Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 9-21):   67 555 888
Obligāts lauks
Automātisks piena putotājs Hot & Cold, Jura
 • Automātisks piena putotājs Hot & Cold, Jura
 • Automātisks piena putotājs Hot & Cold, Jura
 • Automātisks piena putotājs Hot & Cold, Jura

Automātisks piena putotājs Hot & Cold, Jura

Preces kods: 24019 Ražotājs: Jura
0% Līzings uz 12 mēnešiem. Sadarbībā ar InBank vai InCredit

0% Līzings uz 6 mēnešiem. Sadarbībā ar InBank vai InCredit

Automātisks piena putotājs Hot & Cold, Jura / 24019

Gaisīgs, viegls un universāls. Pirmo reizi svaigas, plānas piena putas, ko iespējams iegūt ar piena putotāja palīdzību, tagad var izmantot auksto dzērienu pagatavošanai, piemēram, flat white kafijai, kas kļūst arvien populārāka.

Ģeniāls izskats un augstas kvalitātes piena putotāja materiāli veido ļoti vienkāršu vadību un optimālu higiēnu. Putotājam ir divi režīmi, tas gatavo aukstu, siltu vai karstu pienu vai piena putas, izmantojot tikai vienu pogu.

Lielisks kafijas automāta papildinājums un palīgs visiem īpašo piena dzērienu mīlētājiem. JURA Hot & Cold piedāvā jaunas iespējas gardas kafijas receptēm un idejām.

Lasīt vairāk

99.99 €
9 mēnesī

Saņemšanas iespējas

Izvēlies vēlamo piegādes veidu pirms apmaksas veikšanas. Lielā pasūtījumu apjoma dēļ pasūtījumi var kavēties.

 • Piegāde Latvijas teritorijā (bez uznešanas)
  3-5 dd
 • Pakomāts
  1-4 dd
 • Veikals
  3-5 dd
 • Euronics PickUp punkts (Ieriķu iela 5b, Rīga)
  2-4 dd

Plašs recepšu klāsts

Runājot par īpašiem dzērieniem, vienīgais ierobežojums ir jūsu fantāzija! Jūs varat izgudrot savas receptes vai smelties iedvesmu no žurnāliem, televīzijas programmām vai recepšu grāmatām. No latte kafijas un karstas vai aukstas šokolādes līdz populāriem dzērieniem, piemēram, frappé un chai latte, JURA automātiskais piena putotājs palīdzēs jums ikdienā radīt ideālus rezultātus.

 

Atdzesētas putas vai karsts piens

Klusais elektromotors kontrolē stiprinājumu piena tvertnē bez tiešas saskares ar to. Īsā laikā putotājs veido ideālas piena putas - aukstas, siltas vai karstas - atkarībā no jūsu vēlmēm. Ja ir nepieciešams tikai karstais piens, otrais stiprinājums neļaujs pienam piedegt.

 

Vienkāršas darbības ar vienas pogas palīdzību

Viss, kas jums jādara, ir jānospiež poga vienu, divas vai trīs reizes. Piktogrammas ar paskaidrojošiem uzrakstiem atspoguļo izvēlēto režīmu. Trauku ir arī ļoti viegli tīrīt: magnētiskais piedziņas līdzeklis ļauj iegremdēt trauku ūdenī un izskalot.

 

Kompakts un ērts

Strāvas vads un papildierīces ir viegli ievietojamas putotāja apakšējā nodalījumā, tāpēc ir ērti uzglabāt piena putotāju kopā ar visiem tā piederumiem, neaizņemot vietu.

Neizdevās iegūt atrašanās vietu

Notiek kartes ielāde…

Jautājumi

Par šo ierīci vēl nav bijuši jautājumi.