Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Piektdiena, 2024. gada 21. jūnijs

Kā izvēlēties ventilatoru?

Kādu ventilatoru izvēlēties - galda vai grīdas ventilatoru? Lūk, daži padomi, kā atrast sev piemērotāko. Lasiet vairāk!

Boneco Karstā vasaras dienā ventilators var glābt situāciju. Ventilators ir laba izvēle, ja nepieciešama kompakta un ātra dzesēšana par pieejamu cenu. Bet kurš ir labākais ventilators mājai vai birojam? Šajā rakstā mēs apskatīsim dažādus ventilatoru veidus, sniegsim padomus, kā izvēlēties labāko ventilatoru tavam mājoklim, un izcelsim dažus labākos Euronics pieejamos ventilatoru modeļus.

Priekšrocības un ventilatora darbība

Ventilators pats par sevi ir vienkāršs. Tas cirkulē pieejamo gaisu telpā, radot ātru dzesēšanas efektu, bet atšķirībā no gaisa kondicioniera, tas nesamazina kopējo telpas temperatūru. Ventilatoriem ir arī citas būtiskas priekšrocības:
 • Viegli pārnēsājams. Ventilatoru var viegli pārvietot no istabas uz istabu un uz ziemā to var uzglabāt skapī vai noliktavā.
 • Kompakts.
 • Viegli uzstādāms.
 • Ietaupa enerģiju.
 • Pieejams. Ventilatoru cenu diapazons Euronics veikalos ir sākot no 15 eiro. Dārgāki modeļi parasti piedāvā lielāku funkcionalitāti, jaudu un komfortu.
 • Viegla apkope.
Tefal

Ventilatoru veidi dažādām vajadzībām

Galda ventilatori

Galda ventilatori ir kompakti un pārnēsājami, kas ir ideāli piemēroti personīgai gaisa plūsmai šaurā birojā vai mazākā telpā. Lielākā daļa galda ventilatoru ir ar 20-50 vatu jaudu. Tie ir klusāki un parasti tiem ir 2-3 gaisa plūsmu ātruma iestatījumi. Dažiem modeļiem ir arī automātiskā kustību funkcija un slīpuma leņķis, lai nodrošinātu vienmērīgu gaisa izkliedi. Turklāt var būt pieejams taimeris un vadība, izmantojot lietotni. Pateicoties kompaktumam, galda ventilatori ir ērta izvēle, ja nepieciešama ātra un vienkārša dzesēšana, strādājot vai mācoties.

Grīdas ventilatori

Grīdas ventilatori ir lielāki un jaudīgāki, piemēroti lielākām telpām, kur dzesēšanai nepieciešama lielāka gaisa cirkulācija. Neraugoties uz to, ka tiem ir lielāka jauda, grīdas ventilatori ir izstrādāti tā, lai pat pie lielākiem apgriezieniem darbotos salīdzinoši klusi un nodrošinātu ērtu lietošanu gan dienā, gan naktī. Lielākajai daļai grīdas ventilatoru modeļu statīva augstumu var regulēt atbilstoši vajadzībām, un gaisa plūsmu var novirzīt tur, kur tas ir visvairāk nepieciešams. Turklāt ir modeļi ar taimera funkciju, lietotnes vai tālvadības pulti un pat moskītu kontroli Tefal Essential+ modelī vai gaisa attīrīšanu Boneco Cool&Clean grīdas ventilatorā. Grīdas ventilators ir ideāla izvēle lielākām telpām, kur nepieciešama efektīvāka un lielāka gaisa cirkulācija.

Torņa ventilators

Torņa ventilatori ir šauras un garenas formas, kas lieliski iekļaujas šaurās telpās, kur parasts ventilators nevarētu ietilpt. Torņa ventilators ir laba izvēle, ja meklējat stilīgu vēsā gaisa ventilatoru telpām ar ierobežotu telpu vai uzstādīšanai gar sienām vai stūros. Torņa ventilatori bieži ir aprīkoti ar temperatūras displeju, taimeri un tālvadības pulti. Torņa ventilators ir ideāla izvēle, ja vēlaties ietaupīt vietu un stilīgu risinājumu.

