Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

 

n

Šo preci nav iespējams iegādāties.

Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna, Miele / 14 komplektiem

500
Bonusa punkti

Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna, Miele / 14 komplektiem

Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna, Miele / 14 komplektiem / G6620SCI

Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna ar atlikta starta funkciju un galda piederumu atvilktni lielākam komfortam.

• Ūdens patēriņš trauku mazgājamā mašīnā no 6,5 l
• Augšējais grozs ar regulējamu augstumu
• Noturīgs glāžu mirdzums − Perfect GlassCare
• Atliktais starts - mazgājiet traukus, kad vēlaties
• Īpaši ekonomiska — ES energoefektivitātes klase A+++
• Dažādas variāciju iespējas − ērta 3D galda piederumu atvilktne
• Stabils novietojums visiem traukiem pateicoties īpašai Miele grozu konstrukcijai
• ComfortClose tehnoloģija - īpaši viegli veramas durvis

Papildus informācija
A+++
  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Apraksts
  • Specifikācija
  • Papildus aksesuāri
  • Komentāri
  • Energo marķējums

Patentēta AutoOpen žāvēšana
Mazgāšanas programmas beigās trauku mazgājamās mašīnas durvis automātiski nedaudz paveras vaļā. Traukiem piekļūst svaigs gaiss, ideāli nožāvējot pat plastmasas traukus. Īpaši ierīkota gaisa plūsma pasargā darba virsmu no mitruma.

 

Labākā tīrīšanas veiktspēja
Efektīvs jauninājums: jaunā mazgāšanas programma "QuickPowerWash" nodrošina nevainojamu mazgāšanas un žāvēšanas rezultātu vidēji netīriem traukiem 58 minūtēs. Vēl efektīvāk ar Miele mazgāšanas tabletēm: īpašās tabletes izšķīst jau pēc 2-3 minūtēm. Tādējādi mazgāšanas veiktspēju var izmantot līdz ar mazgāšanas programmas uzsākšanu. Rezultāts — mazgāšanas efektivitātes A 1klase.

 

Patentēta 3D galda piederumu atvilktne

Inovācija galda piederumu kopšanā! Galda piederumu atvilktnes modernizācija: inteliģento Miele galda piederumu atvilktni var regulēt platumā, dziļumā un augstumā, pielāgojot jebkurām vajadzībām. Tādējādi var viegli ievietot un saudzīgi nomazgāt arī liela izmēra piederumus, piemēram, putojamās slotiņas vai zupas kausus.

 

Var pieslēgt arī pie karstā ūdens

Visas Miele trauku mazgājamās mašīnas var pievienot siltā ūdens padevei ar temperatūru līdz 60°C. Elektroenerģijas patēriņš šajā gadījumā samazinās līdz 50%, bet mazgāšanas laiks — līdz 10%. Turklāt, programmas ECO izmantošanas laikā elektroenerģijas patēriņš samazinās līdz 0,45 kWh.

 

Nepilna ielāde

Mazāk trauku, mazāks patēriņš. Ar automātisko ielādes kontroles funkciju Miele trauku mazgājamās mašīnas automātiski nosaka trauku daudzumu tvertnē un atbilstoši pielāgo ūdens un elektroenerģijas patēriņu. Ar šo funkciju Jums nebūs jāgaida, līdz trauku mazgājamā mašīna būs pilna.

 

Ergonomiski grozu rokturi

Nevainojams formas un funkcionalitātes apvienojums. Ergonomiskie grozu rokturi atvieglo trauku ievietošanu un izņemšanu ik reizi. Augstākas klases materiāli atbilst visaugstākajām kvalitātes prasībām

 

Maināma augstuma augšējais grozs

Visām Miele trauku mazgājamajām mašīnām augšējā groza augstumu var ļoti viegli mainīt, arī novietot slīpi. Kopā ir iespējamas 9 pozīcijas. Tā Jūs vienmēr varat optimāli izmantot mazgāšanas tvertni.

 

"ComfortClose"

Novērtējiet īpaši vieglo durvju atvēršanu un aizvēršanu. Durvis saglabā jebkuru vēlamo atvēršanas pozīciju. ComfortClose - vismūsdienīgākā durvju konstrukcija.

 

Elektrības taupīšana ar atlikto startu

Ar atlikta starta funkciju programmas sākumam var iestatīt vēlamo laiku ar nobīdi līdz pat 24 stundām. Tā trauku mazgājamā mašīna darbosies, kad Jūs to vēlaties, un Jūs varēsiet izmantot, piemēram, izdevīgu elektroenerģijas nakts tarifu.

 

Atlikušā laika indikators

Atlikušā laika indikācija atspoguļo programmas norises laiku un rāda atlikušo programmas laiku. Tā Jūs vienmēr zināsiet trauku mazgājamās mašīnas programmas mazgāšanas statusu.

 

Klusais palīgs

Miele trauku mazgājamās mašīnas darbojas klusi, ar ļoti zemu trokšņa līmeni (no 41 dB), un tas nekādā gadījumā neietekmē mazgāšanas kvalitāti - rezultāti vienmēr ir nevainojami.