Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):   67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu

otrdiena, 2022. gada 3. maijs

Spotlight – mutes kopšanas produkti ar pievienoto vērtībuIkdienas pareiza un regulāra zobu un mutes dobuma kopšana ir priekšnoteikums labai zobu un mutes veselībai nākotnē. Ieguldīt mutes veselībā noteikti atmaksājas, jo zobārsta vizīte nozīmē gan finansiālas izmaksas, gan arī bieži vien nepatīkamas izjūtas. Lai aizsargātu zobus pret bojājumiem, speciālisti iesaka starp saldu dzērienu dzeršanu un ēdienreizēm dzert ūdeni. Ikdienas mutes dobuma kopšanas rutīnas ietvaros jātīra zobus katru dienu divas reizes dienā un jādiego. Starp ēdienreizēm iesaka lietot mutes skalojamo līdzekli, lai atsvaidzinātu elpu un samazinātu aplikuma veidošanos uz zobiem. Ar zobārstu jāpārrunā arī nepieciešamība izmantot zobu pastu ar aktīvo vielu fluoru, jo tā padara zobu virsmu izturīgāku pret "skābes uzbrukumiem", kas varētu izraisīt zobu bojāšanos. Pareizo mutes un zobu kopšanas līdzekļu izvēli vajadzētu pārrunāt ar zobārstu vai higiēnistu, bet tāpat kā pareizajiem mutes kopšanas līdzkļiem ir liela nozīme, lai zobi būtu veseli, svarīgi ir arī zobu kopšanā izmantot kvalitatīvu zobu birsti. Turklāt tā jātur 45 grādu leņķī, lai nodrošinātu labāku tīrīšanu, un jāveic process vismaz 2 minūtes. Zīmols Spotlight ir pazīstams Īrijas tirgū no 2016.gada, un to radīja divas māsas, kvalificētas praktizējošas zobārstes, kurām bija mērķis radīt zobu un mutes kopšanas produktus, kas palīdz vienlaicīgi uzlabot mutes vizuālo estētiku un mutes veselību, īpašu uzmanību veltot zīmola ilgtspējībai un klīniskajiem pētījumiem. Šo gadu laikā Spotlight sortiments ir izaudzis – piedāvājumā ir elektriskās zobu birstes, elektriskais zobu starpu tīrītājs jeb irrigators, zobu pastas un aksesuāri. Taču galvenais mērķis nav mainījies – uzsvars tiek likts uz produktiem, kas ir efektīvi, droši lietojami, klīniski orientēti, nesatur nepatīkamas vielas, iepakojumi ir 100% pārstrādājami un izstrādāti individuālām mutes kopšanas vajadzībām. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka zobu pastas ir vegānas, no tīrām sastāvdaļām un produkti netiek testēti uz dzīvniekiem. Šobrīd Spotlight strādā pie elektriskās zobu birstes otrreizējās pārstrādes iespējām un atkārtotas izmantošanas risinājuma, kā arī izpēta jaunus pārstrādāta iepakojuma variantus vēl mazākai ietekmei uz dabu.

Spotlight iegulda savas zināšanas arī, lai izglītotu sabiedrību – par to, kā droši baltināt zobus mājās, kam pievērst uzmanību grūtniecēm, kas nepieciešams, lai zobi un smaganas būtu veselas. Viens no jaunumiem, kas bija svarīgs Spotlight zīmola veidotājām - vienlaicīgi mammām un zobārstēm - bija radīt drošu, efektīvu orālās veselības risinājumu bērniem. Bērniem domātā elektriskā zobu birste ir mazāka, ar mazāku uzgali, 2 tīrīšanas režīmiem, 2 minūšu taimeri un jautru dizainu. Ir radīta arī bērniem no 2 līdz 7 gadu vecumam paredzēta zobu pasta, kas satur neaizstājamu aktīvo vielu - fluorīdu. Gan šai bērnu, gan citām elektriskajām zobu birstēm komplektā ir 3 rezerves uzgaļi, kas derēs 9 mēnešu periodam (zobu birstes uzgali iesaka mainīt ik pa 3 mēnešiem), kā arī jāuzsver, ka ar vienu uzlādi pietiek līdz 2 mēnešiem, un komplektā ir ceļojumu futlāris. Starp izstrādātajām zobu pastām ir gan jutīgiem zobiem un zobu baltināšanai paredzētās, gan smaganu veselībai un emaljas atjaunošanai. Visas zobu pastas ir ievietotas ilgtspējīgā, 100% parstrādājamā iepakojumā. Spotlight zīmola zobu pastas var arī savienot – piemēram, no rīta izmantot emaljas atjaunošanai, bet vakarā – baltināšanai. Svarīgi ir arī tīrīt zobu starpas vismaz reizi dienā, lai noņemtu netīrumus starp zobiem, kurus nevar sasniegt ar zobu birsti. Arī Spotlight ir izveidojuši ar ūdeni lietojamu irigatoru, lai iegūtu tādu tīrības sajūtu, kādu parasti nodrošina jūsu higiēnists.