Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):   67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu

otrdiena, 2022. gada 3. maijs

Bamix leģendārās kvalitātes rokas mikseri ir izcilāko pavāru iecienītākie virtuves palīgi

Viedie piederumi padara Bamix par kompaktu, taču ļoti jaudīgu virtuves kombainuBamix leģendārās kvalitātes rokas mikseri ir bijuši labāko šefpavāru iecienītākie virtuves rīki jau gadu desmitiem. Nav brīnums, ka tādi leģendāri šefpavāri kā Džeimijs Olivers un Gordons Remzijs Bamix mikserus uzskata par neaizvietojamiem savā darbā. Bet Bamix nav tikai rokas mikseris. Šī mazā, bet jaudīgā virtuves mašīna veiksmīgi aizstāj virtuves kombainu un spēj apmierināt lielāko daļu vajadzību, gatavojot mājās.

Virtuvē nav vietas? Nekādu problēmu! Pievienojot Bamix ekskluzīvo SliceSy griezēju, drupinātāju, dzirnaviņas vai citus piederumus, Bamix rokas blenderis kļūst par vietu taupošu, taču pilnvērtīgu virtuves kombainu.

Bamix ir rokas miksera izgudrotājs. Pirmie Bamix mikseri pārdošanā nonāca 1954. gadā, un kopš tā laika tie tiek ražoti tikai un vienīgi Šveicē. Bamix mikseri, kas lielākoties ir roku darbs, kalpo gadu desmitiem, un, pateicoties to modulārajai konstrukcijai, mikseri vajadzības gadījumā var salabot pat pēc daudziem gadiem. Miksera centrā ir jaudīgs un leģendārs maiņstrāvas motors, kas ražots tikai Bamix Šveices rūpnīcā, tas viegli sajauc, sasmalcina un saputo pat visgrūtāk apstrādājamo pārtiku. Bamix brīnišķīgā mazā virtuves mašīna ir neaizstājams palīgs gan vienkārša rīta smūtija, gan sarežģītu vairāku ēdienu vakariņu gatavošanā un ir pelnījis goda vietu katra mājas pavāra virtuvē.