Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

 >   >   > 
Video reģistrators DrivePro™ 230, Transcend (TSDP230M32G)

Video reģistrators DrivePro™ 230, Transcend

46
Bonusa punkti

Video reģistrators DrivePro™ 230, Transcend

Pagarini drošības sajūtu

c

Uzmanību! Līzinga aprēķins ir informatīvs un var nedaudz atšķirties no gala atmaksājamās līguma summas.
Saimnieciskās darbības veicējiem.

Video reģistrators DrivePro™ 230, Transcend / TSDP230M32G

Transcend's DrivePro 230 videoreģistrators tika veidots, ņemot vērā gan stilu, gan drošību. DrivePro 230 aprīkots ar Sony attēla sensoru, lai uzņemtu augstas izšķirtspējas videoklipus ar ļoti smalku toņu gradāciju pat zemā apgaismojumā. Turklāt tajā ir GPS uztvērējs, iebūvēts akumulators, ērta foto momentuzņēmuma poga un Wi-Fi savienojums. Transcend DrivePro 230 ir vairāk nekā tikai video reģistrators, tas ir gatavs kopā ar jums ir gatavs izpētīt visu pasauli.

• Sony augstas jutības matrica
• GPS uztvērējs
• Ērta fotoattēlu saglabāšanas funkcija
• Iebūvēts akumulators
• Avārijas ierakstīšana un aizsardzība no pārrakstīšanas

Papildus informācija
Prece ir pieejama tikai mūsu mazumtirdzniecības veikalos.
Ja vēlaties to pasūtīt caur interneta veikalu, lūdzu sazinieties ar mums!

Pieejamība veikalos

  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Apraksts
  • Specifikācija
  • Pieejamība veikalos
  • Komentāri
  • Saites

Video reģistrators DrivePro 550B, Transcend

Video reģistrators DrivePro 550B, Transcend

TS-DP550B-64G

119.99 €

  • g
  • c

Pieejamība veikalos

Sony augstas jutības attēla sensors
DrivePro 230 izmanto Sony sensoru, lai uzņemtu augstas izšķirtspējas attēlus ar izcilu un bagātīgu krāsu pat zemā apgaismojumā. Tā iebūvēta Wide Dynamic Range (WDR) tehnoloģija līdzsvaro uzņemta attēla gaišas un tumšās zonas, nodrošinot katra kadra precizitāti, skaidrību un kvalitāti.

 

GPS uztvērējs
DrivePro 230 GPS uztvērējs var reģistrēt GPS koordinātas, datumu un laiku ierakstītajos videomateriālos. GPS koordinātas palīdz precīzi noteikt, kur noticis incidents, lai neatliekamās palīdzības dienests, policija vai apdrošināšanas pārstāvis varētu reaģēt un ierasties pēc iespējas ātrāk.

 

Parocīga bilžu saglabāšanas funkcija
Bilžu saglabāšanas taustiņš ļauj fotografēt videoklipa ierakstīšanas laikā. Incidenta laikā jūs varat atvienot DrivePro 230 no transportlīdzekļa stiprinājuma, lai nofotografēt sadursmes rezultātā radītos bojājumus.

 

Avārijas ierakstīšana
Sadursmes gadījumā DrivePro 230 kustības G-sensors uztver triecienu un aktivizē avārijas ierakstīšanas režīmu. Tas novērš ieraksta faila pārrakstīšanu. Šo funkciju var manuāli aktivizēt, nospiežot sarkano pogu uz ierīces.

 

Wi-Fi savienojums
DrivePro 230 piedāvā Wi-Fi savienojumu, kas savienojas ar DrivePro aplikāciju, lai nodrošinātu reāllaika materiālu atskaņošanu un lejupielādi. Tas nozīmē, ka būs viegli piekļūt video ierakstiem, lai pārsūtīt tos tiesībaizsardzības un apdrošināšanas sabiedrībām, neizmantojot atmiņas karti.

 

Autostāvvietas uzraudzības režīms
Papildus drošībai uz ceļa DrivePro 230 turpina uzraudzīt, kad automašīna tiek novietota publiskā autostāvvietā. Kamēr automašīna ir novietota stāvvietā, jūs varat aktivizēt kustības noteikšanas funkciju. Funkcija aktivizējas automātiski un ierakstīšana sākas, kad kustība ir konstatēta.

 

Braukšanas joslu līniju šķērsošanas brīdinājuma sistēma
Braukšanas joslu līniju šķērsošanas brīdinājuma sistēma (LDWS) palīdz novērst negadījumus, atskaņojot brīdinājumu, kad transportlīdzeklis šķērso kādu no braukšanas joslu līnijām. Sistēma uzrauga joslu marķēšanu un parāda trauksmes signālu uz displeja, brīdina ar skaņu ikreiz, kad transportlīdzekļa ātrums pārsniedz iepriekš iestatīto vērtību vai kad transportlīdzeklis novirzās no ceļa.

 

Sadursmes brīdinājuma sistēma
Sadursmes brīdinājuma sistēma (FCWS) brīdina vadītāju, ja braukšanas ātrums pārsniedz iepriekš iestatīto vērtību, ja Jūsu transportlīdzeklis ir pārāk tuvu priekšā braucošam transportlīdzeklim. Sistēma jebkurā gadījumā brīdinās vadītāju ar skaņas signālu un brīdinājumu uz video reģistrātora displeja.

 

Atgādinājums par gaismas ieslēgšanu
Ja DrivePro nosaka sliktus apgaismojuma apstākļus, piemēram, krēslā vai tumšās vietās, piemēram, tunelī un garāžā, automātiski aktivizēsies lukturu ieslēgšanas atgādinājums.

 

Brīdinājums par nogurumu
Lai palīdzētu novērst nogurušo autovadītāju nokļūšanu nelaimes gadījumā, vadītāja noguruma trauksme regulāri atgādina vadītājam par nepieciešamību atpūsties, pēc iepriekš noteiktā laika perioda, ko nosaka pats vadītājs.