Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Trešdiena, 2024. gada 29. maijs

Labākās bezvadu austiņas - kā izdarīt pareizo izvēli?

Praktiski padomi un ieteikumi, kā izvēlēties labākās bezvadu austiņas.

Bowers&Wilkins
Bezvadu austiņas ir kļuvušas arvien daudzpusīgākas un ērtāk lietojamas, pateicoties strauji augošajām tehnoloģijām, kas mūzikas mīļotājiem un cilvēkiem ar aktīvu dzīvesveidu piedāvā komfortu, izcilu skaņas kvalitāti un ilgu akumulatora darbības laiku.

2024. gads ir atnesis vēl vairāk inovāciju, un ir vairāki svarīgi aspekti, kas jāņem vērā, izvēloties labākās bezvadu austiņas.

Šajā bloga rakstā mēs izklāstīsim svarīgākos kritērijus, kas jāņem vērā, izvēloties bezvadu austiņas, un iepazīstināsim ar dažiem labākajiem bezvadu austiņu modeļiem, ko piedāvā Euronics.

Bezvadu austiņu priekšrocības

Lielākā bezvadu austiņu priekšrocība salīdzinājumā ar vadu austiņām ir brīvība - nav sapinušies vadi, taču ir arī citas priekšrocības.
  • Lieliska skaņas kvalitāte.
  • Viedās funkcijas. Austiņas nav domātas tikai, lai klausītos mūziku. Ar tām var sazināties, sūtīt ziņojumus vai izmantot tulkojumus reāllaikā, un to visu var darīt brīvroku režīmā. Turklāt trokšņu slāpēšana un zemo frekvenču pastiprināšana nodrošina patiesi aizraujošu skaņas pieredzi.
  • Uzlabots akumulatora darbības laiks. Pateicoties akumulatoram ar ilgu darbības laiku, bezvadu austiņas ir ļoti praktiskas. Mēs iesakām iegādāties bezvadu austiņas, kuru akumulatora darbības laiks ar vienu uzlādi ir no 7 līdz 40 stundām.
  • Stils un komforts. Ērtas un ergonomiski veidotas bezvadu austiņas nodrošina maksimālu komfortu skrējiena laikā, gan uz deju grīdas, gan ikdienas aktivitātēs.

Kā izvēlēties labākās bezvadu austiņas?

Bezvadu austiņu izvēle var būt izaicinājums, jo pieejamais sortiments ir ļoti plašs. Lai noskaidrotu, kuras ir tev piemērotākās bezvadu austiņas, pirms pirkšanas jājautā sev: kādam nolūkam tās izmantosi, vai tām jābūt noturīgām pret sviedriem un ūdensnecaurlaidīgām, īpaši sportam un lietošanai ārpus telpām? Vai bezvadu austiņām jābūt ar tādām funkcijām kā trokšņu slāpēšana, virtuālais asistents, iebūvēts mikrofons zvaniem, ātra uzlāde u. c. Vai, izvēloties bezvadu austiņas, tev vairāk rūp ilgs akumulatora darbības laiks vai izcila skaņas kvalitāte? Atbildes uz šiem jautājumiem apkoposim šajā rakstā. Starp iepriekš minēto, ir arī citi kritēriji, kas jāņem vērā pirms austiņu iegādes.

Skaņas kvalitāte

Austiņu skaņas kvalitāte ir viens no svarīgākajiem aspektiem, izvēloties austiņas. Bezvadu austiņu skaņas kvalitāti būtiski ietekmē Bluetooth versija, atbalstītie skaņas dekoderi, draiveru kvalitāte, kā arī austiņu dizains un aktīvā trokšņu slāpēšana (ANC). Skaņas kvalitāti un izolāciju ietekmē arī austiņu forma un izmērs. Jaunākas Bluetooth versijas un audio kodeki, piemēram, aptX, aptX HD un LDAC, nodrošina labāku skaņas kvalitāti.

