Yamaha NS-SW200, 130 W, melna - Zemfrekvences skaļrunis
Specifikācija
Preces kods: NS-SW200PB Ražotājs: Yamaha
Drauga cena:
Cena spēkā no 01.05.2026 līdz 31.05.2026
(1)
Piedāvājumi pastāvīgajiem klientiem
• Jaunais Twisted Flare Port nodrošina skaidru un spēcīgu basu;
• Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II);
• 20 cm (8”) konusa skaļrunis;
• Elegants dizains pieskaņosies plašam skaļruņu klāstam un interjeram;
• Vadības panelis priekšpusē ērtai vadībai;
• Sistēmas vadība un automātiskais gaidīšanas režīms.
Lasīt vairāk
Drauga cena:
329.99
Atpakaļ
Pieejamība veikalos
Ņem vērā:
Pasūtot no interneta veikala uz veikalu, piegādes laiks ir norādīts preces lapā.
Saņemšanas iespējas Izvēlies sev piemērotu piegādes veidu
Specifikācija
  • Skaņa
    skaļruņa veids zemo frekvenču skaļrunis
    skaļruņu skaits 1
    Maksimālā jauda 130 W
    pretestība 5 oms
    Zemo frekvenču skaļrunis 20 cm (8”) konuss
    Iebūvēts pastiprinātājs
    Skaļruņu korpusa tips Ar invertoru
    Fāzu revers
    frekvenču diapazons 28 Hz - 200 Hz
  • Vispārējais parametrs
    komplektācija 1 zemfrekvences skaļrunis
    materiāls
    ražotājs Yamaha
    krāsa melna
    automātiska ieslēgšanās / izslēgšanās
  • Izmēri
    svars
    11,2 kg
    augstums 30,6 cm
    platums 29 cm
    dziļums 35,1 cm
Līzinga un nomas kalkulators
Aptuvens ikmēneša maksājums
Periods
Pirmā iemaksa
Preces nosaukums Yamaha NS-SW200, 130 W, melna - Zemfrekvences skaļrunis