Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 9-21):   67 555 888
Obligāts lauks

piektdiena, 2021. gada 1. oktobris

Pērc Beurer fotoepilatoru droši, jo Euronics piedāvā atgriezt preci 100 dienu laikā!

  

 KAMPAŅAS NOTEIKUMI

Šie noteikumi attiecas uz akciju, ko rīko Euronics Latvia SIA, kuru mazumtirgotājs pārstāv kā partneris kampaņā “Izmēģiniet Beurer fotoepilatoru 100 dienu laikā: garantēts rezultāts vai naudas atgriešana” (turpmāk – Akcija).


NOTEIKUMOS LIETOTIE TERMINI

1.1 Akciju organizē Euronics Latvia SIA (turpmāk – Organizators), reģistrācijas numurs 40003829397, juridiskā adrese: Ieriķu iela 3, Rīga, LV-1084, Latvija.

1.2 Akcijas dalībnieks (turpmāk – Dalībnieks) – fiziska persona, kas akcijas periodā iegādājas akcijas noteikumu pielikumā uzskaitītās preces Euronics veikalos vai interneta veikalā www.euronics.lv.

1.3 Akcijas norises periods 01.10.2021. – 31.12.2021.


AKCIJAS PAMATNOSACĪJUMI

2.1. Akcijas norises laikā iegādājieties kādu no akcijas noteikumu pielikumā uzskaitītām precēm un izmēģiniet to 100 dienu laikā. Ja prece neapmierinās Jūsu cerības, Jūs saņemsiet naudu atpakaļ.

2.2 Piedāvājums attiecas tikai uz tām precēm, kas norādītas akcijas noteikumu pielikumā pievienotajā sarakstā, kuras akcijas norises laikā ir iegādātas Euronics veikalos vai interneta veikalā www.euronics.lv.

2.3 Preces, kas piedalās akcijā, var atgriezt 100 kalendāro dienu laikā no preču pārdošanas dienas. Pārdošanas diena ir datums, kas norādīts preču pirkuma dokumentā (pirkuma čeks, preču pavadzīme-rēķins).

2.4. Atgriezt var tikai tās preces, kuras piedalās akcijā un ir iegādātas tās norises laikā.

2.5. Preci var atgriezt jebkurā no Euronics veikaliem Latvijā.

2.6. Atgriežamajām precēm ir jābūt pilnā komplektācijā, tīrām, kā arī oriģinālajā iepakojumā. Lai veiktu preces atgriešanu, Jums jāaizpilda noteiktā veidlapa un tai jāpievieno pirkuma dokuments.

2.7 Kopā ar atgriežamajām precēm (jāatgriež arī dāvana, ja tāda bija pievienota nopirktajām precēm), kurām jābūt darba kārtībā un pilnā komplektācijā, ir jāiesniedz pirkumu apstiprinoša dokumenta oriģināls, kurā ir norādīts pirkuma datums. Dokumentu kopijas netiek pieņemtas.


NAUDAS ATGRIEŠANA

3.1 Pirkuma vērtība tiks atgriezta tikai tajā gadījumā, ja visi augstāk minētie nosacījumi ir korekti izpildīti, un Dalībnieks ir iesniedzis korekti aizpildītu veidlapu kampaņas ietvaros iegādāto preču atgriešanai.

3.2 Atgriežamās preces vērtība tiks pārskaitīta uz bankas norēķinu kontu, kuru Dalībnieks ir norādījis veidlapā par Kampaņas ietvaros nopirkto preču atgriešanu. Summa tiks pārskaitīta Dalībniekam 10 (desmit) darba dienu laikā no dienas, kad atgrieztās preces tiks nodotas kampaņas Organizatora pārstāvim. Tiek pieņemts, ka Dalībnieks ir izpildījis visus nepieciešamos nosacījumus: atgrieztā prece nav bojāta, pilnā komplektācijā, oriģinālajā iepakojumā, un Dalībnieks ir iesniedzis pirkumu apstiprinošu dokumentu.


PERSONAS DATI

4.1. Piedaloties akcijā, Dalībnieks piekrīt savu datu apstrādei saskaņā ar Euronics privātuma politikas vispārīgajiem noteikumiem, kas atrodami vietnē https://www.euronics.lv/privatuma-politika.

4.2 Par Dalībnieka sniegto personas datu apstrādi atbild Organizators. Organizators apstrādā personas datus 3 gadus, saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem.

4.3. Personas dati netiks nodoti trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad Organizators ir spiests to darīt ar likumu vai tiesas lēmumu.

4.4. Organizators saņemtos personas datus izmanto un apstrādā tikai kampaņas rīkošanas nolūkā.

4.5 Sazinoties ar Organizatoru, Dalībniekam ir tiesības pieprasīt dzēst, labot, pārnest savus personas datus, atsaukt piekrišanu to apstrādei, ja to neliedz citi spēkā esoši tiesiskie pamati. Datu pārziņa e-pasts: Dati@euronics.lv , tālr. 67555888


PĀRĒJIE NOTEIKUMI

5.1. Kampaņas ietvaros tiek atgriezta tikai akcijas ietvaros iegādāto preču mazumtirdzniecības cena. Citi izdevumi (ieskaitot saistības, kas saistītas ar aizdevuma līgumu, kā arī transporta izmaksas, kas saistītas ar preču atgriešanu) netiek kompensēti.

5.2 Kampaņa paredzēta tikai patērētājiem. Mazumtirgotāji un vairumtirgotāji nevar piedalīties Kampaņā. Piedāvājums ir spēkā tikai fiziskām personām, kas ir iegādājušās Beurer produktus personīgai lietošanai. Akcijas Organizators neatgriež naudu par precēm, kas ir iegādātas tālākpārdošanai.

5.3 Katram Dalībniekam ir tiesības piedalīties akcijā tikai vienu reizi.

5.4 Nepārvaramas varas apstākļu gadījumā Organizatoram ir tiesības pārtraukt Kampaņu.

5.5. Ja Organizatoram ir aizdomas par krāpšanu vai manipulācijām, Organizators var bez iepriekšēja brīdinājuma vērsties kompetentajās izmeklēšanas iestādēs.

5.6. Sūdzības par Kampaņas norisi var iesniegt, kā arī papildu informāciju par akciju var saņemt, rakstot uz e-pastu: klientu.centrs@euronics.lv vai zvanot pa tālruni: 67 555 888.


KAMPAŅAS NOTEIKUMU 1. PIELIKUMS


KAMPAŅAS IETVAROS PIEDĀVĀTĀS PRECES

Kampaņa attiecas uz zemāk minētiem Beurer fotoepilatoriem:

PRECE PRECES KODS
Pure Skin Pro IPL5500
9000+ SalonPro IPL9000PLUS

 


Atgriešanas veidlapa