Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

 

n

Šo preci nav iespējams iegādāties.

 >   > 
Preces kods: TS16GDP230M

Video reģistrators DrivePro 230, Transcend / GPS

42
Bonusa punkti

Video reģistrators DrivePro 230, Transcend / GPS

Video reģistrators DrivePro 230, Transcend / GPS / TS16GDP230M

Transcend DrivePro 230 video reģistrators ir aprīkots ar Sony attēla sensoru, lai uzņemtu augstas izšķirtspējas videoklipus ar ļoti smalku toņu gradāciju pat zemā apgaismojumā. Turklāt iebūvēts GPS uztvērējs, iebūvēts akumulators, ērta momentuzņēmuma poga un Wi-Fi savienojums padara video reģistratora lietošanu vēl ērtāku. Transcend DrivePro 230 ir ne tikai drošības ierīce, tas ir gatavs izpētīt kopā ar jums visu pasauli.

Papildus informācija
  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Apraksts
  • Specifikācija
  • Komentāri

Video reģistrators DrivePro™ 230, Transcend

Video reģistrators DrivePro™ 230, Transcend

TSDP230M32G

109.99 €

  • g
  • c

Ielikt grozā

Sony augstas jutības attēla sensors
DrivePro 230 izmanto Sony sensoru, lai uzņemtu augstas izšķirtspējas attēlus ar izcilu un bagātīgu krāsu pat zemā apgaismojumā. Tā plaša dinamiskā diapazona (WDR) tehnoloģija līdzsvaro uzņemtā attēla gaišas un tumšās zonas, nodrošinot, katra kadra precizitāti, asumu un kvalitāti.

 

GPS uztvērējs
DrivePro 230 GPS uztvērējs reģistrē GPS koordinātas, datumu un laiku un atspoguļo to ierakstītajos videomateriālos. GPS koordinātas palīdz precīzi noteikt, kur noticis incidents, lai neatliekamās palīdzības dienests, policija vai apdrošināšanas pārstāvis varētu reaģēt un ierasties pēc iespējas ātrāk. Šo funkciju ir iespējams atslēgt.

 

Handy snapshot funkcija
Momentuzņēma taustiņš ļauj fotografēt videoklipa filmēšanas laikā. Incidenta laikā jūs varat atvienot DrivePro 230 no stiprinājuma, lai izveidotu foto vai video ierakstu par sadursmes rezultātā radītiem bojājumiem.

 

Avārijas ierakstīšana
Sadursmes gadījumā DrivePro 230 kustības G-sensors uztver triecienu un aktivizē avārijas ierakstīšanas režīmu. Tas novērš faila pārrakstīšanu un saglabā ierakstīto video. Šo funkciju var manuāli aktivizēt, nospiežot sarkano pogu.

 

Wi-Fi savienojums
DrivePro 230 nodrošina Wi-Fi savienojumu, lai nodrošinātu reāllaika materiālu atskaņošanu un lejupielādi DrivePro 230 aplikācijā. Tas nozīmē, ka jūs varat viegli piekļūt video materiāliem, pat neizmantojot atmiņas karti.

 

Autostāvvietas uzraudzības režīms
Papildus drošībai DrivePro 230 turpina ierakstu, kad automašīna tiek novietota autostāvvietā. Jūs varat aktivizēt kustības noteikšanas funkciju vai video ierakstīšanas laiku. Funkcija aktivizējas automātiski un ieslēdz video ierakstu, kad kustība ir konstatēta.

 

Braukšanas joslu līniju šķērsošanas brīdinājuma sistēma
Braukšanas joslu līniju šķērsošanas brīdinājuma sistēma (LDWS) palīdz novērst negadījumus ar brīdinājuma palīdzību, kad transportlīdzeklis šķērso kādu no braukšanas joslu līnijām. Sistēma brīdina arī ar skaņas signāla palīdzību, kad transportlīdzekļa ātrums pārsniedz iepriekš iestatīto vērtību vai kad transportlīdzeklis novirzās no ceļa.

 

Vadītāja noguruma brīdinājums
Lai palīdzētu novērst autovadītāja nokļūšanu nelaimes gadījumā, noguruma trauksme regulāri atgādina vadītājam par nepieciešamību atpūsties pēc noteiktā laika perioda.