Bezvadu austiņu veidi

Izvēloties bezvadu austiņas, svarīgs ir arī austiņu veids. Katrs veids piedāvā unikālas funkcijas, kas ietekmē gan skaņas kvalitāti, gan lietošanas ērtumu. Izvēle jāveic, ņemot vērā vajadzības un komfortu.
  • Ausīs ievietojamās austiņas (in ear). Tās nodrošina labu skaņas izolāciju un spēcīgus basus. Tās ir ideāli piemērotas aktīvām darbībām, jo ir kompaktas.
  • Ausī ieliekamās austiņas (earbuds). Atšķirībā no in ear austiņām, tās ir piestiprināmas pie auss ārpuses, nevis ievietojamas auss kanālā. Tās parasti ir lētākas, un to skaņas kvalitāte var būt zemāka salīdzinājumā ar citiem austiņu veidiem.
  • Pilna izmēra austiņas (over ear). Tās aptver visu ausi, nodrošinot izcilu skaņas izolāciju un skaņas kvalitāti, taču ir lielākas un aizņem vairāk vietas.
  • Uz ausīm uzliekamas austiņas (on ear). Tās uzliek tieši uz auss, bet neaizsedz to pilnībā. Tās ir kompaktākas nekā pilna izmēra austiņas, ar mērenu skaņas izolāciju un labu skaņas kvalitāti. Ilgstošas lietošanas gadījumā tās var radīt diskomfortu, jo tās spiež uz ausīm.
  • Kaulu vadīšanas austiņas (bone conduction). Tās pārraida skaņu caur galvaskausa kauliem, atstājot ausis brīvas, kas ir droši aktīvām darbībām, taču skaņa var nebūt vislabākā.

Austiņu akumulatora darbības laiks un uzlādes iespējas

Svarīgs ir arī austiņu akumulatora darbības laiks un uzlādes iespējas, tāpēc pārbaudi, cik ilgi akumulators darbojas ar vienu uzlādi un, vai austiņām ir pievienots uzlādes futrālītis. Austiņu akumulatora darbības laiks ar vienu uzlādi vidēji svārstās no dažām stundām līdz 30 stundām, bet ir arī modeļi, kuru akumulatora darbības laiks ir līdz pat 80 stundām. Arī akumulatora darbības laiks atšķiras atkarībā no modeļa, vidēji tas ir no 24 līdz 48 stundām.

Trokšņu slāpēšana

Trokšņu slāpējošās austiņas samazina apkārtējo fona troksni, nodrošinot labāku klausīšanās pieredzi. Šī tehnoloģija uzlabo koncentrēšanās spējas un komfortu, jo īpaši trokšņainā vidē, kas ir ideāli piemērota ceļošanai ar lidmašīnu. Šajās austiņās izmanto divu veidu trokšņu slāpēšanu: aktīvo trokšņu slāpēšanu (ANC), kas izmanto iebūvētos mikrofonus, lai noteiktu ārējo troksni, un pasīvo trokšņu slāpēšanu, ko panāk ar austiņu fizisko konstrukciju.

Bezvadu austiņu izturība un ūdensnecaurlaidīgums

Bezvadu austiņu izturība ir atkarīga no to konstrukcijas un izmantotajiem materiāliem. Ūdens un putekļu izturība ir īpaši svarīga sporta austiņām un izmantošanai ārpus telpām. IP (Ingress Protection) kategorija norāda, cik labi ierīce ir aizsargāta pret ūdeni un putekļiem. Jo augstāks novērtējums, jo labāka aizsardzība.

Bezvadu austiņu ērtums

Bezvadu austiņu ērtums ir īpaši svarīgs, ja plāno tās valkāt ilgu laiku. Izvēlies modeli, kas ir viegls un ar mīkstiem spilventiņiem. Ja plāno izmantot bezvadu austiņas skriešanai vai aktīvām aktivitātēm, pārliecinies, ka tās stingri turas ausī vai ap galvu.

Labākās bezvadu austiņas, kas var kļūt par tavām jaunajām iecienītākajām austiņām

Labākās un augstākās klases bezvadu austiņas

Bowers & Wilkins

Bowers & Wilkins bezvadu austiņas ir pazīstamas ar izcilu skaņas kvalitāti un stilīgu dizainu. Šīs austiņas ir populāras profesionālu komponistu vidū, kuri novērtē to autentisko skaņas reproducēšanu un uzticamību. Lieliski piemērotas tiem, kas vēlas dzirdēt mūziku tieši tā, kā mākslinieks ir iecerējis.

Labākās bezvadu austiņas par pieejamāko cenu

Philips

Philips bezvadu austiņas ir lieliska izvēle tiem, kas meklē kvalitatīvas bezvadu austiņas par pieejamāku cenu. Lai gan tām nav dažu funkciju kā augstākās klases modeļiem, Philips austiņas joprojām piedāvā izcilu skaņas kvalitāti, ilgu akumulatora darbības laiku, trokšņu slāpēšanu un izturību pret mitrumu.

