Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Piektdiena, 2024. gada 24. maijs

Viss, kas tev jāzina par Thermacell: odu un knišļu atbaidītājiem

Kam paredzēti un kā darbojas Thermacell pretodu līdzekļi? Detalizēts apraksts par Thermacell pretodu atbaidīšanas ierīcēm un to funkcijām.

Thermacell

Siltās dienās daudzi no mums sapņo par omulīgu atpūtu dabā - mājas pagalmā, parkā, lauku sētā vai jūras krastā, taču visas dabas priekus var sabojāt mazie, kaitinošie odi un knišļi, kas, lai arī nav lieli, ir dzirdami jau no attāluma un īpaši sāpīgi kož. Tāpēc pēdējā laikā īpaši populāras ir kļuvušas Thermacell pretodu un knišļu atbaidīšanas ierīces, jo tās ir ļoti ērtas un uzticamas. Visu nepieciešamo informāciju par Thermacell pretodu ierīcēm lasi turpmāk.

Kas ir Thermacell pretodu līdzeklis?

Iespējams, ka Thermacell odu atbaidītājs ir visefektīvākā pašlaik Latvijas tirgū pieejamā odu un knišļu atbaidīšanas ierīce, kas darbojas pēc vienkārša, bet efektīva principa. Lūk, kā šī tehnoloģija darbojas:
 • Butāna gāzes baloniņš. Thermacell ierīcēs izmanto butāna gāzes baloniņu, kas uzkarsē virs tā esošo metāla režģi vai plāksnīti, neizmantojot DEET vai citas spēcīgas ķīmiskās vielas.
 • Sildīšanas plāksnītes jeb repelenti. Uzkarstošās plāksnes, kas ir piesūcinātas ar odu un citu knišļu atbaidītājiem, parasti tiek ievietotas metāla režģī.
 • Iztvaikošana. Kad metāla režģis vai plāksnīte tiek uzkarsēts, pretodu ierīce sāk izdalīt aktīvo vielu.
 • Aizsardzības zona. Thermacell pretodu līdzeklis iztvaicē aktīvo vielu, lai izveidotu aizsargjoslu pret odiem un kukaiņiem, kuras platība ir dažāda atkarībā no ierīces veida. Šī zona rada barjeru, kas efektīvi atbaida knišļus.

Kāpēc izvēlēties Thermacell pretodu līdzekli?

