatīšanās Apple TV aplikācijā līdz 20 stundām

Integrēts 58,2 vatstundu litija polimēru akumulators

61 W USB‑C strāvas adapteris

Juridiskās piezīmes

Microsoft Office ir nepieciešams abonements.

Handoff funkcija darbojas ar iPhone un iPad ierīcēm, kam ir operētājsistēma iOS 8, iPadOS vai jaunākas versijas.

Ekrāna izmērs tiek norādīts pa diagonāli.

1 GB = 1 miljards baitu un 1 TB = 1 triljons baitu; faktiskā ietilpība pēc formatēšanas ir mazāka.

Akumulatora darbības laiks atkarīgs no lietošanas un konfigurācijas. Vairāk informācijas apple.com/lt/batteries.

Vairāk par iCloud - https://www.apple.com/icloud/

Testēšanu veica Apple 2022. gada maijā, izmantojot pirmsizlaides 13 collu MacBook Pro datorus ar Apple M2, 8 kodolu CPU, 10 kodolu GPU un 24 GB RAM un ražošanā esošus 13 collu MacBook Pro datorus ar Apple M1, 8 kodolu CPU, 8 kodolu GPU un 16 GB RAM (abu modeļu datori bija konfigurēti ar 2 TB SSD), kā arī ražošanā esošus 13 collu MacBook Pro datorus ar 1,7 GHz 4 kodolu Intel Core i7 sistēmu un Intel Iris Plus Graphics 645, 16 GB RAM un 2 TB SSD. Final Cut Pro 10.6.2 testēšana veikta, izmantojot sarežģītu 2 minūšu projektu ar 4K ProRes 422 multivides elementiem. Veiktspējas testos tiek izmantotas īpašas datorsistēmas, un tie parāda aptuveno MacBook Pro veiktspēju.

Testēšanu veica Apple 2022. gada maijā, izmantojot pirmsizlaides 13 collu MacBook Pro datorus ar Apple M2, 8 kodolu CPU, 10 kodolu GPU un 16 GB RAM, un ražošanā esošus 13 collu MacBook Pro datorus ar Apple M1 čipu, 8 kodolu CPU, 8 kodolu GPU un 16 GB RAM. Veiktspēja tika novērtēta, izmantojot nozares standarta etalonvērtības. Veiktspējas testos tiek izmantotas īpašas datorsistēmas, un tie parāda aptuveno MacBook Pro veiktspēju.

Testēšanu veica Apple 2022. gada maijā, izmantojot pirmsizlaides 13 collu MacBook Pro datorus ar Apple M2, 8 kodolu CPU, 10 kodolu GPU un 24 GB RAM. Final Cut Pro 10.6.2 testēšana veikta, izmantojot 1 minūtes "attēls attēlā" projektu, kurā ietvertas 4 Apple ProRes 422 video straumes ar 8192x4320 izšķirtspēju un ātrumu 30 kadri sekundē, kā arī 1 minūtes "attēls attēlā" projektu, kurā ietvertas 20 Apple ProRes 422 video straumes ar 3840x2160 izšķirtspēju un ātrumu 30 kadri sekundē. Veiktspējas testos tiek izmantotas īpašas datorsistēmas, un tie parāda aptuveno MacBook Pro veiktspēju.

Testēšanu veica Apple 2022. gada maijā, izmantojot pirmsizlaides 13 collu MacBook Pro datorus ar Apple M2, 8 kodolu CPU, 10 kodolu GPU un 24 GB RAM un ražošanā esošus 13 collu MacBook Pro datorus ar Apple M1, 8 kodolu CPU, 8 kodolu GPU un 16 GB RAM (abu modeļu datori bija konfigurēti ar 2 TB SSD). Testēšana veikta ar Final Cut Pro 10.6.2, izmantojot 55 sekunžu klipu ar 4K Apple ProRes RAW multivides elementiem 4096x2160 izšķirtspējā un 59,94 kadriem sekundē, kas pārkodēts uz Apple ProRes 422. Veiktspējas testos tiek izmantotas īpašas datorsistēmas, un tie parāda aptuveno MacBook Pro veiktspēju.