Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):   67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu

trešdiena, 2022. gada 15. jūnijs

Ātri pagatavojiet svaigu pastu ar Philips gudro mašīnu

Izvēlieties no 8 dažādiem pastas veidiem un pagatavojiet savu iecienītāko tikai 10 minūtēs!Svaigi pagatavota pasta ir tas, ko nevar nopirkt veikalā. Patiesībā arī daudzi augsti novērtēti restorāni nesaņem svaigus makaronus. Taču atšķirība starp svaigu un veikala makaronu garšu ir milzīga.

Bet tagad jūs varat mājās pagatavot tieši tādus makaronus, kādus vēlaties, tikai desmit minūšu laikā! Turklāt tas ir īpaši viegli. Philips pilnībā automātiskā makaronu mašīna pagatavo līdz pat trim porcijām mazāk nekā 10 minūtēs.

Mašīna ir pilnībā automātiska – vienkārši pievienojiet sastāvdaļas, nospiediet pogu un vairs neuztraucieties. Mašīnai ir 8 dažādas sprauslas dažādu veidu makaronu pagatavošanai. Tādā veidā spagetti, tagliatelle, penne, lazanja, pappardelle un fettuccine makaroni, pappardelle kā arī nūdeles tiek pagatavotas divos dažādos biezumos.

Protams, pastas sastāvdaļas un receptes varat izvēlēties pats. Tādā veidā var pagatavot arī krāsainus pastas izstrādājumus, ne tikai ierasti gaišos!