Labākās bezvadu austiņas sportam

Izvēloties sporta austiņas, svarīgs ir ne tikai komforts, bet arī putekļu un ūdens izturība. Labākajām sporta austiņām jābūt ne tikai ērtām, bet arī stingri jāturas ausī, jābūt izturīgām pret ūdeni un sviedriem, kā arī jābūt aprīkotām ar labu trokšņu slāpēšanu. Turklāt ir svarīgi, lai tās nodrošinātu stabilu Bluetooth savienojumu, labu skaņas kvalitāti un pietiekamu akumulatora darbības laiku, lai izturētu ilgus treniņus.

Labākās bezvadu austiņas

Labākās JBL bezvadu austiņas

JBL piedāvā plašu austiņu klāstu sportam, mūzikai un spēlēm. Austiņas raksturo augstas kvalitātes skaņa, izturība un stilīgs dizains. Euronics klienti slavē JBL Live Pro 2 modeli, kam ir adaptīvā trokšņu slāpēšana (ANC), IPX5 ūdens un sviedru izturība, kā arī iespēja baudīt iecienītāko mūziku ar līdz pat 40 stundu akumulatora darbības laiku. Sporta entuziastiem bezvadu sporta austiņas JBL Endurance Peak 3 piedāvā līdz 50 stundām mūzikas, pateicoties ātri uzlādējamam akumulatoram. Tās ir ērtas un izturīgas, pateicoties PowerHook™, Twistlock™ tehnoloģijām un IP68 ūdensizturībai. JBL Live 670NC bezvadu austiņas piedāvā glītu izskatu, skaidru skaņu un adaptīvu trokšņu slāpēšanu. Ideāls sabiedrotais visas dienas garumā.

Labākās Samsung bezvadu austiņas

Samsung viedtālruņu lietotājiem varētu patikt Samsung Galaxy Buds FE bezvadu austiņas, kurām ir aktīvā trokšņu slāpēšanas funkcija un jaudīga basu skaņa. Kombinācijā ar uzlādes futrālīti tās nodrošina 30 stundu akumulatora darbības laiku, tāpēc tās ir ideāli piemērotas ikdienas nēsāšanai un ceļošanai. Viegli savienojamas austiņas ar citām Samsung viedierīcēm.

Labākās Apple bezvadu austiņas

Populārākā izvēle Apple ierīču lietotāju vidū ir Apple AirPods Pro - 2. paaudzes bezvadu austiņas, kas piedāvā modernu aktīvo trokšņu slāpēšanu, plašu audio pieredzi ar dinamisku skaļumu un personalizētu skaļuma kontroli.

Labākās Jabra bezvadu austiņas

Jabra bezvadu austiņas ir slavenas ar savu kompakto izmēru, efektīvu aktīvo trokšņu slāpēšanu, augstākās klases ūdens un putekļu noturību un funkciju klāstu.

Jabra

Populārākās Jabra austiņas Euronics ir Jabra Elite sērija. Jabra Elite 4 Active bezvadu sporta austiņas ir ideāli piemērotas sportam, pateicoties Jabra ShakeGrip dizainam, kas palīdz austiņām drošāk turēties ausī. Turklāt šīm austiņām ir augstāks putekļu un ūdensizturības līmenis IP57 un aktīvā ārējo trokšņu slāpēšanas sistēma (ANC).

Labākās Sony bezvadu austiņas

Sony ir viens no audio nozares līderiem, tāpēc piedāvā izcilu skaņas kvalitāti un labāko trokšņu slāpēšanas tehnoloģiju. Populārākās Sony bezvadu austiņas Euronics tiešsaistes veikalā ir Sony WH-1000XM sērijas (over ear) trokšņu slāpēšanas austiņas. Sony WH-100XM4 (over ear) bezvadu austiņas izceļas ar personalizētu ārējo trokšņu slāpēšanas sistēmu, augstas kvalitātes skaņu, ērtu dizainu, viedām klausīšanās funkcijām un ilgu akumulatora darbības laiku, tāpēc tās ir ideāli piemērotas ikdienas lietošanai un ceļošanai. Sony WF-1000XM5 trokšņu slāpēšanas austiņas ir kompaktas, tās piedāvā studijas kvalitātes skaņu, ērtības ar intuitīvu vadību un izcilu trokšņu slāpēšanu, kas atslēgs jūs no pārējās pasaules.

