Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
E-pasts  
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu

Otrdiena, 2022. gada 22. novembris

EURONICS atver jauna dizaina veikalu T/C Spice Home!

spice home

No 17. novembra visiem interesentiem pieejams jauns EURONICS elektronikas un sadzīves tehnikas veikals T/C Spice Home, kur realizēta Baltijas valstīs vēl nebijusi interjera dizaina koncepcija - visas preces būs iespējams novērtēt mājīgā vidē. Uzņēmums jaunā veikala izveidē ir investējis gandrīz 2 miljonus eiro. Dizainu ir veidojis Igaunijas arhitektu birojs “Ako In”.

Jaunā veikala kopējā platība ir 2600 kvadrātmetri. Līdz ar to tas ir lielākais šāda tipa veikals un lielākais EURONICS veikals Latvijā. 1900 kvadrātmetri ir tirdzniecības telpas, savukārt 700 kvadrātmetros izvietota noliktava un telpas darbiniekiem. Šis ir pirmais EURONICS jaunās iekštelpu dizaina koncepcijas veikals Baltijas valstīs.

Veikalā ir iespējams iegādāties aptuveni 6000 dažādu preču - sākot no lielās sadzīves tehnikas mājai, piemēram, ledusskapjiem līdz dažādiem IT rīkiem. Tāpat jaunajā veikalā būs nopērkamas preces no tādām kategorijām, kas iepriekš bija pieejamas tikai, pasūtot tās internetveikalā, piemēram, mūzikas instrumenti un plašāks sortiments satura veidotājiem - mikrofoni, gaismas u.tml. Šajā EURONICS veikalā tiek izmantotas elektroniskās cenu zīmes, kas pircējiem precīzi un nepārprotami komunicēs cenu. Elektroniskās cenu zīmes arī ievērojami atvieglos darbinieku ikdienu.

spice home

Jaunajā veikalā klientiem ir lieliska iespēja visas preces pirms to iegādes apskatīt apstākļos, kas maksimāli pietuvināti mājas videi, kā arī izmēģināt. Uzņēmuma mērķis bija izveidot lielāko un modernāko elektronikas preču veikalu Latvijā, kas būs jauns standarts visai nozarei, komentē Euronics Latvia vadītājs Dmitrijs Dzenis.

Jaunais dizains atbilst mūsdienu pircēja prasībām. Neskatoties uz to, ka aizvien vairāk klientu izvēlas pasūtīt preces attālināti EURONICS e-veikalā, daudzi joprojām vēlas pirms to iegādes tās apskatīt klātienē un arī nekavējoties saņemt, kas ir iespējams tikai uz vietas veikalā. Izvēloties preces, klientam ir svarīga ne tikai to tehniskā specifikācija un parametri. Viņam svarīgas ir arī emocijas un sajūta par to, kā šis konkrētais produkts atvieglos viņu ikdienu. Un tieši to mēs vēlamies parādīt mūsu jaunajā koncepcijā, papildina D. Dzenis.

Gaidīsim Jūs ciemos mūsu jaunajā veikalā T/C Spice Home!

spice home