Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):   67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu

ceturtdiena, 2022. gada 16. jūnijs

Apple ir iepazīstinājuši ar jauno dizainu un M2 mikroshēmu MacBook Air

Izrādiet interesi un uzziniet pirmais, kad varēsiet iegādāties jauno MacBook Air vai MacBook Pro ar M2 mikroshēmu!     Piesakies informācijas saņemšanai un esi viens no pirmajiem, kas uzzinās, kur un kā varēs iegādāties jaunos Apple Macbook Pro un Macbook Air!
Pieteikšanās informācijas saņemšanai ir bez maksas un neuzliek Jums pienākumu to iegādāties.


Kāds modelis Jūs interesē?Lai pieteiktos informācijas saņemšanai, ievadiet savu e-pasta adresi vai ienāciet e-veikalā/kļūstiet par Euronics pastāvīgo klientu.E-pasts


Jaunajam Apple MacBook Air ir pilnīgi jauns, plāns dizains. Līdzšinējā ķīļveida korpusa vietā tas tagad atgādina MacBook Pro izskatu . Macbook Air joprojām ir īpaši plāns un ļoti viegls. Jaunizveidotais MacBook Air ir tikai 11,3 mm biezs un sver vien 1,23 kg. Jaunajam modelim ir lielāks 13,6” Liquid Retina displejs, un šaurais rāmis nozīmē, ka lielāks ekrāns nepadara datoru fiziski lielāku. Ekrāna augšdaļā tagad ir jauna FaceTime HD kamera ar 1080p video atbalstu. 500 nitu ekrāns ir par 25% gaišāks nekā iepriekš. Lai gan jaunajam MacBook Air ir lielāks ekrāns un tas ir jaudīgāks, akumulators nodrošina darbību visas dienas garumā – ir iespējama video atskaņošana līdz pat 18 stundām.

MacBook Air ir pirmais MacBook, kurā ir jauna un īpaši jaudīga, taču energoefektīva Apple M2 mikroshēma. Apple M2 ietver 8 kodolu procesoru un 10 kodolu grafikas procesoru. 100 GB/s atmiņas kopne ir pusotru reizi ātrāka nekā M1 mikroshēmai un atbalsta līdz pat 24 GB ātru operatīvo atmiņu. Satura veidotāju priekam, M2 mikroshēmā ir arī nākamās paaudzes grafiskais paātrinātājs, kas nodrošina vēl labāku aparatūras apstrādi ProRes formātā un ļauj vienlaikus strādāt ar plašāku 4k un 8K video failu klāstu. Jaunā mikroshēma nodrošina iespaidīgu lēcienu veiktspējā. Piemēram, Final Cut pro video apstrādes ātrums ir līdz pat 40% lielāks nekā iepriekšējās paaudzes MacBook Air un līdz 15 reizēm ātrāks nekā konkurējošās mikroshēmas. Programmā Adobe Photoshop filtru pievienošana notiek attiecīgi līdz pat 20% ātrāk

Pateicoties M2 mikroshēmas energoefektivitātei, MacBook Air piedāvā šo jaudu ideāli klusā dizainā bez ventilatoriem. Atgriezies arī iemīļotais un drošais MagSafe uzlādes ports. Datoram ir arī 2 ar ThunderBolt iespējotas USB-C ligzdas un 3,5 mm austiņu ligzda, kas atbalsta arī profesionālās austiņas ar augstu pretestību. Protams, ir arī Apple leģendārās kvalitātes Magic Keyboard ar Touch ID pirkstu nospiedumu lasītāju un Force Touch skārienpaliktni. Jaunais MacBook Air piedāvā arī jauna līmeņa audio pieredzi. Četru skaļruņu skaņas sistēma atbalsta Dolby Atmos, un 3 mikrofoni virza skaņu tā, lai runa būtu pēc iespējas skaidrāka.

Atsevišķām versijām ir 35 W lādētājs ar divām USB-C ligzdām, un pirmo reizi tiek atbalstīta arī ātrā uzlāde – papildu 67 W lādētājs uzlādē 50% akumulatora tikai 30 minūtēs. Jaunais MacBook Air ir pieejams četrās dažādās krāsās.

13 ′′ MacBook Pro arī saņem M2 mikroshēmu


Mobilais un jaudīgais 13 collu MacBook Pro, kas ir satura veidotāju iecienīts, arī tiek nedaudz atjaunināts. Pateicoties M2 mikroshēmai, kompaktajam MacBook Pro tagad ir ievērojami uzlabota veiktspēja. Pateicoties M2 mikroshēmai, 13 collu MacBook Pro tagad atbalsta līdz pat 24 GB operatīvās atmiņas un izmanto par 50% ātrāku atmiņas kopni. M2 multivides paātrinātājs ļauj atskaņot līdz pat 11 dažādiem 4K vai 2 dažādiem 8K video vienlaikus, un video renderēšana tagad ir līdz pat 3,3 reizēm ātrāka nekā iepriekš.

Ar 8 kodolu galveno procesoru un 10 kodolu grafikas procesoru RAW fotoattēlu apstrāde ir līdz pat 40% ātrāka, un sarežģītu spēļu kadru nomaiņas ātrums ir līdz 40% lielāks. MacBook Pro izmanto aktīvo dzesēšanas sistēmu, kas ļauj tam darboties ilgāk pie maksimālās slodzes. Jaunā MacBook Pro akumulatora darbības laiks ir līdz pat 20 stundām.