Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu

trešdiena, 2022. gada 31. augusts

Perfekts rezultāts ar Tefal Optigrill! Testē kvalitāti, par ko esam pārliecināti.

Pērc Tefal Optigrill akcijas preci. Testē tā iespējas 30 dienas. Atgriez ja tas neatbilst Tavām cerībām.

 Tefal Optigril 

Apskatīt akcijas preces

 KAMPAŅAS NOTEIKUMI


Šie noteikumi attiecas uz kampaņu “Tefal Optigrill naudas atmaksa 30 dienu laikā” (turpmāk tekstā – Akcija).


NOTEIKUMOS LIETOTIE TERMINI


1.1. Akciju organizē Euronics Latvia SIA (turpmāk – Organizators), reģistrācijas numurs 40003829397, juridiskā adrese: Ieriķu iela 5B, Rīga, LV-1084, Latvija.

1.2. Akcijas dalībnieks (turpmāk – Dalībnieks) – fiziska persona, kas akcijas periodā iegādājas akcijas noteikumu pielikumā uzskaitītās preces Euronics veikalos vai interneta veikalā www.euronics.lv.

1.3. Akcijas norises periods 01.09.2022. – 31.10.2022.


AKCIJAS PAMATNOSACĪJUMI


2.1. Akcijas norises laikā iegādājieties kādu no akcijas noteikumu pielikumā uzskaitītām precēm un izmēģiniet to 30 dienas. Ja rezultāts neatbilst gaidītajam, Jūs saņemsiet naudu atpakaļ.

2.2. Piedāvājums attiecas tikai uz tām precēm, kas norādītas akcijas noteikumu pielikumā pievienotajā sarakstā un akcijas periodā ir iegādātas Euronics veikalos vai interneta veikalā www.euronics.lv.

2.3. Preces, kas piedalās akcijā, var atgriezt 30 kalendāro dienu laikā no pārdošanas dienas. Pārdošanas diena ir datums, kas norādīts preces pirkuma dokumentā (pirkuma čeks, preču pavadzīme-rēķins)

2.4. Preci var atgriezt jebkurā no Euronics veikaliem Latvijas teritorijā. Ja Dalībnieks ir iegādājies preci interneta veikalā www.euronics.lv, tad preci ir iespējams atgriezt Euronics PickUp punktā (Ieriķu ielā 5B, Rīgā). Dalībniekam prece uz atgriešanas punktu ir jānogādā pašam vai ar piegādi (piegādes izmaksas un ar to saistītos pakalpojumus sedz Dalībnieks).

2.5. Atgriežamajām precēm var nebūt oriģinālais iepakojums, bet tām ir jābūt pilnā komplektācijā, tīrām, kā arī bez bojājumiem. Lai veiktu preces atgriešanu, Jums jāaizpilda noteiktā atdošanas veidlapa un tai jāpievieno pirkuma dokuments.

2.6. Kopā ar atgriežamajām precēm (jāatgriež arī dāvana, ja tāda tika saņemta preces iegādes laikā), kurām ir jābūt darba kārtībā un pilnā komplektācijā, ir jāiesniedz pirkumu apliecinoša dokumenta oriģināls, kurā ir norādīts pirkuma datums. Dokumentu kopijas netiek pieņemtas.


NAUDAS ATGRIEŠANA


3.1. Pirkuma vērtība tiks atgriezta tikai tajā gadījumā, ja visi augstāk minētie nosacījumi ir korekti izpildīti, un Dalībnieks ir iesniedzis korekti aizpildītu veidlapu kampaņas ietvaros iegādāto preču atgriešanai.

3.2. Atgriežamās preces vērtība tiks atmaksāta uz bankas norēķinu kontu, kuru Dalībnieks ir norādījis veidlapā par akcijas ietvaros nopirkto preču atgriešanu. Summa tiks pārskaitīta Dalībniekam 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā no dienas, kad atgrieztās preces tiks nodotas Organizatora pārstāvim, ar nosacījumu, ka Dalībnieks ir izpildījis visus nepieciešamos nosacījumus: atgrieztā prece nav bojāta, prece ir pilnā komplektācijā un Dalībnieks ir iesniedzis pirkumu apstiprinošu dokumentu.


PERSONAS DATI


4.1. Piedaloties akcijā, Dalībnieks piekrīt savu datu apstrādei saskaņā ar Euronics privātuma politikas vispārīgajiem noteikumiem, kas atrodami vietnē https://www.euronics.lv/privatuma-politika.

4.2. Par Dalībnieka sniegto personas datu apstrādi atbild Organizators. Organizators apstrādā personas datus 3 gadus, saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem.

4.3. Personas dati netiks nodoti trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad Organizators ir spiests to darīt ar likumu vai tiesas lēmumu.

4.4. Organizators saņemtos personas datus izmanto un apstrādā tikai kampaņas rīkošanas nolūkā.

4.5. Sazinoties ar Organizatoru, Dalībniekam ir tiesības pieprasīt dzēst, labot, pārnest savus personas datus, atsaukt piekrišanu to apstrādei, ja to neliedz citi spēkā esoši tiesiskie pamati. Datu pārziņa e-pasts: Dati@euronics.lv , tālr. 67555888


PĀRĒJIE NOTEIKUMI


5.1. Akcijas ietvaros tiek atgriezta tikai akcijas preču mazumtirdzniecības cena un netiek kompensēti citi izdevumi (tostarp piegāde, piegāde ar uznešanu un saistības, kas izriet no aizdevuma līguma).

5.2. Akcija paredzēta tikai patērētājiem, un tajā nedrīkst piedalīties mazumtirgotāji un vairumtirgotāji. Piedāvājums ir spēkā tikai fiziskām personām, kas ir iegādājušās trauku mazgājamās mašīnas personīgai lietošanai. Akcijas Organizators neatgriež naudu par precēm, kas ir iegādātas tālākai pārdošanai.

5.3.Nepārvaramas varas apstākļu gadījumā (force majore) Organizatoram ir tiesības pārtraukt Akciju.

5.4. Ja Organizatoram ir radušās aizdomas par krāpniecību vai manipulācijām, Organizators var bez iepriekšēja brīdinājuma vērsties kompetentajās izmeklēšanas iestādēs

5.5. Sūdzības par Akcijas norisi var iesniegt, kā arī papildu informāciju par akciju var saņemt, rakstot uz e-pastu: klientu.centrs@euronics.lv vai zvanot pa tālruni: 67 555 888.