Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 9-21):   67 555 888
Obligāts lauks
Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna, Bosch / 10 komplektiem
 • Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna, Bosch / 10 komplektiem
 • Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna, Bosch / 10 komplektiem
 • Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna, Bosch / 10 komplektiem
 • Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna, Bosch / 10 komplektiem

Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna, Bosch / 10 komplektiem

Preces kods: SPH4EMX28E Ražotājs: Bosch
0% Līzings uz 6 vai 12 mēnešiem. Sadarbībā ar InBank vai InCredit

Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna, Bosch / 10 komplektiem / SPH4EMX28E

• EfficientDry: uzlabota žāvēšana, durvīm atveroties automātiski
• Silence Plus: īpaši klusa darbība (44dB)
• Home Connect: mājsaimniecības ierīces ar viedo savienojamību atvieglo ikdienas mājas dzīvi
• Personalizējiet funkcijas ar vienu pieskārienu arī tad, ja programmas jau lejupielādētas
• InfoLight: sarkana informatīvā gaisma uz grīdas norāda, vai trauku mazgājamā mašīna ir ieslēgta
• VarioDrawer - galda piederumu grozs
• Bloķētājs, lai novērstu apakšējā groza izkustēšanos
• Rackmatic augšējais grozs ar regulējamu augstumu (3 līmeņi)
• InfoLight red - vizuāls paziņojums uz grīdas
• DosageAssist
• Auto All in 1 - mazgāšanas līdzekļa noteikšana

Lasīt vairāk

479 € -71 € 549.99 €

Cena spēkā no 01.10.2021 līdz 31.10.2021

40 mēnesī

Saņemšanas iespējas

Izvēlies vēlamo piegādes veidu pirms apmaksas veikšanas. Lielā pasūtījumu apjoma dēļ pasūtījumi var kavēties.

 • Piegāde Latvijas teritorijā (bez uznešanas)
  3-5 dd
 • Piegāde Latvijas teritorijā ar ienešanu
  3-5 dd
 • Piegāde ar ienešanu (tikai Rīga)
  3-5 dd
 • Piegāde ar ienešanu + vecās tehnikas paņemšana (tikai Rīga)
  3-5 dd
 • Veikals
  3-5 dd
 • Euronics PickUp punkts (Ieriķu iela 5b, Rīga)
  2-4 dd

Automātiska durvju atvēršanās pēc mazgāšanas cikla beigām
Ar EfficientDry funkciju karstu vai nenožuvušu trauku izņemšana paliek pagātnē. Trauku mazgājamās mašīnas durvis atveras automātiski pēc mazgāšanas cikla beigām. Praktisks risinājums, kas uzlabo žāvēšanas procesu, novērš kondensāta veidošanos un pakāpeniski atdzesē traukus. Tas ne tikai aiztaupa trauku noslaucīšanu ar dvieli, bet arī ietaupa elektroenerģijas patēriņu.

 

Vieta galda piederumiem un virtuves instrumentiem Vario atvilktnē
Pateicoties izvelkamai Vario atvilktnei, kas veido trešo trauku iekraušanas līmeni, ActiveWater trauku mazgājamās mašīnas kļūst vēl ērtākas. Tā ir ideāla vieta galda piederumiem un maziem virtuves rīkiem, piemēram, zupas kausiem vai putojamām slotiņām. Tādējādi tiek nodrošināta lielāka brīvība trauku ievietošanas laikā, un mazgāšanas nodalījumā rodas vairāk vietas. 

 

Easy Start
Funkcija Easy Start ieteiks labāko Jūsu trauku mazgājamās mašīnas programmu. Jums tikai jāievada trauku un galda piederumu veids, skaits un netīrības pakāpe. Nav nepieciešams pašam lauzīt galvu par vajadzīgo programmu.

 

Mazgāšanas tablešu skaitītājs
Mazgāšanas tabletes jāievieto ikreiz, kad vēlaties tīrus traukus. Home Connect lietotnē pieejams tablešu skaitītājs, kas seko līdzi patēriņam un informē Jūs ar paziņojumu, kad atlikušas tikai piecas mazgāšanas tabletes. Izmantojot tīmekļa saiti, Jūs ērti varat pasūtīt jaunu iepakojumu. Trauku mazgājamā mašīna, kas parūpējas pati par sevi!

 

Pašpiegādes paziņojumi
Ja vēlaties, uz Jūsu mobilo ierīci var tikt nosūtīti pašpiegādes paziņojumi. Home Connect lietotnē viegli varat atrast pašreizējo savas trauku mazgājamās mašīnas programmas statusu un visu vajadzīgo informāciju.

 

InfoLight – informatīvā sarkanā lampiņa
Grīdas līmenī izvietotā sarkanā LED diode signalizē par to, vai Jūsu iebūvētā trauku mazgājamā mašīna joprojām darbojas, vai jau ir pabeigusi darbu.