Ventilators "trīs vienā"

Ventilators "trīs vienā" apvieno ventilatora, sildītāja un gaisa attīrītāja funkcijas, tāpēc tie ir ideāli piemēroti gaisa kondicionēšanai visa gada garumā. Ventilatori "trīs vienā" ir aprīkoti ar dzesēšanas režīmu, lai atvēsinātu telpu karstā vasaras dienā, siltuma pūtēju, lai uzturētu siltumu ziemā, un gaisa attīrītāju, kas filtrē un attīra gaisā esošos putekļus, baktērijas, sēnītes un ziedputekšņus, lai nodrošinātu veselīgāku dzīves vidi visu gadu. Trīs vienā ventilators ir laba izvēle, ja vēlies, lai mājoklī ir viena ierīce, kas is spējīga veikt dažādas funkcijas.

Kā izvēlēties ventilatoru?

Ņemot vērā plašo pieejamo ventilatoru klāstu, lēmums var būt sarežģīts. Cik lielu telpu būtu nepieciešams dzesēt aukstā gaisa ventilatoram? Vai vēlies klusu ventilatoru? Cik svarīga ir ventilatora konstrukcija un energoefektivitāte? Zinot atbildes uz šiem jautājumiem, būs daudz vieglāk pieņemt lēmumu. Šeit ir vēl dažas funkcijas, kas jāņem vērā, izvēloties ventilatoru.
 • Trokšņa līmenis. Ja vēlaties klusu vidi, izvēlies klusu ventilatoru ar trokšņa līmeni zem 50 dB vai ar nakts režīma funkciju, kas ir ideāli piemērots guļamistabām.
 • Gaisa plūsma un dzesēšanas efektivitāte. Labs ventilators ne tikai izkliedē gaisu, bet arī dara to efektīvi. Izvēlies ventilatoru ar mainīgu gaisa plūsmas ātrumu un režīmiem (piemēram, nakts režīms). Šādā veidā var regulēt gaisa plūsmu atbilstoši savām vajadzībām.
 • Ventilatora izmērs un izvietojums. Ventilatora efektivitāte ir atkarīga arī no telpas lieluma un mērķa. Personiskai lietošanai var pietikt ar nelielu galda ventilatoru, savukārt lielā telpā var būt nepieciešams jaudīgāks grīdas ventilators.
 • Energoefektivitāte. Daži ventilatori ir aprīkoti ar enerģijas taupīšanas režīmiem, kas automātiski pielāgo ventilatora ātrumu atkarībā no apkārtējās temperatūras un vajadzības.
 • Papildu funkcijas. Lielākai ērtībai izvēlies ventilatoru ar taimera funkciju, kas ļauj ieslēgt un izslēgt ventilatoru piemērotā laikā, vai lietotnes vadību, kas ļauj attālināti ieslēgt auksto ventilatoru, lai ienāktu jau atdzesētā telpā.
 • Ventilators "trīs vienā". Ja dod priekšroku vienam gaisa kondicionierim, kas gan dzesē, gan silda, gan attīra gaisu, izvēle varētu būt Dyson ventilators vai kāds no Tefal vai Djive modeļiem.
Boneco

Labākie ventilatori telpas dzesēšanai

Lūk, daži no labākajiem modeļiem, kas pieejami Euronics veikalā. Sākot no jaudīgiem gaisa attīrīšanas ventilatoriem "divi vienā" līdz portatīvajiem galda ventilatoriem.

Labākie ventilatori telpas dzesēšanai

Boneco Air Shower F50 ir neliels, bet jaudīgs galda ventilators ar diviem gaisa plūsmas ātrumiem un ērtu skārienvadību. Pateicoties USB savienojumam, Boneco galda ventilatoru var izmantot jebkurā vietā - vienkārši pievieno to datoram vai ārējam akumulatoram. Lieliska izvēle, ja vēlies vienkāršu un vieglu galda ventilatoru, ko var novietot jebkurā vietā vai ņemt līdzi.

