Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Pirmdiena, 2024. gada 29. janvāris

TOP 5: labākie, pilnībā automātiskie kafijas automāti

Iepazīstinām tevi ar 2023. - 2024. gadā labākajiem, pilnībā automātiskajiem kafijas automātiem.Kafijas cienītājiem kvalitatīvs kafijas automāts mājās ir tikpat svarīgs kā laba kafija. Labākais kafijas automāts rada perfektu kafijas garšu un piešķir jaunu nozīmi ikdienas kafijas dzeršanas rutīnai. Zemāk mēs uzskaitām labākos kafijas automātus, kas ieguvuši vislielāko popularitāti lietotāju vidū 2023. - 2024. gadā.

Nivona CafeRomantica NICR550

Kam tas ir paredzēts: Personai, kura meklē labu cenas un kvalitātes attiecību, vienkāršu kafijas automātu, kas ražo aromātisku un svaigi maltu kafiju, nospiežot pogu.

Cenu diapazons: zem 480 €

Nivona CafeRomantica 550  ir vienkārša dizaina, kompakts, pilnībā automātisks kafijas automāts ar ērtu lietotāja interfeisu un kafijas sviras regulēšanu trīs soļos. Automāts ļauj pagatavot divas tasītes melnas kafijas vienlaikus, un, ja vēlies, ar manuālā SPUMATOR palīdzību var pagatavot arī dzērienus ar piena putām.

Nivona CafeRomantica NICR550

Philips LatteGo EP2231/40

Kam tas paredzēts: Personai, kura katru rītu vēlas ātri pagatavot kafijas dzērienus ar nemainīgas kvalitātes pienu un nevēlas tērēt pārāk daudz laika iekārtas apkopei.

Cenu diapazons: zem 500 €

Philips LatteGo ir pilnībā automātisks kafijas automāts ar kompaktu un minimālistisku dizainu, ko ir viegli uzstādīt, lietot un uzturēt. Nospiežot tikai vienu pogu, vari pagatavot trīs pamata kafijas dzērienus, piemēram, espresso, baltu kafiju vai kapučīno. Kafijas automātam ir ērta, bezšļūteņu piena sistēma LatteGo, kas rada zīdainas piena putas, un tīrīšana ar rokām aizņem tikai 15 sekundes. Visas kafijas automāta daļas ir mazgājamas trauku mašīnā. Tā kā ūdens tvertnei un atkritumu tvertnei var piekļūt no priekšpuses, iekārta ir ideāli piemērota arī virtuves skapim ar plauktu virs tā.

Philips LatteGo 2200 Series täisautomaatne espressomasin

Saeco GranAroma SM6580/00

Kam tas paredzēts: Personai, kura vēlas vairāk iespēju kafijas dzērienu iestatīšanai un pagatavošanai.

Cenu diapazons: zem 750 €

Saeco GranAroma ir lielisks vidējas cenu kategorijas kafijas automāts, kas ļauj pielāgot aromātiskus kafijas dzērienus savai gaumei, pateicoties iepriekš iestatītajiem garšu profiliem CoffeeMaestro izvēlnē. Ar ārējās piena krūzes palīdzību var pagatavot zīdainas piena putas pat diviem piena dzērieniem uzreiz. Iekārtā iespējams saglabāt līdz pat 4 lietotāja profiliem – tādējādi ikviens ģimenes loceklis var baudīt savai gaumei atbilstošu kafijas dzērienu. Iekārtas apkopi atvieglo automātiskā tīrīšanas sistēma un AquaClean ūdens filtrs, kas samazina katlakmens veidošanos un uzlabo kafijas kvalitāti. Regulāri mainot filtru, bez atkaļķošanas, var iegūt līdz pat 5000 kafijas tasītes.

Saeco GranAroma SM6580/00

Nivona CafeRomantica NICR795

Kam tas paredzēts: Personai, kura vēlas klusu, pilnībā automātisku kafijas automātu un lielāku kontroli, gatavojot kafijas dzērienu.

Cenu diapazons: zem 800 €

Nivona CafeRomantica 795 kafijas automātā, pateicoties Aroma Balance System, vari pielāgot kafijas izvēli, izvēloties kādu no trim aromāta profiliem. Tā kapučīno pazinēja funkcija sniedz jums brīvību pielāgot kafijas un piena putošanas secību, savukārt, OneTouch Spumatore Plus nodrošina vieglu piena putošanu. Kafijas automātam ir aizmugurējie riteņi, lai ērtāk to pārvietotu. Pateicoties zemajam trokšņa līmenim, tu vari pagatavot rīta kafiju, nepamodinot citus.

Nivona CafeRomantica 795

JURA E8 Dark Inox

Kam tas paredzēts: Īstiem kafijas cienītājiem, kuriem patīk jaunas garšas, skaists dizains un komforts.

Cenu diapazons: zem 1400 €

JURA E8 Dark Inox ir labākais pilnībā automātiskais kafijas automāts kafijas cienītājiem, kuriem patīk izmēģināt vēl vairāk jaunu un īpašu kafijas dzērienu, piemēram, Lungo Barista un Flat White. Automāts piedāvā līdz pat 17 dažādām kafijas dzērienu receptēm. Impulsu ekstrakcijas procesa (P.E.P.®) tehnoloģija nodrošina optimālu ekstrakcijas laiku, piedāvājot bagātīgu un intensīvu garšu katrā tasītē. Izvēlne latviešu valodā ar paziņojumiem par apkopes nepieciešamību un automātiskā One -Touch piena sistēmas tīrīšana tikai ar vienu pogas spiedienu nodrošina vieglāku apkopi. Iekārtas skaistais dizains piesaista uzmanību katrā virtuvē, taču tai ir nepieciešama nedaudz lielāka virtuves platība.

Jura E8 Dark inox

Katrs no šiem pieciem kafijas automātiem piedāvā kaut ko īpašu, neatkarīgi no tā, vai tā ir pielāgojamība, lietošanas vienkāršība vai izcila garšas pieredze tavās mājās. Izvēloties sev labāko kafijas automātu, ir vērts apsvērt savas vajadzības, vēlmes un iespējas.