Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

n

Šo preci nav iespējams iegādāties.

Ūdens filtrs Claris Smart Mini, Jura

5
Bonusa punkti

Ūdens filtrs Claris Smart Mini, Jura

Ūdens filtrs Claris Smart Mini, Jura / 24102

Kafija no 98% sastāv no ūdens. Tādēļ, lai veidotu vislabāko kafijas pieredzi ļoti būtisks ir augstākās kvalitātes ūdens. JURA radītais CLARIS Smart pilnībā izmaina ūdens filtrāciju.

Pirmo reizi, pateicoties modernajai RFID (Radio-Frekvences Identifikācijas) tehnoloģijai, kafijas automāts var nepārtraukti sazināties ar filtru. Tas atpazīst, kad filtrs ir ielikts un automātiski aktivizē attiecīgo režīmu. Tas uzkrāj informāciju par filtra lietošanu un ziņo lietotājam kad filtra kapacitāte ir beigusies. Tas ne tikai padara filtra mainīšanu vieglāku kā jebkad, bet arī ļauj CLARIS Smart sasniegt optimālu efektivitāti.

Papildus informācija
  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Apraksts
  • Specifikācija
  • Savietojamas preces
  • Komentāri

Ūdens filtrs Claris White, JURA

Ūdens filtrs Claris White, JURA

60209

14.99 €

  • g
  • c

Ielikt grozā

Piemērots visiem krāna ūdens tipiem

CLARIS Smart darbojas pēc profesionāla augšupejošas plūsmas principa un vienmēr izfiltrē tieši tik daudz ūdens, cik nepieciešams katrai pagatavošanas reizei. Pateicoties jaunatklātai formulai, filtra elementi ir ideāli piemēroti krāna ūdenim jebkurā vietā pasaulē. Modificētās granulas vienmēr izfiltrē kaļķi līdz optimālam līmenim (pat ja ūdens cietība ir zema) un samazina kaitīgo vielu klātbūtni vēl efektīgāk, kā jebkad iepriekš. Ūdenī pilnībā tiek saglabātas minerālvielas un fluorīdi, kas ir svarīgi un nepieciešami pilnvērtīgai garšas attīstībai. Optimāla kaļķakmens stabilizācija un efektīva kaitīgo vielu filtrācija vienmēr nodrošina izcilu ūdens kvalitāti perfektai kafijas tasītei.

 

Automātiska filtra atpazīšana

Lai filtrs un kafijas automāts varētu sazināties, JURA izmanto modernu RFID tehnoloģiju. Visi automāti ar inteliģento ūdens sistēmu (I.W.S.®) nosaka, kad filtrs ir ievietots, automātiski pārslēdzas uz filtrēšanas režīmu, un sāk skalošanas procesu. Kad filtra kapacitāte ir gandrīz izmantota, automāts aicina lietotāju to nomainīt. Ja filtru nenomaina, automāts aktivizē atkaļķošanas režīmu. Pēc noteikta izmantošanas reižu skaita lietotāju aicina atkaļķot automātu. To var paveikt tikai ar izņemtu filtru, lai novērstu pārpratumu dēļ radušos lietotāja kļūdu risku.