Djive Flowmate Arc Casual 2-in-1 ventilators un gaisa attīrītājs

Šis unikālais un stilīgais ventilators bez rotora lāpstiņām apvieno gaisa attīrītāja un ventilatora funkciju, tāpēc tā ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas uzlabot gaisa kvalitāti mājās, kā arī dzesēt. Djive Flowmate Arc Casual 2-in-1 ventilatorā ir iebūvēta UV-C sterilizācija un Hepa14 filtrs, kas gaisu attīra no sīkiem putekļiem, baktērijām un pat vīrusiem. Ideāli piemērots alerģiju slimniekiem, mājdzīvnieku īpašniekiem un ģimenēm ar bērniem.

Beurer LV200 grīdas ventilators

Vietu taupošs un kluss Beurer LV200 ventilators nodrošina komfortablu dzesēšanu bez kaitinoša trokšņa. Tam ir 3 gaisa plūsmas režīmi (Basic, Nature, Sleep) un aptuveni 50 grādu svārstību leņķis, kas nodrošina vienmērīgu gaisa plūsmas izkliedi. Turklāt temperatūras displejs un taimeris nodrošina ērtu lietošanu un iespēju iestatīt ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzi sev piemērotā laikā. Ērts rokturis un garš vads atvieglo pārvietošanu no istabas uz istabu.

Tefal Turbo Silence Extreme+ grīdas ventilators

Tefal klusākajam grīdas ventilatoram Tefal Turbo Silence Extreme+ ir 5 gaisa plūsmas ātruma iestatījumi - no klusā nakts režīma līdz īpaši jaudīgajam Turbo Boost režīmam. Ventilatora augstumu var regulēt atbilstoši vajadzībām, un automātiskā pagriešanās un 120 grādu slīpuma leņķis nodrošina lielisku gaisa izkliedi lielās telpās. Ventilatoram ir vadības panelis, lai varētu ērti mainīt iestatījumus vai ieslēgt taimeri, nepieceļoties no dīvāna.

Boneco F235 grīdas ventilators

Boneco F235 ir vienkāršs un stilīgs grīdas ventilators ar 32 gaisa plūsmas ātruma līmeņiem (1-16 tiešai dzesēšanai un 17-32 dzesēšanai no attāluma), displeju gaisa plūsmas ātruma kontrolei un manuāli maināmu gaisa plūsmas virzienu 270 grādu leņķī, kas nodrošina efektīvu dzesēšanu visā telpā. Ventilatora augstumu var regulēt pēc vajadzības, un lietotni Boneco var izmantot, lai mainītu taimera iestatījumus un ekrāna preferences atbilstoši lietotāja vēlmēm. Boneco F235 torņa ventilators ir ideāli piemērots gan mazām, gan lielām telpām ar atvērtiem vai augstiem griestiem.

Kā veikt ventilatora apkopi?

Regulāra ventilatora apkope palīdzēs pagarināt ierīces kalpošanas laiku, nodrošinās efektīvu dzesēšanu un uzturēs zemu trokšņa līmeni. Lai izvairītos no ierīces bojājumiem, vienmēr ievērojiet sniegtos apkopes norādījumus un pirms tīrīšanas vienmēr atvienojiet ierīci no tīkla. Laba ventilatora izvēlei nav jābūt sarežģītai. Ir svarīgi zināt savas vajadzības, telpas lielumu un vēlamo komforta līmeni. Neatkarīgi no tā, vai tas ir kluss ventilators nakts stundām vai jaudīgs grīdas ventilators lielākai telpai, pareizā ventilatora izvēle var būtiski uzlabot tavu dzīves kvalitāti karstās vasaras dienās. Mēs ceram, ka šeit esi atradis dažus noderīgus padomus un ieteikumus, kas palīdzēs pieņemt apzinātu lēmumu par piemērotāko ventilatoru. Ja joprojām ir šaubas par savu izvēli, sazinies ar mums, un mūsu speciālisti noteikti palīdzēs izdarīt pareizo izvēli.