Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

Fotoepilators Silk`n Glide, Silk`n

45
Bonusa punkti

Fotoepilators Silk`n Glide, Silk`n

Pagarini drošības sajūtu

c

Uzmanību! Līzinga aprēķins ir informatīvs un var nedaudz atšķirties no gala atmaksājamās līguma summas.

Fotoepilators Silk’n Glide ilglaicīgai apmatojuma likvidēšanai izmanto HPL (Home Pulsed Light) tehnoloģiju. Fotoepilācijas mājas apstākļos procedūras ar Silk’n Glide var veikt, izmantojot pulsācijas vai bīdīšanas režīmus, bet gaismas avota resurss ir līdz 30 000 zibšņu. Ar vienu zibsni apstrādā 3 cm² ādas virsmas laukumu, tāpēc fotoepilators lieliski der arī nelielām ādas virsmām.

Papildus informācija
Prece ir pieejama tikai mūsu mazumtirdzniecības veikalos.
Ja vēlaties to pasūtīt caur interneta veikalu, lūdzu sazinieties ar mums!

Pieejamība veikalos

Cena spēkā no 02.03.2018 līdz kamēr prece pieejama noliktavā
  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Apraksts
  • Specifikācija
  • Pieejamība veikalos
  • Komentāri

Fotoepilators Silk`n Glide, Silk`n

Fotoepilators Silk`n Glide, Silk`n

GL3PE3B001

109 € Parastā cena 159.99 €

  • g
  • c

Pieejamība veikalos

Silk’n Glide var regulēt fotoepilācijas procedūru ātrumu, jo no izmantojamās enerģijas līmeņa atkarīgs fotoepilatora uzlādēšanas starp impulsiem laiks. Tāpēc jo zemāks ir enerģijas līmenis, jo šis laiks īsāks, bet fotoepilācijas procedūras ar Silk’n Glide veicamas ātrāk.

Pulsācijas režīms ir vispiemērotākā apmatojuma likvidēšanas metode, ja gribat izmantot augstāku enerģijas līmeni; palīdz arī labāk kontrolēt ādas apsegumu, izvairīties no tā paša laukuma apstrādes vairāk nekā vienu reizi vai impulsu sakritības.

Bīdīšanas režīms vislabāk der, izmantojot zemu enerģijas līmeni vai veicot procedūras ātri. Ja ir zemāks enerģijas līmenis, pārlādēšana starp impulsiem ilgst tikai 1–1,5 sekundes, tāpēc zibšņi tiek tiek ģenerēti nepārtraukti.

1. enerģijas līmenis – 1 impulss ik pēc 1 sekundes
2. enerģijas līmenis – 1 impulss ik pēc 1,5 sekundēm
3. enerģijas līmenis – 1 impulss ik pēc 2,3 sekundēm
4. enerģijas līmenis – 1 impulss ik pēc 3 sekundēm
5. enerģijas līmenis – 1 impulss ik pēc 3,4 sekundēm

Silk’n Glide sargā jūsu ādu. Apmatojuma likvidēšana ar gaismas palīdzību neder dabiski tumšākai un iedegušai ādai. Fotoepilatorā Silk’n Glide ir integrēts ādas krāsas detektors, kas nosaka ādas nokrāsu un ļauj uzsākt procedūru tikai tad, ja ādas krāsa ir piemērota. Šis unikālais drošības līdzeklis informēs jūs, ja āda ir pārāk tumša vai iedegusi.

Silk’n Glide sargā jūsu acis. Fotoepilatorā Silk’n Glide ir integrēta drošības funkcija, kas aizsargā acis. Pateicoties tai gaismas impulss neizplatās, ja aplikatora virsma kontaktē ar gaisu. Ierīce darbojas tikai tad, kad aplikators kontaktē ar ādu. Silk’n Glide uzlādē 220V elektrības tīkls. Ierīces svars – 200 g. Iespēja apmainīt gaismas avotu nav paredzēta.