 

ActiveWater tehnoloģija: mazāk ūdens, mazāk enerģijas, lielāka veiktspēja
Šī inovatīvā skalošanas tehnoloģija maksimāli uzlabo efektivitāti un nodrošina videi draudzīgu skalošanu izcilu tīrīšanas rezultātu sasniegšanai. Ūdens un enerģijas taupīšana tiek nodrošināta, pateicoties mērķētai ūdens sadalei, optimizētai filtru tehnoloģijai, ātrākai uzsilšanai un augstākai sūkņa veiktspējai, kas palielina ūdens cirkulāciju.

 

Stikla aizsardzība
Stikla aizsardzības funkcija paredzēta saudzīgai stikla un citu trauslo trauku mazgāšanai. Mīksts ūdens izraisa stikla koroziju, tāpēc Bosch trauku mazgāšanas mašīnas ar stikla aizsardzības funkciju regulē ūdens cietību. Tā Bosch nodrošina optimālu vērtīgo glāžu un smalkā porcelāna – to piederumu, kam vajadzīga īpaši saudzīga tīrīšana, – aizsardzību.

 

EcoSilence DriveTM: jaudīgs, izturīgs, kluss un efektīvs
Lai paaugstinātu tīrīšanas efektivitāti, Bosch ir izstrādājuši ekonomisko EcoSilence DriveTM. Tas ir īpaši kluss, efektīvs un garantē zemu enerģijas patēriņu. EcoSilence DriveTM darbojas bez birstēm, tas ir ļoti kluss. Automātiski tiek garantēti augstākie rezultāti.

 

DosageAssist nodrošina optimālus rezultātus, jo tīrīšanas tablete pilnībā izšķīst
DosageAssist nodrošina optimālus tīrīšanas rezultātus un klusāku mazgāšanu. Mazgāšanas līdzeklis no dozatora nokļūst īpašā tvertnē augšējā grozā, kur tas pilnībā izšķīst.

 

IntensiveZone: efektīva katlu un pannu mazgāšana, piespiežot pogu
IntensiveZone funkciju var aktivizēt vairākās programmās. Tā nodrošinās augstāku izsmidzināšanas spiedienu un paaugstinās temperatūru apakšējā grozā. ‎Īpaši netīri katli un pannas tiek pamatīgi notīrīti, bet trauslākus traukus iespējams izvietot augšējā grozā.

 

Automātiskās programmas
Automātiska optimāla tīrīšana. Ūdens patēriņš, ūdens temperatūra un skalošanas ilgums tiek precīzi piemērots trauku netīrības pakāpei, tādējādi nodrošinot optimālu rezultātu un taupot ūdeni un enerģiju.

 

VarioHinge: optimāls iekļautais risinājums iebūvētajām trauku mazgājamām mašīnām, kas atbilst jaunākajām virtuves tendencēm
Līdz šim pilnībā iebūvētās trauku mazgājamās mašīnas bija pieejamas tikai ar augšējo izvietojumu, atstājot lielas spraugas starp priekšējiem paneļiem. Ar VarioHinge vairs nav jāpielāgojas. Pilnībā iebūvētā skapja durvis tiek nedaudz pabīdītas uz augšu ierīces atvēršanas laikā. Tādēļ skapja augšdaļā spraugas ir nelielas un vienmērīgas.

 

Jūsu biežāk lietotās funkcijas ar vienu pieskārienu!
Pievienojiet savas visbiežāk lietotās programmas un funkcijas Favorite sarakstā. Ieprogrammētos iestatījumus varat kontrolēt Home Connect lietotnē vai tieši trauku mazgājamās mašīnas ekrānā. Piemēram, kombinējiet ExtraDry funkciju ar Eco 50° programmu un tikai ar vienu pieskārienu sāciet trauku mazgājamās mašīnas darbību. Viens pieskāriens, personalizēti iestatījumi, tīri trauki.

 

Trauku mazgājamā mašīna, kas aizsargā sevi pret ūdens radītiem bojājumiem
Bosch rūp Jūsu trauki un drošība Jūsu mājās. AquaStop sistēmu veido padeves šļūtene ar dubultām sieniņām, mehānisks vārsts padeves šļūtenē un displejs. Izplūstošais ūdens uzkrājas šļūtenes apvalkā un izraisa sūkļa izplešanos, kas mehāniski aptur ūdens plūsmu. Bosch katrā mazgāšanas reizē garantē aizsardzību pret ūdens izraisītiem bojājumiem.

Neizdevās iegūt atrašanās vietu

Notiek kartes ielāde…

Jautājumi

Par šo ierīci vēl nav bijuši jautājumi.

energy-label