Thermacell odu un knišļu atbaidītāji gadu no gada ir pircēju saraksta augšgalā, un tam ir vairāki iemesli:
 • Garantēta efektivitāte. Thermacell pretinsektu ierīcēs tiek izmantota unikāla un pārbaudīta tehnoloģija, kas rada aizsardzības zonu, nodrošinot aizsardzību pret odiem un citiem kaitīgiem kukaiņiem. Šī ierīču tehnoloģija ir plaši pārbaudīta un pierādīta kā ļoti efektīva, un tā darbojas visdažādākajās āra teritorijās, sākot no pagalma līdz pat kempingiem mežā.
 • Drošības zona. Šie odu un knišļu atbaidītāji darbojas, neizmantojot atklātu liesmu, bet, iztvaikojot, veidojot aizsardzības zonu līdz pat 30 m² platībā, atbaidot odus un citus traucējošus kukaiņus, ļaujot cilvēkiem baudīt atpūtu brīvā dabā bez sāpīgiem kukaiņu kodumiem.
 • Ērtība. Šos odu atbaidītājus ir neticami viegli lietot, un tiem nav nepieciešama atklāta liesma vai kaitinošas smaržas aerosoli. Vienkārši ieslēdz ierīci, nospied vienu pogu un dažu minūšu laikā tu varēsi baudīt no odiem brīvu vidi. Thermacell ierīču ērtumu īpaši novērtē klienti, kuri nevēlas apgrūtināt sevi ar nepatīkamiem aerosoliem izbraukuma laikā.
 • Lietošanas ērtums. Neatkarīgi no tā, vai esi pārgājienā, makšķerē vai vienkārši atpūties mājas pagalmā, Thermacell odu un knišļu atbaidīšanas ierīces vieglais svars un nelielie izmēri ļauj to paņemt līdzi uz jebkuru vietu jebkurā pasaules malā. Šīs kompaktās un vieglās ierīces ir izstrādātas tā, lai pavadītu tevi visos āra piedzīvojumos, neapgrūtinot tevi ar papildus bagāžu.
 • Videi draudzīgs. Thermacell odu un knišļu atbaidīšanas ierīces ir videi draudzīgas, jo tās nerada atklātu liesmu un neizmanto aerosolus vai ķīmiskus aerosolus, kas var kaitēt ekosistēmai. Izvēloties šīs ierīces, tu ne tikai pasargāt sevi no odiem, bet arī izvairies no negatīvas ietekmes uz vidi.
 • Drošs un bez smaržas. Atšķirībā no populārākajiem odu un knišļu atbaidītājiem un aerosoliem bez smaržas, Thermacell pretinsektu ierīces izdala tvaikus bez smaržas, kas nesatur DEET un ir droši lietojami cilvēku un mājdzīvnieku tuvumā. Tāpēc tie ir ideāli piemēroti ģimenēm ar maziem bērniem un āra entuziastiem, kuriem drošība un ērtums ir prioritāte.
 • Ilgstoša aizsardzība. Thermacell ierīces un to butāna gāzes baloniņi un repelenti, vai citi Thermacell pildītāji nodrošina nepārtrauktu aizsardzību pret odiem līdz pat vairākām stundām, tāpēc vari būt drošs, ka vari netraucēti baudīt ilgstošu sēdēšanu ārā.
 • Uzticams zīmols. Gadu gaitā uzkrāta pieredze un nepārtraukta pilnveidošanās - Thermacell zīmols jau gadiem ilgi ir iemantojis āra atpūtas entuziastu uzticību visā pasaulē. Pateicoties to izcilajai kvalitātei un nevainojamajai kvalitātei, šīs ierīces tiek ieteiktas visiem klientiem, kuri vēlas pasargāt sevi no odiem brīvā dabā, nekaitējot videi.
EX90

Thermacell produktu pārskats pa modeļiem:

Thermacell odu un knišļu atbaidītāji ir kļuvuši ļoti populāri un šobrīd ir pieejams plašs Thermacell pretinsektu ierīču klāsts. Apskatīsim populārākās Thermacell ierīces un to galvenās īpašības, priekšrocības un trūkumus:

Thermacell MR300G

Thermacell MR300G ir pārnēsājama pretodu un knišļu atbaidīšanas ierīce, lietošanai ārpus telpām. Tāpat kā citām Thermacell ierīcēm, MR300G ir maināmi butāna gāzes baloniņi un sildīšanas plāksnes. Thermacell MR300G ir viegls, kompakts un viegli lietojams ar vienu pogas pieskārienu, un tās aizsardzības platība ir aptuveni 20 m².
 • Priekšrocības: tās vieglums un ērtais izmērs padara to ideāli piemērotu kempingiem, pārgājieniem, piknikiem un citām āra aktivitātēm.
 • Trūkumi: ierobežota pārklājuma platība salīdzinājumā ar citām lielākām Thermacell ierīcēm, biežāk jāmaina butāna gāzes baloniņš un repelents.

Thermacell Halo

Thermacell Halo ir odu un knišļu atbaidīšanas ierīce āra teritorijām, piemēram, terasēm, pagalmiem utt. Elegantā un modernā dizainā Thermacell Halo ir bezvada ierīce, tāpēc to var lietot jebkurā vietā, un tipiskā aizsardzības platība ir aptuveni 20 m².
 • Priekšrocības: bezvadu darbība un dizains, ko var pielāgot jebkurai vietai, ka arī nodrošina ērtumu un aizsardzību pret odiem un knišļiem.
 • Trūkumi: augstāka sākotnējā cena, salīdzinot ar citiem mazākiem Thermacell modeļiem, lielākām āra platībām var būt nepieciešamas papildus ierīces.