Labākās Marshall bezvadu austiņas

Marshall austiņas apvieno ikonisku dizainu ar izcilu skaņas kvalitāti un izturību. Populārākās Marshall austiņas Euronics tiešsaistes veikalā ir Marshall Minor un Monitor sērijas bezvadu austiņas. Marshall Major VI (on ear) bezvadu austiņas piedāvā vairāk nekā 80 stundas mūzikas klausīšanos, izmantojot Bluetooth 5.0 savienojumu. Pateicoties to salokāmajam dizainam un ilgajam akumulatora darbības laikam, šīs austiņas ir ideāli piemērotas gariem ceļojumiem.

Marshall

Marshall Monitor I A.N.C augstfrekvences bezvadu austiņas nodrošina 30 stundas aktīvas trokšņu slāpējošas mūzikas atskaņošanu. Uzlabotais Bluetooth 5.0 nodrošina ātru un uzticamu savienojamību, savukārt saliekamais dizains un balss vadība ar Google Assistant palīdzību padara šīs austiņas par ideālu izvēli.

Labākās Beats bezvadu austiņas

Beats austiņas ir pazīstamas ar savu dizainu, intensīvu basu skaņas kvalitāti, izturību un saderību ar Apple ierīcēm. Viens no populārākajiem modeļiem Euronics tiešsaistes veikalā ir pilnībā bezvadu sporta austiņas Beats Powerbeats Pro, kas ir ūdensizturīgas un ļauj klausīties mūziku vairāk nekā 24 stundas, izmantojot uzlādes futrālīti. Tās ir ideāli piemērotas arī Apple ierīču lietotājiem, pateicoties Apple H1 mikroshēmas saderībai.

Labākās Bose bezvadu austiņas

Bose bezvadu austiņas ir slavenas ar savu pasaules klases aktīvo trokšņu slāpēšanas tehnoloģiju, kristāldzidru skaņas kvalitāti un inovatīvām funkcijām. Daži no populārākajiem modeļiem Euronics tiešsaistes veikalā ir Bose QuietComfort Ultra sērijas austiņas. Bose QuietComfort Ultra (over ear) bezvadu austiņas piedāvā labāko trokšņu slāpēšanas un telpiskās skaņas kvalitāti. Bose QuietComfort Ultra Earbuds bezvadu austiņas ( in-ear ) ir izstrādātas tā, lai tās perfekti pieguļ tavām ausu kontūrām, nodrošinot komfortu un stabilitāti. Austiņas nodrošina izcilu skaņas pieredzi un augstākās kvalitātes trokšņu slāpēšanu.

Labākās Bowers & Wilkins bezvadu austiņas

Bowers & Wilkins turpina savas izcilās skaņas kvalitātes un dizaina tradīcijas. Šeit ir dažas no populārākajām Bowers & Wilkins bezvadu austiņām: Bowers & Wilkins Pi5 S2 piedāvā izcilu skaņas kvalitāti un uzlabotu hibrīda trokšņu slāpēšanu. Bowers & Wilkins austiņas ir aprīkotas ar Hi-Sonic Sound un uzlabotu hi-fi skaņas kvalitāti, kā arī IP54 kategorija padara šīs austiņas ideāli piemērotas ikdienas nēsāšanai un aktīvai mūzikas atskaņošanai.

Bowers Wilkins

Bowers & Wilkins PX7 S2e ir izstrādāts patiesai mūzikas baudīšanai. Tā 40 mm skaļruņi nodrošina izcilu skaņas kvalitāti, kā to iecerējis mākslinieks. Trokšņu slāpēšana, 30 stundu akumulatora darbības laiks un ērts dizains nodrošina lielisku klausīšanās pieredzi visas dienas garumā.

Izvēloties labākās austiņas, jāņem vērā tavs dzīvesveids, vajadzības un budžets. Apskati visas bezvadu austiņas. Ja joprojām šaubies par savu izvēli, apmeklē mūsu veikalus vai izmanto tērzēšanas logu, un mūsu izpalīdzīgie klientu apkalpošanas pārstāvji palīdzēs tev atrast vispiemērotākās bezvadu austiņas.