Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 9-21):   67 555 888
Obligāts lauks
Apskatīt visas Jura preces
Jura

Inovācijas, precizitāte, kvalitāte, uzticamība, ilgtspējīgums un pakalpojumi — šie vārdi pauž JURA būtību. Šveices uzņēmums ir vienīgais zīmols visā pasaulē, kurš ir specializējies augstākās kvalitātes speciālsortimenta kafijas (speciality coffee) automātu ražošanā, un tas ir pārliecinoši ieņēmis savu vietu kā galvenais speciālists šajā tirgū. Ar JURA kafijas automātu palīdzību gatavotā kafija izceļas ar lielisku garšu, automāti ir vienkārši lietojami, un tiem raksturīgs neatkārtojams dizains.

 

 

Par JURA


Fundamentālas Šveices vērtības
Inovācijas, precizitāte, kvalitāte, uzticamība, ilgtspējīgums un pakalpojumi — šie vārdi pauž JURA būtību. Šveices uzņēmums ir vienīgais zīmols visā pasaulē, kurš ir specializējies augstākās kvalitātes speciālā sortimenta kafijas automātu ražošanā, un tas ir pārliecinoši ieņēmis savu vietu kā galvenais speciālists šajā tirgū. Ar JURA kafijas automātu palīdzību gatavotā kafija izceļas ar lielisku garšu, automāti ir vienkārši lietojami, un tiem raksturīgs neatkārtojams dizains.

Kafija ar vislabāko iespējamo garšu
JURA kafijas automātus radījusi 70 aizrautīgu inženieru komanda. Viņu mērķis — visgaršīgākā kafija, vienmēr svaigi malta un pagatavota tikai ar vienu pogas pieskārienu. Nesen uzņēmuma inženieri sasniedza pagrieziena punktu, radot revolucionāro Pulsa ekstrakcijas procesu (P.E.P.®), ar kura palīdzību iespējams panākt intensīvu un bagātīgu aromātu pat vismazākā tilpuma dzērieniem.

Vienkārša lietošana
JURA kafijas automāti ir pašizskaidrojoši, viegli un intuitīvi lietojami. Piemēram, filtra kārtridžs ir savienots ar kafijas automātu bezvadu režīmā, izmantojot radiofrekvences identifikācijas (RFID) tehnoloģiju. Tas automātiski atpazīst filtru un izvēlas atbilstošus iestatījumus.Žilbinošs dizains
Šveices dizainam un arhitektūrai visā pasaulē ir nevainojama reputācija. JURA dizains apvieno izteiksmīgas, skaidras līnijas ar augstas kvalitātes materiāliem, izmantojot tikai visaugstāko ražošanas precizitāti un bezkompromisa kvalitātes meistarību, lai radītu interjera priekšmetus, kuru jauda, interjeru papildinošais raksturs un autentiskums liek JURA kafijas automātu īpašniekiem lepoties par tiem vairāku gadu garumā. JURA kafijas automātiem ir arī patīkami pieskarties, tādējādi radot patīkamu gaidīšanas sajūtu.

Ilgtspējīgums un eko-inteliģence
Jau gadiem uzņēmums pievērsis īpašu uzmanību vides jautājumiem un atbildīgai resursu un enerģijas izmantošanai. Tieši tāpēc JURA orientējas uz tādu automatizēto kafijas automātu ražošanu, kuri piedāvā individuālu pieeju speciālā sortimenta kafijas pagatavošanā, kā arī gūst klientu atsaucību, piedāvājot energoefektīvus risinājumus un iespēju izvairīties no resursu patēriņa iepakojuma ražošanā.

Servisa centri pasaulē
JURA kafijas automāti ir izturīgi. Veicot tehnisko apkopi, tie darbosies pat pēc vairāku gadu lietošanas. Automātu detaļas ir labojamas, tādējādi ietaupot vērtīgos resursus. JURA to nodrošina, pateicoties plašam servisa rūpnīcu, klientu centru un pilnvaroto JURA servisa centru tīklam visā pasaulē.

Kafijas automāti visām situācijām
Produkti mājai. Kafijas automātu unikālais dizains lieliski iekļaujas jebkurā interjerā; tie ir neticami vienkārši lietojami un pagatavo vislabāko kafiju.

Profesionālie kafijas automāti. Neatkarīgi no tā, vai automāts atrodas birojā, veikalā, bārā, viesnīcā, frizētavā vai citur, profesionālie kafijas automāti lieliski kalpos klientiem, viesiem vai darbiniekiem, piedāvājot kafiju ar nevainojamu garšu. Turklāt šie produkti izceļas ar lielisku cenas/kvalitātes attiecību.


Lielisku pieredzi veido visu sastāvdaļu kopums
Šefpavāri kulinārijas šedevru radīšanai izmanto tikai labākās sastāvdaļas. Tas pats attiecas arī uz JURA kafijas automātiem. Tikai labākās kvalitātes espresso kafija un piena putas ir pamatsastāvdaļas dažādu, nevainojamas kvalitātes speciālā sortimenta kafijas dzērienu pagatavošanai.

Vislabākais espresso
JURA ir pilnveidojis kafijas pagatavošanas procesu. Ar revolucionārā Pulsa ekstrakcijas procesa (P.E.P.®) starpniecību tiek optimizēts ekstrakcijas laiks ristretto un espresso pagatavošanai, pulsējošā veidā spiežot karsto ūdeni cauri maltajai kafijai īsos intervālos, tādējādi nodrošinot ļoti izteiksmīgu aromātu pat neliela tilpuma dzērieniem. JURA tehnoloģijas sniedz vislabākās garšas pieredzi, gan baudot vienkāršu espresso, gan radoši izpaužoties, gatavojot kafijas dzērienus.