Thermacell EL55XI

Odu un knišļu atbaidītājs, ar litija jonu akumulatoru darbināmo, Thermacell EL55XI var ieslēgt, nospiežot vienu pogu, tāpēc tas ir īpaši ērts kempingā, piknikā vai dārza terasē. Thermacell EL55XI parasti izveido aptuveni 30 m² lielu aizsardzības zonu.
 • Priekšrocības: tas izmanto īpašu Thermacell kārtridžu uzpildi, tāpēc nav nepieciešams mainīt kārtridžus, un tas ir ļoti ērti - tikai pogas nospiešana.
 • Trūkumi: dārgāks nekā mazākas Thermacell ierīces.

Thermacell EX90

Thermacell EX90 ir uzlādējams odu un knišļu atbaidītājs lielākām āra teritorijām, piemēram, kempingiem, medību vietām vai būvlaukumiem. Thermacell EX90 ir izturīgs dizains un izturīga ierīces konstrukcija, kas nodrošina aizsardzību jebkuros laikapstākļos, un tā aizsardzības platība ir līdz 30 m².
 • Priekšrocības: izturīga konstrukcija nodrošina izturību un ilgmūžību. Ideāli piemērots lielākām āra teritorijām, kur sastopami odi un citi kukaiņi. Uzlādējamā litija jonu baterija ar vienu uzlādi var nodrošināt līdz pat 9 stundām nepārtrauktas aizsardzības. Ierīcei ir arī logs, kur iespējams redzēt, kad Thermacell ierīce ir tukša un to nepieciešams uzlādēt.
 • Trūkumi: lielāks un smagāks nekā citi Thermacell modeļi, grūtāk pārnēsājams. Augstāka sākotnējā cena salīdzinājumā ar mazākiem modeļiem.

Thermacell lietošana un apkope

Thermacell pretinsektu ierīces ir populāra izvēle brīvdabas entuziastiem, kempinga apmeklētājiem un ikvienam, kas vēlas pavadīt laiku pie dabas, vienlaikus izvairoties no kaitinošām insektu un citu lidojošu kukaiņu skaņām un kodumiem. Lai nodrošinātu optimālu ierīces darbību un izturību, ir lietderīgi zināt dažus padomus. Šeit ir sniegti daži būtiski padomi Thermacell ierīču apkopei:
 • Vienmēr izlasiet instrukciju. Pirms lietojat ierīci, rūpīgi izlasiet tai pievienoto lietošanas instrukciju. Tikai tad, ja tu pilnībā sapratīsi, kā pareizi lietot ierīci, tu varēsi pilnībā izmantot tās potenciālu un izvairīties no iespējamiem apdraudējumiem.
 • Pareiza ierīces atrašanas vieta. Novieto Thermacell ierīci, kur vēlies atbaidīt insektus. Ideālā gadījumā ierīcei jābūt novietotai starp tevi un teritoriju, kuru vēlies aizsargāt, piemēram, kempinga vietu vai terasi. Atceries, ka šīs ierīces rada no odiem aizsargātu zonu ierobežotā teritorijā, tāpēc noteikti izvēlies īsto vietu.
 • Izmanto tikai pārbaudītus Thermacell butāna gāzes baloniņus un repelentus. Pārliecinies, ka izmanto kvalitatīvus, drošus repelentus un butāna gāzes baloniņus. Atceries, ka, izmantojot nekvalitatīvus repelentus vai nepiemērotus butāna gāzes baloniņus, var tikt ietekmēta vai pat bojāta ierīces darbība.
 • Regulāri maini butāna gāzes baloniņus. Butāna gāzes balonus un plāksnītes nomainiet saskaņā ar ražotāja ieteikumiem, vai arī tad, ja pamani efektivitātes samazināšanos.
 • Uzglabā pareizi, kad ierīce netiek lietota. Kad Thermacell ierīce netiek lietota, to uzglabā vēsā, sausā vietā. Sargā to no tiešiem saules stariem un mitruma. Tas palīdzēs paildzināt ierīces kalpošanas laiku un novērst ierīces bojājumus.
 • Rupējies un kop ierīci. Periodiski tīri ierīci. Pārliecinies vai notīrīti ir visi netīrumi, gruži vai kukaiņu atliekas, kas var būt sakrājušies uz Thermacell ierīces. Maigi noslauki ierīces ārpusi ar mīkstu, mitru drānu. Neizmanto asas ķimikālijas vai nepārbaudītas vielas, kas var sabojāt ierīci.
 • Pirms lietošanas pārbaudi ierīci. Pirms katras lietošanas reizes pārbaudi vai ierīcei nav noplūdes vai bojājuma pazīmju. Ja pamani noplūdes vai noplūdes smaku, nelieto ierīci un sazinieties ar ražotāju vai veikalu, kurā iegādājies Thermacell ierīci.
 • Rezerves daļas. Vienmēr ir labi, ja jums ir rezerves butāna gāzes baloniņš un repelenta plāksnītes, jo īpaši, ja plānojat ilgāku ceļojumu dabā. Rezerves daļu esamība ļaus nepieciešamības gadījumā tās ātri nomainīt un turpināt baudīt atrašanos pie dabas bez odiem.
Ievērojot šos ieteikumus un kopšanas norādījumus, Tu vari maksimāli palielināt savas Thermacell ierīces veiktspēju un kalpošanas ilgumu, nodrošinot mierīgu un drošu atpūtu brīvā dabā bez kaitinošiem odiem un kukaiņiem.

