Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 9-21):   67 555 888
Obligāts lauks
Bezvadu rūteris AmpliFi Instant Mesh System
  • Bezvadu rūteris AmpliFi Instant Mesh System
  • Bezvadu rūteris AmpliFi Instant Mesh System
  • Bezvadu rūteris AmpliFi Instant Mesh System
  • Bezvadu rūteris AmpliFi Instant Mesh System

Bezvadu rūteris AmpliFi Instant Mesh System

Preces kods: AFI-INS Ražotājs: AmpliFi
0% Līzings uz 6 mēnešiem. Sadarbībā ar InBank vai InCredit

0% Līzings uz 12 mēnešiem. Sadarbībā ar InBank vai InCredit

Bezvadu rūteris AmpliFi Instant Mesh System / AFI-INS

AmpliFi Instant System ir jauna universāla divu diapazonu WiFi sistēma, kas ir kompakta un viegli instalējama. Sistēma ietver divas ierīces - AmpliFi Instant Router rūteri un MeshPoint retranslatoru, kas paredzēts, lai paplašinātu pārklājuma zonu.

AmpliFi Instant Router ir lieliska iespēja, ja jums ir nepieciešams izveidot ātrgaito bezvadu tīklu dzīvokļos, birojos, nelielās lauku mājās un citos līdzīgos objektos. Modeļa priekšrocība ir tas, ka izveidoto tīklu var paplašināt, iegādājoties papildu pastiprinātāju vai rūteri no AmpliFi sērijas.

AmpliFi Instant Router ir nedaudz vienkāršota AmpliFi HD Router modeļa versija. Ierīcei ir atpazīstamas dizaina iezīmes, kas raksturīgas visai sērijai - pamatnes LED apgaismojums, mazs skārienekrāns, kas atspoguļo informāciju par ierīces stāvokli. Tomēr AmpliFi Instant Router ir ievērojami mazāks, tā korpusa augstums ir tikai 33 mm.

Lasīt vairāk

219.99 €

Mēneša maksa 37 €

37 mēnesī
  • Papildu garantija (2 gadi) 7,50 € mēnesī
  • Aizsardzība pret bojājumiem (1 gads) 12,50 € mēnesī
  • Aizsardzība pret bojājumiem (2 gadi) 22,50 € mēnesī
  • Dubultā aizsardzība (2+2 gadi) 25,83 € mēnesī

Viegli konfigurējams un lietojams

AmpliFi Instant Router tiek konfigurēts, gan caur tīmekļa saskarni, gan izmantojot bezmaksas AmpliFi mobilo lietojumprogrammu, kas ir pieejama lejupielādei AppStore un GooglePlay. Jāatzīmē, ka ir pieejama rūtera ātras iestatīšanas funkcija, kas aizņem mazāk nekā divas minūtes.

 

Lielisks pārklājums pat pat lielām telpām

AmpliFi HD Instant Router ir moderns rūteris ar augstu veiktspēju un bagātīgu funkciju klāstu. Rūterim ir viegli lietojams skārienekrāns, viens Gigabit Ethernet ports, WAN ports un Ethernet vads. AmpliFi Router nodrošina lielisku pārklājumu standarta izmēra mājām, kuru platība ir aptuveni 180 m2.

 

Vēl vairāk jaudas

AmpliFi HD Instant Router var darboties bez papildu piekļuves punktiem, bet izmantojot vienu vai vairākus pastiprinātājus tiek sasniegta vēl lielāka jauda. Piemēram, AmpliFi Instant Wi-Fi System, kas sastāv no 1 rūtera un 2 pastiprinātājiem, palielina pārklājuma zonu divās reizēs!

Neizdevās iegūt atrašanās vietu

Notiek kartes ielāde…

Jautājumi

Par šo ierīci vēl nav bijuši jautājumi.