Ideāls piens un piena putas
Ar inovatīvās sprauslu tehnoloģijas palīdzību iespējams pagatavot izsmalcinātas, blīvas un ārkārtīgi kārdinošas piena putas. Automāts pārslēdzas automātiski no piena karsēšanas uz piena putu pagatavošanas režīmu. Pateicoties pasaulē pirmajai regulējamajai piena un piena putu temperatūrai, tikai ar vienu pogas pieskārienu iespējams radīt izsmalcinātus, profesionāla baristas standartiem atbilstošus speciālā sortimenta kafijas dzērienus.


Vienkārši un loģiski
JURA pilnībā automātiskie espresso kafijas automāti piepildīs visus Jūsu sapņus. Tas notiek tikai ar vienas pogas pieskārienu uz automāta vai pieskaroties viedtālruņa ekrānam aplikācijā. Izcili darbības principi, dažādas programmēšanas iespējas, RFID un mobilās lietojumprogrammas padara to ērtu lietošanā un ļauj pagatavot nevainojamu kafiju.

Izbaudiet lielisku kafiju izmantojot viedtālruni
JURA programmatūras inženieri pārveido kafijas baudīšanu: tagad visus kafijas automāta iestatījumus var izvēlēties viedtālrunī *. Lai sāktu gatavot kafijas dzērienus, vienkārši pieskarieties mobilā tālruņa ekrānam. Vislabākais ir tas, ka personīgās preferences tiek saglabātas lietotnē. Tādā veidā Jūs jebkurā laikā varat pagatavot savus iecienītos kafijas dzērienus, izmantojot jebkuru no JURA pilnībā automātiskajiem espresso kafijas aparātiem ar Smart Connect.

Automātiska filtru noteikšana
Jaunākās paaudzes kafijas automāti un filtri savstarpēji sazinās. Filtrs un kafijas automāts ir bezvadu tīklā savienoti, izmantojot RFID tehnoloģiju. Filtrs tiek automātiski identificēts un kafijas automāts izvēlas atbilstošos iestatījumus. Filtra lietošana ir nepieredzēti vienkārša.

* Arī planšetdatorā


Godalgots dizains
JURA dizains izstaro mieru, spēku, rūpes, kvalitāti un konsekvenci — tās ir vērtības, kas veicinājušas Šveices dizaina popularitāti visā plašajā pasaulē. JURA radītie kafijas automāti ir ieguvuši vairākus starptautiskus apbalvojumus dizaina jomā, un tie jau gadiem tiek uzskatīti par interjera dizaina objektiem.

Skaidrs dizains
JURA lakoniski atturīgais, ziemeļnieciskais dizains izceļas ar atlētisku pievilcību, apvienojot harmoniski stieptas līnijas ar tīrām virsmām. Būdams pamatīgs un nopietns, JURA radītais dizains izceļas ar kalpošanas ilgumu, tādējādi pārspējot īslaicīgi aktuālas tendences.

Izcili materiāli
JURA elegantie kafijas automāti, kas radīti no augstvērtīgiem materiāliem saskaņā ar Šveices precizitātes un meistarības standartiem, kā arī ar vizuālajām un taustes īpašībām, noteikti Jūs pārsteigs.  

Vairāku dizaina balvu ieguvējs
JURA radītais dizains ir atstājis iespaidu pat uz kritisko, starptautisko žūriju no dažādiem kontinentiem. JURA kafijas automāti regulāri iegūst pasaulē atzītas dizaina balvas.

Galvenās tehnoloģijasEfektīvas darbības koniskās kafijas dzirnaviņas
Kafijas pupiņas tiek samaltas līdz nepieciešamajam smalkumam, kas piešķir kafijai visbaudāmāko garšu. Maluma pakāpi arī iespējams regulēt. Maluma pakāpe ietekmē, cik ātri ūdens izplūst cauri kafijas masai, ko sauc par caurplūdes laiku. Jo labāks malums, jo intensīvāka garša. Tumši grauzdētām kafijas pupiņām JURA iesaka rupjāku malumu.


CLARIS plus filtra kauss
Kafijas sastāvā 98 procenti ir ūdens. Tas nozīmē, ka nevainojamas kafijas pagatavošanā ļoti liela nozīme ir svaigam aukstajam ūdenim. Ūdens karsēšana rada kaļķa nogulsnes. Ja ūdens netiek filtrēts, kafijas automātā uzkrāsies kaļķa nogulsnes. JURA piedāvā risinājumu šai problēmai – CLARIS filtru.

  • Novēršot kaļķa nogulšņu veidošanos, tas palielinās kafijas automāta darbības laiku.
  • Kafijas automātu nav nepieciešams attīrīt no kaļķa nogulsnēm.
  • Turklāt tādējādi jums ir garantēta augsta ūdens kvalitāte, kas nozīmē arī lielisku kafijas kvalitāti.


Pārdomātā aromāta nodrošināšanas sistēma pirms pagatavošanas (Intelligent Pre Brew Aroma System – I.P.B.A.S.)
I.P.B.A.S. ir process pirms pagatavošanas, kas nodrošina garšas īpašību saglabāšanos, pagatavojot kafiju no jebkāda maluma un šķirnes pupiņām. Šis komponents ir svarīgākā pilnībā automatizētā kafijas automāta sastāvdaļa. Šī JURA komponente dažāda veida kafijas pagatavošanai var ievietot no 5 līdz 16 gramiem maltas kafijas. Tādējādi jūs varat pagatavot tādu kafiju, kāda jums garšo.Kafijas ar pienu un piena putu pagatavošana
Kafijas dzērieni, kā kapučīno, latte macchiato un citi tiek pagatavoti, izmantojot pienu vai piena putas. Ar JURA kapučīno putotāju jūs šos dzērienus varat pagatavot vienā mirklī.