EL55XI

Thermacell uzpildes iespējas: kasetes un gāzes baloniņi

Thermacell pretinsektu ierīces ir populāras, jo spēj radīt zonu jeb teritoriju bez odiem un knišļiem, tādējādi nodrošinot patīkamu un relaksējošu atpūtu dabā. Lai nodrošinātu ierīču kvalitāti un efektivitāti, tev būs jāparūpējas par uzlādes iespējām. Thermacell uzpildes ierīce sastāv no divām sastāvdaļām: repelentiem un gāzes baloniņiem. Lūk, kas tev jāzina par šīm uzpildes iespējām: Thermacell pretodu atbaidīšanas sildelementa plāksnītes ir Thermacell ierīču slepenā sastāvdaļa. Šīs plāksnītes ir bagātinātas ar betrīnu, kas ir no dabīgā repelenta, kas atrodams krizantēmas augos un tā ir sintētiska kopija. Plāksnītēm sakarstot, tās izdala tvaiku, kas atbaida odus un citus kaitīgus kukaiņus. Parasti šie repelenti nodrošina no trīs līdz četrām stundām ilgu aizsardzību pret odiem un citiem kaitīgiem kukaiņiem. Arī repelentu lietošana ir ļoti vienkārša - ievietojiet plāksnīti ierīcē un nospiediet pogu.

Butāna gāzes baloniņi

Thermacell butāna gāzes baloniņi nodrošina nepieciešamo siltumu repelenta plāksnītēm. Kad butāna gāzes balons ir ievietots ierīcē un ieslēgts, butāna gāzes balons sāk piegādāt siltumu, kas nepieciešams plākšņu uzsildīšanai. Savukārt Tas rada repelentu un nodrošina aizsardzību pret odiem un citiem traucējošiem kukaiņiem. Thermacell butāna gāzes dozatori ir dažāda izmēra un darbības laika, parasti no divpadsmit līdz četrdesmit astoņām stundām. Butāna gāzes baloni ir viegli un kompakti, tāpēc tos ir īpaši ērti ņemt līdzi izbraukumos brīvā dabā. Savukārt ar šķidrumu pildītās kasetes būs saderīgas ar akumulatoriem darbināmām ierīcēm (EL55XI, E55XI un EX90)

E55XI
Svarīgi ir vienmēr pārbaudīt uzpildes iespēju saderību ar konkrēto Thermacell modeli, lai pārliecinātos, ka ierīce darbosies pareizi. Kvalitatīvas un uzticamas Thermacell ierīces un Thermacell uzpildes komplektus var iegādāties euronics.lv vai jebkurā euronics veikalā. Ja Tev rodas kādi jautājumi, droši sazinies ar mūsu speciālistiem, kuri atbildēs uz visiem jautājumiem un piemeklēs piemērotāko ierīci.